Üniversite Taşımacılığı

Üniversite Taşımacılığının Önemi

Üniversiteler bünyelerinde bir çok bölüm ve birim barındırdıkları için nakliyeleri de oldukça kapsamlı ve geniş çaplı bir hizmet gerektirir. Kurum ister tamamen, ister kısmen taşınacak olsun; üniversite taşımacılığı işi ciddi bir organizasyona ihtiyaç duyar. Bu hizmeti verecek olan da son derece profesyonel ve deneyimli bir nakliye firması olmalıdır.

Üniversite Taşıma Hizmetleri

Üniversite Taşıma Hizmetleri

Üniversite taşımacılığının püf noktaları

Tecrübeli bir ekip tarafından yürütülmesi beklenen üniversite nakliyesinde, önce ihtiyaçlar belirlenir. Taşınacak olan bölümler, taşınılacak olan yer, taşınması istenen zaman vb. kriterler göz önünde bulundurularak, teferruatlı bir çalışma planı hazırlanır.

Üniversite taşımacılığı, diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha fazla zaman alır. Bu sebeple nakliye işleminin sistematik bir biçimde ilerlemesi çok önemlidir. Öncelik sıralaması ise, ilgili kurumun istekleri doğrultusunda belirlenir.

Taşınacak olan birimler, taşınması gereken zamana yayılarak; bir iş planı oluşturulduktan sonra, uygulamanın her aşaması disiplinli bir şekilde denetlenir.  Kurumsal taşımacılık firmaları tarafından üstlenilmesi gereken üniversite taşımacılığı, iş tamamlanana kadar aynı titizlik ve düzende devam etmelidir.

Profesyonel Üniversite Taşıma

Profesyonel Üniversite Taşıma

Sıkça sorulan sorular

Üniversite taşımacılığında temel kriterler nelerdir?

Üniversite nakliyesinde temel kriterler: disiplinli, planlı ve tecrübeli olmaktır.

Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

Üniversite nakliyesi ne kadar zamanda planlanır?

Bir üniversitenin ne kadar zamanda taşınacağı, taşınması istenen bölüm ve birimlere bağlı olarak değişecektir. Diğer taşıma işlemlerine göre daha uzun süreceğinden; ekspertiz hizmeti ile yaklaşık bir süre verilerek, kuruma gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Üniversite taşımacılığının maliyeti nasıl hesaplanır?

Üniversite nakliyesinde fiyatı etkileyen en büyük faktör, alınmak istenen hizmetin içeriğidir. Diğer taşıma türlerinde olduğu gibi, taşınılacak yer ve zaman da fiyatı doğrudan etkileyecektir.

Firmamız ilgili tüm kriterleri değerlendirerek sizlere en uygun fiyatı sunacaktır.

Üniversite taşımacılığında ücretsiz ekspertiz hizmeti veriliyor mu?

Level nakliyat bir çok hizmetinde olduğu gibi üniversite taşımacılığında da ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

Ekspertiz talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.

Üniversite nakliyesinde tecrübenin önemi nedir?

Üniversite taşımacılığı çok kapsamlı bir çalışma olduğundan; profesyonel ve kurumsal bir nakliye firmasıyla çalışarak deneyimlerinden faydalanmak, yerinde bir karar olacaktır.

Üniversite taşımacılığında sigorta yapılıyor mu?

Level nakliyat olarak Allianz sigorta işbirliği ile üniversite taşımacılığında da sigortalı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

Menü