Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı : Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan Level Nakliyat ofis taşıma ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım

fabrika-tasimaciligi

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı, fabrikaların yer değiştirmesi veya fabrika içi taşımacılık işlemlerini ifade eder. Bu işlemler genellikle büyük ekipmanların, üretim hatlarının veya ürünlerin taşınması gibi birçok farklı amaç için gerçekleştirilir.

Fabrika taşımacılığı işlemleri, oldukça özenli bir planlama ve organizasyon gerektirir. Bu işlemler sırasında hatalar yapılmaması için özenle hareket edilmelidir.

Bu nedenle, bu tür işlemleri gerçekleştirecek firmaların seçiminde çok dikkatli davranmak gerekmektedir.

Biz olarak, Türkiye’nin dört bir yanında fabrika taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Yılların deneyimi ve uzman ekibimiz sayesinde, fabrikaların yer değiştirme veya fabrika içi taşımacılık işlemlerini en kısa sürede ve en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz. İster büyük ekipmanlar, ister üretim hatları, isterse ürünler olsun, her türlü taşımacılık işlemini özenle planlayıp gerçekleştiriyoruz.

Fabrika Taşımacılığı İşlemleri Nasıl Yapılır?

Fabrika taşımacılığı işlemleri, birçok farklı aşamadan oluşur. İşlemler, taşınacak ekipman veya ürüne göre değişiklik gösterir ancak genellikle aşağıdaki adımları içerir:

  • Planlama ve hazırlık: Taşımacılık işlemi öncesi, taşınacak olan ekipman veya ürünlerin özellikleri, taşınacak mesafe, varış noktası gibi birçok farklı faktör dikkate alınarak özenle bir planlama yapılır. Bu aşamada hazırlanan plan, taşımacılık işlemi sırasında rehberimiz olacaktır.
  • Taşımacılık için uygun araçların seçimi: Taşımacılık işlemleri için uygun araçların seçimi oldukça önemlidir. Taşınacak olan ekipman veya ürünlerin özellikleri ve taşınacak mesafe göz önüne alınarak, en uygun aracın seçimi yapılır.
  • Ekipmanın hazırlanması: Taşınacak olan ekipman veya ürünlerin hazırlanması işlemi oldukça önemlidir. Bu aşamada, ekipmanın özelliklerine göre özel hazırlıklar yapılır. Örneğin, büyük ekipmanların taşınması sırasında özel bir taşıma paleti hazırlanır.

Fabrika Taşımacılığı Süreçleri Nasıldır? Adım Adım Taşıma Süreci

Fabrika taşımacılığı klasik taşımacılık işlemlerinden oldukça farklıdır. Tamamen tecrübe ve özel bir ekibe ihtiyaç vardır. Bu nedenle bilmeniz gereken sıralama aşağıda ki gibidir.

  1. Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır.
  2. Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır.
  3. Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
  4. Ağır yükler forklift ile araca yüklenir.
  5. Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır.

Fabrika Nakliyesi

Fabrika nakliyesi her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Dünya genelinde ülkemize fabrika için birçok yatırım yapan şirketler vardır. Her sektöre özgün hizmetleri olan bu şirketlerinde Türkiye’de özellikle İstanbul genelinde yoğun bir fabrika açma girişimleri oluyor. Fabrika taşımacılığı aslında buradan sonra başlıyor. Fabrikanın ilerleyen zamanlarda konum değişikliği gibi durumları söz konusu oluyor. Level ailesi de özellikle kurumsal taşımacılık hizmeti adı altında fabrika nakliyesi ile ilgili özel hizmetler grubunu oluşturmuştur.

Level Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınabilmektedir. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınmaktadır. Stantlar sökülüp, diğer tarafta aynı şekilde kurulmaktadır. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanarak, diğer tarafta stant içerisine yerleştirilmektedir.

Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Level Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Fabrika Taşımacılığında Özel Taşımacılık

Fabrika Taşımacılığı Hizmetlerinin Ağırlığını Bilen Bir Firmayız! Zaten birçok nakliyat şirketi bu iş geldiğinde uzak dururlar. Çünkü sadece işçi gücü ile hareket edilip yapılabilen bir iş değildir. Firmamız ise bu işi rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Gerekli belgeleri de alarak yasal bir şekilde istemiş olduğunuz taşıma hizmetleri gerçekleştirebiliriz. 1956 yılında kurulan firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde hızla gelişen fabrikalara öncülük etmektedir.

1970 yılında bu alanda tecrübe kazanmaya başlamıştır. Bu yüzden firmamızın günümüze kadar geçen sürede epeyce tecrübesi bulunmaktadır. Fabrikanızı taşıtırken firmamızdan fiyat teklif de önerilerde alabilirsiniz. Level ofis taşıma ile çalışmak zorunda değilsiniz. Firmamız her zaman müşterisi olsun yada olmasın her zaman öneriler ve tavsiyelerde bulunurlar.

Ülkemizde özellikle Kiralık fabrika arayışları içinde yer alan birçok şirket mevcuttur. Doğal olarak şirketler, nakliyat firmaları eşliğinde yeni yerlerine taşınma gibi durumlar ile karşı karşıya kalıyor.

Firmamızın tüm taşımacılık süreçlerini Instagram sayfamızdan da inceleyebilirsiniz.