Genel Müdürlük Taşımacılığı

Genel müdürlük taşımacılığı, firmamıza talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Aslında genel olarak ofis taşıma ile bağdaştırılan bu iş süreci, büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Genel müdürlük, içerisinde önemli eşyaların yer aldığı resmi bir yerdir. Bu mekanların büyük bir özenle taşınması, taşıma esnasında da herhangi bir sorunla karşılaşılmaması çok önemlidir. Biz, Level Nakliyat firması olarak bu konudaki taşıma hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Genel Müdürlük Taşımacılığı Konusunda Kurumsal Hizmet

Genel Müdürlük Taşımacılığı

Genel müdürlük taşımacılığı sürecini kurumsal olarak yürüten bir firmayız. Eşya taşıma sektöründe yarım asrı aşkın süredir varlığımızı sürdürmekteyiz. Var olduğumuz süre boyunca da her daim kurumsal eşya taşıma hizmeti vermeye gayret ettik. Biliyoruz ki bir hizmet kapsamına kurumsallık dahil olduğunda, aynı zamanda müşteri memnuniyeti de sağlanmış olacaktır. Bunun bilinciyle hareket ediyor ve sizler için hep en iyisini sunuyoruz. 

Bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini görmek, deyim yerindeyse bizi de gururlandırıyoruz. Bu sebepten, sizlerin de üstün hizmet kalitemizden faydalanmasını istiyoruz. Bize ulaşın ve kaliteyi görün. Level Nakliyat iletişim seçenekleri arasından sabit telefonlarımızı veya da instagram adresimizi tercih edebilirsiniz. 

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Expertiz Yapılacaktır Expertiz Yapılacaktır

Genel Müdürlük Taşımacılığı Süreci

Genel müdürlük taşımacılığı konusunda profesyonel hizmet almak ister misiniz? O halde sizleri Level Nakliyat firmamızın üstün hizmet kalitesiyle tanıştırmak isteriz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, sizin için kurumsal bir nakliye sürecini başlatmış oluruz. İlk olarak adresinize gelerek tüm eşyalarınızı yerinde inceleriz. Burada sizlere fiyat bilgisi de sunup onayınızı alırız. Sonrasında, tüm eşyalarınıza sigorta yaparak, paketleme kısmına geçeriz. Paketlenen genel müdürlük eşyalarınızı nakliye asansörü ile aşağıya indirmekteyiz. 

Aşağıya indirdiğimiz eşyalarınızı nakliye aracımıza yükleyerek yeni adresinize doğru yola çıkıyoruz. Tabii bu adresin şehir içi veya şehir dışında olması hiçbir şekilde fark etmez. Biz, aynı zamanda şehirlerarası nakliye hizmeti veren bir firmayız. Adresinize ulaştığımızda, eşyalarınızı buraya aktarıp sonra da paketlerinden çıkartarak yerlerine yerleştiriyoruz. Böylece genel müdürlük nakliyesi işlemlerimiz de tamamlanmış oluyor. 

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet almabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Genel Ofis Tacımacılığında Sigortalı Hizmet

Genel Müdürlük Taşımacılığı

Genel ofis taşımacılığında sigortalı hizmet sunan bir firmayız. Sigortalı nakliyat hizmetleri, Level Nakliyat firmamızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Sigorta yaparak, sizleri maddi açıdan güvence altına alıyoruz. Ofis taşıma şirketleri arasında bizi her daim ön plana çıkar en önemli özelliklerimizden biri de tam olarak budur. Her ne kadar profesyonel ekipleri görevlendirip bu süreçte çok dikkatli de olsak, bazı durumlarda kazalar olabilir. 

Bu istenmeyen kaza anlarında da eşyalarınız zarar görebilir. Burada önemli olan, beklenmedik olumsuz durumlar neticesinde ortaya çıkacak maddi hasarın telafi edilmesidir. Bunu da sigorta işlemleri sayesinde en pratik şekilde hallediyoruz. Üstelik Avrupa’nın öncüsü olan Allianz Sigorta ile çalışmaktayız. Yani buradan birincil hedefimiz, siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyisini yapmak ve sunmaktır. Bize güvenmeniz durumunda da zaten kalite farkını hemen görebileceksiniz. 

Türkiye’nin Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Level Nakliyat ile Kaliteyi Yakalayın

Genel Müdürlük TaşımacılığıGenel müdürlük taşımacılığı hizmetlerinde, Level Nakliyat ile kaliteyi yakalayın. Biz, bu sektörün uzun yıllardan bu yana görev yapan firmasıyız. Dediğimiz gibi, bu sektörde yarım asrı aşkın süredir varız ve var olduğumuz süre boyunca da hep en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Siz de bizden aldığınız üstün hizmet kalitesi sayesinde eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Tabii üstün hizmet kalitesini, aynı zamanda en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. 

Profesyonel ofis taşımacılığı firması olarak bilinmekte olduğumuz bu sektöre dair tüm niteliklere sahibiz. Artık böyle bir durumda da bizimle iletişme geçmeniz ve üstün hizmet kalitemizden faydalanmanız gerekmektedir. Bize ulaştığınızda, profesyonel ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Üstelik sağladığımız hizmetler sadece eşya nakliyesi ile de sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda paketleme ve sigorta hizmeti kapsamında da sizlere uygun seçenekler sunuyoruz. 

Kurumsal Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Genel Müdürlük Eşyası Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır.
 • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
 • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
 • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir.
 • Firmanın müşteri taleplerini her daim göz önünde bulundurması gerekir. 
 • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
 • Genel müdürlük taşımacılığı fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Sizlerden Gelen Sorular

Genel Müdürlük Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Genel müdürlük taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Genel Müdürlük Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, genel müdürlük eşyaları taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Genel Müdürlük Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Genel müdürlük taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Genel Müdürlük Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız genel müdürlük taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.