Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Holding Taşımacılığı

15.05.2018
2 görüntülenme
Holding Taşımacılığı

Dev Şirketler Bize Emanettir

Türkiye’nin en önemli kurumsal birimlerinden biri olan Holdingler, Ülkemizin hizmet açısından en yüksek seviyesi demektir. Holding firmalarının nakliye hizmetleri genel olarak her anlamda devam etmektedir. Holding taşımacılığı hizmeti son zamanlarda özellikle binaların eskimesi yeni yerlerin yapılması ile beraber yüksek oranda artmaktadır. Böylece nakliye hizmet açığıda ortaya çıkmaktadır. Firmamız geçmişten bu yana ev ve ofis taşıma hizmetleri ile adını hemen hemen tüm Türkiye coğrafyasına duyurmuştur. Firmamızın yapmış olduğu taşımacılık hizmetlerinin boyutu kurumsallık yapısına kadar yükselmesi ile beraber Holding, şirketler gibi devlet nezninde tanınan bilindik firmalar ile iş ortaklığının yolunu açmıştır. Çolakoğlu nakliyat firması olarak son zamanlarda sıklaşan eskiye nazaran artış gösteren Holding taşımacılığı hizmetleri firmamız tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir.

Holding Taşımacılığı

Holding Taşımacılığı

HOLDİNG TAŞIMACILIĞINDA DOĞRU ADRES BİZİZ!

Deneyim, kalite ve verilen sözün zamanında yerine getirilmesi şirketler adına önemli 3 temel kuraldır. Kurumsal şirketlerin bu kurallara uyan firmalar ile tedarik ihtiyacını karşılaması gayet normaldir. Her şey şeffaf bir şekilde önceden tartışılarak gerekli kararlar alınır ve uygulanır. Bu yüzden firmamız bu şekile oluşacak tüm kuralların bilincinde hareket ettiği için birçok holding kuruluşları firmamızı tercih etmektedir. Doğan holding olsun Kazancı holding olsun bu gibi ülkemize büyük hizmetler vermiş şirketlerin nakliye hizmetleri yapan firmamız ilerleyen süreçte bu şirketlerin yanına yeni şirketler ekleyerek hızla büyüyecektir.

Şirketimiz geçmişten bu yana Türkiye’nin en büyük holding şirketleri ile yapmış olduğu nakliyat süreçlerinde her zaman başarılı bir şekilde işlemlerini tamamlamıştır. Kalitesi ve güvenilirliğinden asla taviz vermeden ofis taşıma hizmetlerine devam eden şirketimiz genel olarak ofis taşımacılığı ve depolama hizmetlerinde sigortalı bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Yapısı itibari ile müşteri memnuniyetini oluşturmayana kadar hizmet bedeli almamaktadır.

Sizde şirketinizin en ufak işinden en büyük işine kadar oluşabilecek nakliye hizmetlerinde firmamız ile iletişime geçerseniz başınız ağrımadan gönül rahatlığı ile ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, şirket taşımacılığı veya holding taşımacılığınızı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Holding taşımacılığı hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Şirket taşımacılığında güçlü referanslarınız var mı?
Taşımalarımızın verdiği güvencenin karşılığı her zaman bize yeni iş kapıları açan referanslar olmuştur bu konuda dilerseniz bizimle iletişime geçip referans listemize ve ilgili kurumların direkt referans olabilecek personelleri ile görüşebilirsiniz.
Sadece kişisel eşyalarımızı taşıtmak istiyoruz bu konuda hizmet veriyo musunuz?
Kişisel eşyalarınızın toplanıp gidecek tarafa yerleştirilmesi hizmeti tarafımızca yapılmaktadır.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 6 reviews
by Serkan Kurt on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Holding taşıma işlemleri ortalama ne kadar gün sürüyor?

by Yasin Yılmaz on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Holding taşımacılığında İstanbul dışına taşımacılık hizmetiniz var mı?

by Sultan Tekin on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Şirketimizin taşımacılığı konusunda nasıl bir hizmet veriyorsunuz? Aşamaları öğrenebilir miyiz?

by ercan tan on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Holding taşımacılığını nasıl yapıyorsunuz? bilgi alabilir miyiz

tabi ki yardımcı oluruz. firmamız ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
444 65 02 / 0532 627 05 49

by atakan on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Merhabalar Şirketimizin taşıma işlerinde sizlerden detaylı bir şekilde destek alabilir miyiz?

tabi ki yardımcı oluruz. Siz bize konu ile ilgili gerekli bilgileri iletirseniz hızlı bir şekilde destek verebiliriz

by Doğan Alioğlu on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Holdingimizin taşınmasında vermiş olduğunuz kaliteli hizmetten dolayı bir çalışan olarak kendim bizzat sizlere teşekkür etmek istedim. Dolap yerleştirmesinden, sessiz çalışmanıza kadar her şeyi ile kaliteli bir nakliyat firması olduğunuzu görmüş olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederim 🙂

Bizler teşekkür eder, tekrar çalışabilmeyi temenni ederiz.
İyi günler.. 🙂