Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Ofis Taşımacılığı

15.05.2018
1 görüntülenme
Ofis Taşımacılığı

Ofisiniz Profesyonel Ellerdedir

Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün yeni iş sahaların ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak epey firmalar ortaya çıkmaktadır.Kimisi A.Ş. kimisi LTD firmaları kimisi de şahıs firmaları. İş bu noktada görmekte zorlansak da kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır. Şirketimiz 1956 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur. Ofis taşımacılığının Google arama motorundaki diğer eş anlamı Çolakoğlu nakliyat diyebiliriz. Lakin sektörümüzde isim kullanma gibi korsanlıklar söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Denildiğinde Neden ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Evet, ülkemizde her sektörde kendisini ispatlamış birçok firma görebiliriz. Kimisi inşaat sektöründe kimisi emlak sektöründe kimisi de nakliyat sektöründe kendisini ispatlamış ve tüm Türkiye’ye marka olmuş firmalar görebiliriz. İşte nakliye hizmetleri konusunda da Çolakoğlu nakliyat diyebiliriz. Özellikle son yıllarda kulelerin dikilmesi ile birçok kurumsal şirket normal apartman dairelerinden bu plazalara taşınma sürecine girmiştir. İşte tam bu noktada şirket taşımacılığı, ofis taşımacılığı hizmet alımı devreye girmektedir. Bu şekilde Çolakoğlu ofis taşıma firması ile tanışabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmet Alımı Nasıl Olur?

İlk olarak yapmanız gereken firmamıza ile iletişime geçmeniz. Bundan sonraki süreç kolaydır. Firmamız tarafından ön bir tanışma ve expertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… detaylar görüşülerek taşımacılık işlemleri için zaman, plan ve program hazırlanılıyor. Çolakoğlu nakliyat firması olarak her zaman sağlam ve kalifiyeli elemanlarımız ile geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız tüm ofis taşımacılık hizmetlerinde her zaman güvenli çalıştığı için ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır. Sizde firmamız ile ofis taşıma hizmetlerinden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden ofis taşımacılığı hizmeti ile alakalı olan https://colakoglunakliyat.com/ofis-tasimaciligi.html bölüme tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı

1970’TEN BU YANA OFİS TAŞIMA

Günümüzde taşımacılık sektörler git gide yoğunluk kazanmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük metro pollerde her geçen gün yeni binalar veya eski binalar yıkılıp yeni binalar yapılmaktadır. Bunların içinde de kurumsal şirketlerin iş yaptıkları plazalar veya binalar bulunmaktadır. Böylece taşımacılık hizmetleri ayrı kategorilerde gerçekleşmeye başlamaktadır. Firmamız Çolakoğlu nakliyat olarak 1956 yılından beri lojistik sektörü dışında hareket ederek kurumsal ofis ve ev taşımacılığı hizmetini gerçekleştirmektedir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile daima kaliteli adımlar atan ve günümüze bu kalite ile gelen firmamız hem diğer nakliyat firmaları tarafından örnek hem de tüm müşteriler tarafından tavsiye edilmektedir. Unutmayın ofis taşımacılığı hizmetlerinde örnek alınan bir nakliyat firması her zaman farkını ortaya koyabilir.

Ofis Taşımacılığında Çolakoğlu Nakliyat Farkı

Çolakoğlu nakliyat, 1970 yılından bu yana sektörümüzde tüm ofis taşıma hizmetlerini başarılı bir şekilde organize etmiştir. Gerek kurumsal şirketler, gerekse de bireysel firmalar ile yapmış olduğu ortak çalışmalar ile daima bir adım önde ilerlemiştir. Firmamız her geçen gün taşımacılık hizmetlerine bir yenisini eklemektedir. Bu konuda edindiği tecrübeleri hızlı bir şekilde taşıma hizmetine aktarması ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Ofisinizin taşıma işlemlerinde tek yapmanız gereken google arama motorunda ofis taşıma hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat firmasını bulmanızdır. Firmayı bulduktan sonra sırtınızı yaslayın ve kurumsal plan ve program çerçevesinde ofis taşımacılığı nasıl yapılır detaylı bir şekilde inceleyiniz. Ofis taşıma işlemleri konusunda firmamız ile çalışmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçiniz. Sizlere ofis taşıma hizmetleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi versin.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşıma
Average rating:  
 8 reviews
by Sadık B on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Çolakoğulları nakliyat firması olarak ofis taşıma hizmetlerinde ekspertiz yaparken yani ofisimize gelip keşif yaparken anlaşma sağlanmadığı taktirde ücret alıyor musunuz?
iyi çalışmalar..

Ekspertiz hizmetleri konusunda her türlü desteği başarılı bir şekilde sunmaktayız

by Ahmet Malik on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofisimi Londra'ya taşımak istiyorum. Uluslar arası ofis taşımacılığı hizmeti veriyor musunuz?

Merhabalar Ahmet Bey,

Türkiye şehir içi ve şehirler arası hizmet sunmaktayız.

by Aydan Şengüller on Çolakoğulları Ofis Taşıma

2+1 ofisimi Suadiye'den Kartal' a taşımıştınız. Sorunsuz bir şekilde taşınmamı gerçekleştirdiğiniz için firmanıza teşekkür ederim.

Bizi tercih ettiğiniz için bizler teşekkür ederiz 🙂

by egesigorta on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ege sigorta ailesi olarak genel merkezimizde gerçekleştirmiş olduğunuz ofis taşıma hizmetlerinden gayet iyi bir şekilde memnun kaldık teşekkür ederiz

Çolakoğulları markasını tercih ettiğiniz için bizler teşekkür ederiz. 🙂

by fatma çolak on Çolakoğulları Ofis Taşıma

hizmetleriniz içerisinde ofis taşımacılığında şehirlerarası da var mı?

evet, şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız.

by seda aydoğdu on Çolakoğulları Ofis Taşıma

sabırlı ve kaliteli ofis taşımacılığı hizmetlerinizden dolayı şirketine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Firmamız olarak yakın bir zamanda tekrardan taşınma süreçlerimiz olacaktır. iyi çalışmalar dileriz. teşekkürler.

Bizlerde sizlere göstermiş olduğunuz iyi niyetten dolayı teşekkür ederiz.

by Yavuz on Çolakoğulları Ofis Taşıma

başarılı bilgiler içermektedir. Umarım hizmetlerinizde aynı şekilde söylemleriniz ile eş değerdir. Tekrardan kutlarım

by Yavuz on Çolakoğulları Ofis Taşıma

başarılı iş çıkarılmıştır