Şirket Taşımacılığı

Profesyonel ve güvenilir taşımacılık şirketi olan Level Taşımacılık, 1956 yılından beri İstanbul bölgesinde profesyonel şirket taşımacılığı hizmetleri gerçekleştirmektedir. Her konuda gerekli tecrübeye sahip olan firmamız, profesyonel elemanları, geniş araç filosu ve kaliteli malzemesi ile sizlere ofis nakliyesi işlemlerinde destek vermektedir. Yıllardan beri her konuda detaylı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, nakliyat hizmetleri boyunca sizlere en ayrıntılı bir şekilde destek vermektedir. Ofis taşıma hizmetlerinde her zaman bir numara olan bir nakliyat şirketi ile çalışmanız sizler için büyük bir avantaj olacaktır.

İstanbul Şirket Taşımacılığı

Kalitenin ve güvenin tek adresi olan firmamız ile ister evinizi ister ofisinizi firmamız ile taşıtabilirsiniz. Ülkemizde hem kaliteli hem de güvenilir nakliyat firması olan Level Taşımacılık, profesyonel taşımacılık ilkelerine imza atmıştır. Yılların deneyimli nakliyat firması olan ve günümüzde en çok tercih edilen nakliyat firması olan Level Taşımacılık ile mutlu güvenli taşımacılık hizmetlerine hazır olun

Şirket Taşımacılığında Ücretiz Expertiz Uzman Kadro ve Güvenilir Hizmet

Firmamız şirket taşımacılığı hizmetleri için özel kadrolu ekipler kullanmaktadır. Zamanında hizmet veren, ağır nakliye gerektiren işlemlerde profesyonel olan ve tüm bu hizmeti sunarken her zaman sigortalı olarak ilerleyen bir nakliyat şirketiyiz. Firmamız ek hizmet olarak ücretiz ekspertizlerde gerçekleştirmektedir. Dediğimiz gibi şirket taşıma işlemlerinde özellikle İstanbul’da en çok tercih edilen nakliyat şirketiyiz. Söz verdiğimiz gibi sizlere hizmet konusunda en iyi şekilde desteklerimizi sunmaktayız. Firmamızı ofis taşımacılık hizmetlerinde nasıl bir işlem çıkardığını ve yaptığı tüm nakliye hizmetlerinde ne tür ekipmanlar ile çalıştığını ayrıntılı olarak incelemek için https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Deneyimin ve kalitenin tek adresi biziz.

 

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.