Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Hastane Taşımacılığı

15.05.2018
1 görüntülenme
Hastane Taşımacılığı

1970’Ten Beri Hastane Nakliyesi

Hastane Taşımacılığında Lider Nakliyat Şirketi!

Ülkemizin hemen hemen her yerinde bulunan sağlık kuruluşlarımız zamanı geldiğinde taşınma süreçleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelere baktığımızda genel olarak yataklar, cihazlar gibi malzemelerdir. Özellikle elektronik cihazların taşınma sürecinde Çolakoğlu nakliyat olarak büyük destekler sunmaktayız. Firmamız ofis taşıma ve ev taşıma hizmetlerinde farklı olarak özel ekibi ile sorunsuz bir şekilde organizasyonu yaparak taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hastane Nakliyesi

Hastane taşıma hizmetlerini yapan nakliyat firmalarına bakıldığında aslında çok fazla alternatif gözükmemektedir. Çünkü profesyonel hizmet veren nakliyat firmalarının sayısı İstanbul içerisinde 10 parmağı geçmeyecek kadar azdır. Çolakoğlu nakliyat ta bu firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız hastane taşımacılığında her zaman ön plana çıkan kuruluşlardan biridir. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız her alanda başarılı grafikler çizmektedir

Kurumsal Taşımacılığın Lider Firması

Hastane taşımacılığı firmamız özellikle cihazların taşınmasında büyük bir öz güven ile hareket etmektedir. Devlet hastanelerinden tutun özel hastanelere kadar her zaman kaliteli ve zamanında hizmet vererek müşteri memnuniyetini daha doğrusu kurum memnuniyetini sağlamaktadır.

Sizde Çolakoğlu ailesi ile tanışmak ve yeni taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamız ile iletişim haline geçmeniz. Firmamızın kurumsal web adresi olanwww.ofistasimaciligi.com.tr adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.