Genel Müdürlük Taşımacılığı

Türkiye’de her şirketin genel merkezi mevcuttur. Bu şirketlerin de bir yerden başka bir yere taşınma süreçleri gerçekleşebilir. Yıllardan beri bu işi en iyi şekilde gerçekleştiren nakliyat firmasıyız. Genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerinde tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir.

Genel Müdürlük Taşımacılığı Emin Ellerde

Genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerini 1970 yılından beri gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal ve Güvenilir bir yapısı ile sektöründe 1956 yılından beri ülkemizde genel merkezlerinin bulunduğu şirketler ile ortak çalışmalar yürüten Level Taşımacılık firması ile sizlerde nakliye hizmetlerinizi yürütebilirsiniz. Türkiye’de lojistik devi olan firmamız, özellikle son 20 seneden beri ofis taşıma hizmetlerine büyük önem vermiştir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerinde başarılı işlere imza atmıştır.

Kurumsal Şirketlerin Ortak Firması

Şirketimiz, kurumsal yapısı ile binlerce şirkete büyük bir tedarik desteği sağlamaktadır. Sayısız çalışanları ve geniş araç filosu ile tüm genel merkez yöneticilerinin isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Firmamız profesyonel yapısından taviz vermeden hızlı ve kaliteli işçilik kullanarak ofislerinizi taşımaktayız. Level Taşımacılık, tüm genel merkez taşıma hizmetlerinde ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Her türlü nakliye organizasyonlarında profesyonel ekipler çalıştırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemlerinde sigortalı olduğu kadar tedbirli de davranmaktadır.

Şirket taşımacılığı hizmetlerinde firmamız yapmış olduğu ücretiz ekspertizler sonucunda taşınacak ofis malzemelerini ayrıntılı bir şekilde incelemektedir. Profesyonel kadrosu ile sizlere her konuda gerekli indirimleri sağlamaktayız. Bünyesinde her zaman her türlü nakliye süreçlerini çözebilecek ekip şefleri mevcuttur

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetlerinde Tek Adresiz

Şirketimiz sizler ile gerçekleştirmiş olduğu tüm organizasyonlarda profesyonel yapısından asla taviz vermeden her işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kurumsal nakliyat hizmetlerinde adını altın harflerle dolduran firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Taşıma işlemlerini bitirdikten sonra tekrar analizler gerçekleştirerek işlemin sonucunda oluşan her türlü hasar veya sıkıntıları tekrardan gidermektedir.

Şirket taşımacılığı hizmetlerinde firmamızın yapmış olduğu taşımalarda elde ettiği referansları web sitemiz olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK, İNSTAGRAM sayfalarından da şirketimizi takip edebilirsiniz. Yine genel müdürlük taşımacılığı ile ilgili soru veya sorularınız için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.