Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Genel Müdürlük Taşımacılığı

10.05.2020
459 görüntülenme
Genel Müdürlük Taşımacılığı

Kurumsal ve Güvenilir bir yapısı ile sektöründe 1956 yılından beri ülkemizde genel merkezlerinin bulunduğu şirketler ile ortak çalışmalar yürüten Çolakoğulları nakliyat firması ile sizlerde nakliye hizmetlerinizi yürütebilirsiniz. Türkiye'de lojistik devi olan firmamız, özellikle son 20 seneden beri ofis taşıma hizmetlerine büyük önem vermiştir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerinde başarılı işlere imza atmıştır.

Kurumsal Şirketlerin Ortak Firması

Şirketimiz, kurumsal yapısı ile binlerce şirkete büyük bir tedarik desteği sağlamaktadır. Sayısız çalışanları ve geniş araç filosu ile tüm genel merkez yöneticilerinin isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Firmamız profesyonel yapısından taviz vermeden hızlı ve kaliteli işçilik kullanarak ofislerinizi taşımaktayız. Çolakoğulları nakliyat, tüm genel merkez taşıma hizmetlerinde ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Her türlü nakliye organizasyonlarında profesyonel ekipler çalıştırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemlerinde sigortalı olduğu kadar tedbirli de davranmaktadır.

Genel Merkez Ofis Nakliyesi

Genel Merkez Ofis Taşımacılığı

Şirket taşımacılığı hizmetlerinde firmamız yapmış olduğu ücretiz ekspertizler sonucunda taşınacak ofis malzemelerini ayrıntılı bir şekilde incelemektedir. Profesyonel kadrosu ile sizlere her konuda gerekli indirimleri sağlamaktayız. Bünyesinde her zaman her türlü nakliye süreçlerini çözebilecek ekip şefleri mevcuttur

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetlerinde Tek Adresiz

Şirketimiz sizler ile gerçekleştirmiş olduğu tüm organizasyonlarda profesyonel yapısından asla taviz vermeden her işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kurumsal nakliyat hizmetlerinde adını altın harflerle dolduran firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Taşıma işlemlerini bitirdikten sonra tekrar analizler gerçekleştirerek işlemin sonucunda oluşan her türlü hasar veya sıkıntıları tekrardan gidermektedir.

Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

Sigortalı Ofis Taşıma Firmaları

Şirket taşımacılığı hizmetlerinde firmamızın yapmış olduğu taşımalarda elde ettiği referansları web sitemiz olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK, İNSTAGRAM sayfalarından da şirketimizi takip edebilirsiniz. Yine genel müdürlük taşımacılığı ile ilgili soru veya sorularınız için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

Ofis taşıma işini ne zamandan beri yapıyorsunuz?
1956 yılından bu yana Çolakoğlu nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Ofis taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis taşırken sigorta yapıyor musunuz?
Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.
Ofis taşıma fiyatları için ekspertiz gerekiyor mu?
Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.
Ofis taşımacılığında dikkat etmemiz gereken bir şey var mI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında süprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ekspertiz hizmetleri ücretli mi?
Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.
Şehirler arası ofis taşıyor musunuz?
Evet mesafe farketmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatları hangi kriterler önemli ?
Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Genel Müdürlük Taşıma Sorularının Devamı

Bilgisayar ve diğer özel elektronik aygıtları nasıl taşıyorsunuz?
Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.
Ofisimizi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi?
Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.
Kasa gibi ağır taşımacılık yapıyor musunuz?
Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz
Ofis mobilyalarını ve sandalyelerini nasıl taşıyorsunuz?
Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.
Uluslararası taşımacılık yapıyor musunuz?
Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.
Ofis taşımacılığında nelere dikkat etmeliyiz?
Şirketimiz kuruluşundan bu yana sayısız ofis taşıma hizmeti vermiştir ve arkasında hep gülen yüzler bırakmıştır. Ofis taşıma gibi önemli hizmetlerde sadece taşıma sürecinde değil taşıma sürecinden sonra yaptığı işin arkasında duran bir firmayız. Firmamız bu hizmet alanına yönelen ilk firmadır ve bunun sağladığı en büyük avantaj ise tecrübemizdir.
Referanslarınız oldukça fazla hepsi gerçek mi?
Verdiğimiz memnuniyetin yansımasını referanslarımızla sağlıyoruz. Bugün sektörde en fazla ofis taşımacılığı yapan firma olmamızın getirdiği artılardan birisi de uzun referans listemizdir. Dilerseniz referanslarımızın iletişim bilgilerini personellerimizden alıp teyit edebilirsiniz.
Size nasıl ulaşırım?
Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02
Koronavirüs tedbirlerini uyguluyor musunuz?
Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kulanılmaktadır.
Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?