Nakliyat hizmetlerinde tarihçe bakımından en eski taşımacılık şirketlerinden biriyiz. Büyük bir tecrübeye sahip olan geçmişten bugüne kadar hem inşaat sektöründe hem de taşımacılık sektöründe büyük işlere imza atan kurumsal %100 TÜRK şirketidir. Firmamız yıllar boyunca özellikle evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama alanına büyük hizmetler vermiştir. Profesyonel ve güvenilir bir taşımacılık şirketi olmak için her zaman kaliteli iş ve müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Firmamız isim benzerliği konusunda birçok şahıs ile mahkemelik olmuştur. Fakat yılların bilindik evden eve firması olan Level Taşımacılık, günümüzde tüm hızı ile devam etmektedir.

1956 Yılından Beri Kurumsal Ev Taşıma Hizmetleri

Araç filosuna ekstradan araç, elemanları üzerine ekstradan eleman alarak şirketini hızlı bir şekilde büyütmektedir. Bununla birlikte 1956 yılında başlamış olduğu evden eve nakliyat serüvenine 1970 yılında ofis taşıma hizmetlerini ve 1990 yılında ise depolama hizmetlerini eklemiştir. 2012 yılından itibaren de uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini de ekleyerek dünyaya adını duyurmaya başlamıştır.

1970’Ten Beri Ofis Taşıma Hizmetleri

Aynı zamanda firmamız kuruluşundan bu yana sizlere profesyonel ofis taşıma hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Level Taşımacılık, ofis nakliyesi ile ilgili sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır.

Level Taşımacılık bir aile şirketi olmasından dolayı çalışanları genel olarak aile bireylerinden oluşmaktadır. Bundan dolayı aile bireylerine sonrada eklenen insanlarda bu ailenin içine girerek ailenin bir parçası haline gelmiştir. Firmamız yıllardan beri olduğu gibi günümüzde de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet verebilmek için kendisini zorlamıştır.

Günümüzde Level Taşımacılık

Günümüze bakacak olursak; İstanbul´un birçok bölgesinde depolama alanları ve binlerce referanslı müşteri kitlesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Firmamızın tarihçe ile ilgili birçok görselini internet adreslerimizde olduğu gibi sosyal medya ağlarından biri olan İnstagram sayfamızdan da görebilirsiniz.