Holding Taşımacılığı

Holding taşımacılığı, Level Nakliyat firmamızın sunmuş olduğu en önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Holding eşyaları, genel olarak oldukça kalabalık ve pahada ağır malzemelerdir. Bu malzemelerin taşınırken her bir adımda çok dikkatli olunması gerekir. İşte bu yüzden de tercihinizi her daim nitelikli firmalardan yana kullanmalısınız. Biz, Level Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize her daim çözümcü yaklaşıyoruz. Holding eşyalarınız, firmamız bünyesinde gayet güvenli bir şekilde taşınacaktır. Üstün hizmet kalitemizden faydalanmak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Holding Taşımacılığı

Profesyonel Holding Taşımacılığı

Profesyonel holding taşımacılığı hizmeti almak için bu kapsamda gerçekten de profesyonel şekilde hizmet veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki holding nakliyesi konusunda öyle her firmaya güvenemezsiniz. Bu kapsamda hizmet alacağınız firmaların sizlere öncelikle referans sunabilmesi de gerekir. Zaten iyi referanslar sunan bir firma, bu hizmet konusunda gerçekten de deneyimli ve tecrübeli demektir. 

Sizlere yeteri kadar referans sunamayan firmalar ise kesinlikle güven vermiyor demektir. Bu firmalara hiçbir şekilde güvenmenizi de tavsiye etmiyoruz. Zira gerçekten de profesyonel şekilde hizmet veren bir nakliye firması, bu konuda binlerce memnun müşteriye sahip olmalıdır. Biz, o firmalardan biri olmamız sayesinde siz değerli müşterilerimiz için her daim en iyisini sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek holding eşyalarının profesyonel şekilde taşınmasını mümkün kılabilirsiniz. 

Holding Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Holding Eşya Miktarı

Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları

Kolileme Ücreti

1 Odalı Holding Eşyası

4000 TL – 10.000 TL

2000 TL

2 Odalı Holding Eşyası

6000 TL – 12.000 TL

3000 TL

3 Odalı Holding Eşyası

8000 TL – 14.000 TL

4000 TL

+4 Odalı Holding Eşyası ve Üzeri

Expertiz Yapılacaktır

Expertiz Yapılacaktır

En İyi Holding Taşıma Firması

Holding Taşımacılığı

En iyi holding taşıma firması diyince akıllara ilk olarak Level Nakliyat gelmekedir. Hatta biz, Türkiye’nin en iyi nakliye firması olarak da bilinmekteyiz. Bu önemli niteliğin en birincil etkenlerinden biri de uzun yıllar boyunca var olan deneyimimizdir. Nakliye sektöründe yarım asrı aşkın süredir var oluşumuz, bu kapsamda fazlasıyla gelişmemizi mümkün kıldı. Bu gelişim kapsamında ise siz değerli müşterilerimize her daim daha fazlasını sunmaya gayret ettik. Bu sayede sizlerin de memnuniyetini kazanmayı başardık.

Şu an İstanbul holding taşıma firmaları diyince birçok kişinin ilk tercihi biz oluyoruz. Bugüne kadar binlerce kişiye hizmet verdik ve kimseyi mağdur etmedik. Bizi tercih eden herkes, holding taşıma ücreti ödemesinin karşılığını fazlasıyla aldı. Yine sizlerin de bizden hizmet alan binlerce memnun müşterimiz arasında yer almanızı istiyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize sabit telefonlarımız üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca instagram adresimiz üzerinden de bize ulaşmanız mümkündür. 

İstanbul’un Tüm Semtlerinde Holding Taşıma Hizmeti

Anadolu Yakası İlçeleri

Avrupa Yakası İlçeleri

Kadıköy

Beyoğlu

Üsküdar

Beşiktaş

Maltepe

Sarıyer

Ataşehir

Şişli

Kartal

Bakırköy

Pendik

Eyüp

Tuzla

Avcılar

Çekmeköy

Bağcılar

Sancaktepe

Güngören

Sultanbeyli

Zeytinburnu

Holding Eşyası Taşımada Sigortalı Hizmet

Holding Taşımacılığı

Holding eşyası taşımada sigortalı hizmet alarak bu konuda her daim güvencede olmanızı istiyoruz. Biz, eşya taşıma sektörünün öncü firmasıyız. Ancak her ne kadar profesyonel seviyede hizmetler versek de bazen istenmeyen kazalar meydana gelebilmekteyiz. Bu durumda ise holding eşyalarının maddi zarara yol açan hasarı söz konusu olacaktır. Tabii bu hasarın meydana gelmesi, önüne geçilemez bir durumdur. Bu durumu telafi etmenin en iyi yolu ise sigorta hizmetidir. 

Sigortalı holding taşımacılığı hizmetimiz kapsamında, sizleri maddi güvence altına alıyoruz. Üstelik bu hizmetimiz esasında, Avrupa’nın en iyisi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktayız. Böylece tüm holding eşyalarınızı olabilecek en iyi şekilde sigortalamış oluyoruz. Level Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini sağlamamızın temellerinden biri de tam olarak budur. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimize değer verdiğimizi bir kez daha kanıtlamış oluyoruz. 

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen ofis taşıma şirketi olarak bilinir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Eşya Taşıma İşinizi Şansa Bırakmayın!

Eşya taşıma konusunda işinizi şansa bırakmayın diye sizleri uyarmak ve bilgilendirmek istiyoruz. Üstelik söz konusu işlemler holding taşımacılığı olunca, bu hizmeti olabildiğince kaliteli bir adresten almanız daha büyük bir öneme sahip olacaktır. Alanında uzman taşımacılık firması seçimi yaparak işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Tabii o firmadan emin olmak için de birtakım araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. 

Tercihinizi bizden yana kullandığınızda, holding eşyası nakliyesi konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Her daim çözümcü olan Level Nakliyat firmamız, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Kurumsal holding taşıma hizmeti kapsamında bize güvenerek büyük bir adım atmış olursunuz. Böylece işinizi şansa bırakmamış ve gerçek anlamda bir firma tercihi yapmış da olursunuz. İşte bu yüzden, sizleri de Level Nakliyat firmamızın üstün hizmet kalitesinden faydalanmaya davet ediyoruz. 

Holding Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 • İki holding arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir. 
 • Firmanın araç filosu geniş ve holding nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır. 
 • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
 • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
 • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir. 
 • Holding eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
 • Holding taşımacılığı fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Sizlerden Gelen Sorular

Holding Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Holding taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve holding eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Holding Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, holding taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve holding eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Holding Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Holding taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca holding eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Holding Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız holding taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Holding Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Holding taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken holding eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Holding Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası holding taşımacılığı da yapıyoruz.