Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığının Önemi

En mühim taşımacılık dallarından biri olan hastane nakliyesi planlanırken, oldukça geniş çaplı düşünülmelidir. Sağlık kuruluşlarının içinde bulunan laboratuvarlar, cihazlar, hasta odaları, ofisler, arşiv vs. gibi bölümler de taşınacağından, kapsamlı bir ön çalışma yapılması gerekir. Fakat hastanenin nereden nereye taşınacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda gerekli hazırlıklar kurumsal firmaların uzman ekipleri tarafından tamamlanmalıdır.Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığının Püf Noktaları

Hastane taşımacılığında dikkat edilmesi gereken en önemli husus firma seçimidir.

Referans sahibi ve deneyimli bir kurumsal hastane nakliye firması ile iş birliği yapmak, hem işleri hızlandıracak hem de sorunsuz bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

Hastane taşımacılığı firmaları tarafından; önce eşyaların kategorilerine göre sınıflandırılıp paketlenmesi, sonrasında ise muhafaza edilmesi, depolanması, taşınması gibi süreçler; hazırlanan iş planı doğrultusunda itinalı ve düzenli bir şekilde sonuca ulaştırılmaktadır. Profesyonel hastane taşımacılığı firmaları geçmişteki tecrübelerine dayanarak bu konuda daha doğru adımlar atacağından, nakliye işi öngörülen sürede gerçekleşir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hastane taşımacılığında temel kriterler nelerdir?

Hastane nakliyesinde temel kriterler: planlı, profesyonel ve tecrübeli olunmasıdır.

Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

Hastane taşımacılığı ne kadar zamanda planlanır?

Bir hastanenin ne kadar zamanda taşınacağı, taşınması istenen bölüm ve birimlere bağlı olarak değişecektir. Tamamının taşınması diğer taşıma işlemlerine göre daha uzun süreceğinden; ekspertiz hizmeti ile yaklaşık bir süre verilerek, sağlık kuruluşuna gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Hastane TaşımacılığıHastane taşımacılığı maliyeti nasıl hesaplanır?

Hastane nakliyesinde fiyatı etkileyen bir çok faktör vardır. Taşınacağı yerin mesafesi, hizmete dahil edilenler vs. gibi unsurlar dikkate alınarak ekspertiz sonrası fiyatlandırma yapılacaktır.

Firmamız ilgili tüm kriterleri değerlendirerek sizlere en uygun fiyatı sunacaktır.

Hastane taşımacılığı ücretsiz ekspertiz hizmeti veriliyor mu?

Level nakliyat bir çok hizmetinde olduğu gibi hastane taşımacılığında da ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

Ekspertiz talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.

Hastane nakliyesinde tecrübenin önemi nedir?

Hastane taşımacılığı oldukça kapsamlı bir çalışma olduğundan; profesyonel ve kurumsal bir nakliye firmasıyla çalışmak her anlamda fayda sağlayacaktır.

Hastane taşımacılığında sigorta yapılıyor mu?

Level nakliyat olarak Allianz sigorta işbirliği ile hastane taşımacılığında da   sigortalı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

Menü