Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Üniversite Taşımacılığı

15.05.2018
2 görüntülenme
Üniversite Taşımacılığı

Üniversite Taşımacılığı: Kurumsal evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama firması olan Çolak oğlu nakliyat 1956 yılında bu hizmetlere başlamıştır. 1970 yılına gelindiğinde gelişen teknoloji ile artık her alanda taşımacılığın yoğunlaşması yani insanların bir yerden başka bir yere geçmesi sıklaşması üzerine sektörde büyük bir kıpırdama gerçekleşmiştir. Bu konuda hem tecrübeli hem de uzman olan nakliyat firmaları büyük işler yapmıştır. ve yapmaya devam etmektedir.Özellikle firmamız kurumsal kimliğinden ve fiyat politikasından asla taviz vermeden sektörde her zaman ayakta kalmayı başarmıştır.Eskiden üniversitelerin az olduğu bir Türkiye’de günümüz itibari ile her ilde bir üniversite bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirler olan İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük illerde neredeyse her ilçede birer üniversite kuruluşu bulunmaktadır.Fakat günümüzde eski üniversitelerin artık bulunduğu bölgenin yoğunluğundan ve eski yapıya sahip olmasından dolayı bazı tadilat veya taşınmalar gerçekleşmektedir. Bunun dışında farklı nedenlerle bir üniversitenin başka yere de taşınması söz konusu olmuştur.

Üniversite Ofis Taşıma Şirketleri

Üniversite Ofis Taşıma Şirketleri

Firmamız her türlü nakliyat hizmeti verdiği gibi üniversite taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Sonuçta büyük kuruluşlar ile iş yapan firmamız bu hizmetini kusursuzca yerine getirmektedir. Üniversite taşımacılığı hizmetlerinde firmamız her zaman profesyonel ekipler ile hareket etmektedir. Çünkü eğitim süresini göz önüne alarak belli bir tarih çerçevesinde bu hizmetin organizeli bir şekilde bitirilmesi gerekmektedir. Üniversite taşımacılığı diğer hizmetler gibi kısa sürede bitecek bir taşımacılık hizmeti değildir.İşte bu konuda profesyonel olan firmamız özellikle %100 referansları ile siz değerli müşterilerimize %100 güven sağlamaktadır.

Üniversite Taşımacılığı Hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı

Türkiye’nin her yerinde yıllardır taşımacılık hizmetleri sunan firmamız gerek ev gerek ofis taşımacılığında hizmetlerine üniversite taşımacılığı hizmetlerini de ekleyerek 1970 yılından bu yana profesyonel hizmetlerine devam etmektedir. Yıllarını sektöre adayan firmamız günümüzde gelişen üniversite taşımacılığı hizmetlerine büyük önem vermiştir.Firmamız her alanda başarıdan başarıya kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir.

Üniversite taşıma hizmetlerinde firmamız kitaplarınız olsun, mobilyalarınız olsun her türlü üniversite malzemelerini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Firmamızın her açıdan sistemli taşımacılığı benimseyen Çolakoğlu nakliyat ile sizde artık tanışın.İster evinizi isterseniz de ofisinizi büyük bir profesyonellikle taşıyabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat ile tanışmak ve firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızın firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Taşıma süreci nasıl ilerliyor ve ne kadar sürede bitiyor?
İlgili üniversitenin keşfi için görevlendirilen çalışanlarımız her iki alanı değerlendirip rapor oluşturuyorlar ve sürecin ilerlemesini etkileyecek problemlere önlem alınıp paketleme, taşıma ve yerleştirme işlemleriyle tamamlanıyor. Süre konusu her taşıma için kurumun büyüklüğüne göre değişmekte.
Aynı üniversitenin farklı kampüslerini tek bir adrese taşımanız mümkün mü?
Söz konusu üniversitenin kampüsleri farklı şehirlerde bile olsa tarafımızca istenen adreste toplanıp eğitime hazır düzene getirilir.
Taşıma sürecinde sisteminiz nasıl? Öğrenciler bir kütüphane taşımacılığı esnasında ihtiyaç duyabileceği bir kaynağa kolaylıkla ulaşabiliyor olacak mıdır?
Taşıma sürecinde taşınacak tüm malzemelerin tarafımızca listeli ve numaralanmış olması sayesinde öğrenciler, ihtiyaç duyduğunda kolaylıkla kaynak dosyalarına ulaşabileceklerdir.
Kampüs taşıma süresi minimum ve maksimum kaç gün/ay içersinde gerçekleşiyor?Bu süreç eğitim öğretim hayatını etkiliyor mu?
Kampüs taşıma süreci, yetkilerimiz tarafından gerekli ekspertiz çalışmaları sonucunda belirleniyor. Taşıma süreci öğrenim hayatını etkilemeyecek şekilde sistemli olarak tasarlanıp minimum süreçte hayata geçiriliyor.

 

Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?