Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Genel Müdürlük Taşımacılığı

10.05.2020
626 görüntülenme
Genel Müdürlük Taşımacılığı

Genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerini 1970 yılından beri gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal ve Güvenilir bir yapısı ile sektöründe 1956 yılından beri ülkemizde genel merkezlerinin bulunduğu şirketler ile ortak çalışmalar yürüten Çolakoğulları nakliyat firması ile sizlerde nakliye hizmetlerinizi yürütebilirsiniz. Türkiye'de lojistik devi olan firmamız, özellikle son 20 seneden beri ofis taşıma hizmetlerine büyük önem vermiştir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerinde başarılı işlere imza atmıştır.

Kurumsal Şirketlerin Ortak Firması

Şirketimiz, kurumsal yapısı ile binlerce şirkete büyük bir tedarik desteği sağlamaktadır. Sayısız çalışanları ve geniş araç filosu ile tüm genel merkez yöneticilerinin isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Firmamız profesyonel yapısından taviz vermeden hızlı ve kaliteli işçilik kullanarak ofislerinizi taşımaktayız. Çolakoğulları nakliyat, tüm genel merkez taşıma hizmetlerinde ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Her türlü nakliye organizasyonlarında profesyonel ekipler çalıştırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemlerinde sigortalı olduğu kadar tedbirli de davranmaktadır.

Genel Müdürlük Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Genel Merkez Ofis Taşımacılığı

Şirket taşımacılığı hizmetlerinde firmamız yapmış olduğu ücretiz ekspertizler sonucunda taşınacak ofis malzemelerini ayrıntılı bir şekilde incelemektedir. Profesyonel kadrosu ile sizlere her konuda gerekli indirimleri sağlamaktayız. Bünyesinde her zaman her türlü nakliye süreçlerini çözebilecek ekip şefleri mevcuttur

Kurumsal Şirket Taşıma Hizmetlerinde Tek Adresiz

Şirketimiz sizler ile gerçekleştirmiş olduğu tüm organizasyonlarda profesyonel yapısından asla taviz vermeden her işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kurumsal nakliyat hizmetlerinde adını altın harflerle dolduran firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Taşıma işlemlerini bitirdikten sonra tekrar analizler gerçekleştirerek işlemin sonucunda oluşan her türlü hasar veya sıkıntıları tekrardan gidermektedir.

Genel Müdürlük Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Sigortalı Ofis Taşıma Firmaları

Şirket taşımacılığı hizmetlerinde firmamızın yapmış olduğu taşımalarda elde ettiği referansları web sitemiz olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK, İNSTAGRAM sayfalarından da şirketimizi takip edebilirsiniz. Yine genel müdürlük taşımacılığı ile ilgili soru veya sorularınız için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz firmamızın bünyesinde yer alan personellerden oluşmaktadır. Personel sayısı yapılacak hizmetin hacmine göre değişkenlik göstermektedir.