Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eser Taşımacılığı : Türkiye’nin 1956 yılından bu yana taşımacılık sektöründe kurumsal hizmetler sunan Level nakliyat ile Tarihi eser taşıma gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin sayılı nakliyat firmalarından biri olan Level nakliyat, Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her alanda kendisini en iyi şekilde ispatlamaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kullanmış olduğu malzemeler ile Tarihi eser taşımacılığını ne kadar başarılı bir şekilde yürüttüğünü canlı canlı görebilirsiniz.

1970 Yılından bu yana kurumsal taşımacılık hizmetlerine tüm hızla devam etmekteyiz. Profesyonel kadromuz ve geniş araç filomuz ile Türkiye’nin en büyük sigorta firmaları ile siz değerli iş ortaklarımızın hizmetindeyiz. Ayrıca, Taşıdığımız malzemelerin bilincinde olan bir nakliyat firmasıyız. Bu konuda firmamıza özellikle Tarihi eser taşıma konusunda güvenebilirsiniz. Güveninizi boşa çıkarmayacak tek gerçek taşıma şirketiyiz. İstanbul’da haftanın yedi günü firmamızı tercih edebilirsiniz.

TARİHİ ESERLERİNİZ EMİN ELLERDE TAŞITIN

Türkiye’de tarihi eser taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen firmanın Level nakliyat firması olduğunu biliyor muydunuz? özel paketleme hizmeti ve kaliteli personelleri ile eşsiz bir taşımacılık hizmetine ne dersiniz? Hemen firmamız ile iletişime geçerek gerekli incelemeler için uzman bir arkadaştan randevu alabilirsiniz. Tarihi eser taşımada lider firmalardan birisi konumundayız.

TARİHİMİZE AİT TÜM DEĞERLİ ESERLER FİRMAMIZ TARAFINDAN ÖZENLE TAŞINMAKTADIR.

Ülkemizde kişisel eserler olduğu gibi kurumsal eserlerde söz konusu olmaktadır. Zaman zaman kişilerin firmamıza yaptırmış olduğu taşıma hizmetler, zaman zaman da kurumsal, özel veya kamu tarafından korunan tarihi eserlerin taşınması firmamız tarafından istenmektedir. Firmamız bu konuda özel donanımlı ekibi ile hareket

etmektedir. Profesyonel ekibi ile taşınan tüm değerli malzemeler için özel malzemeler organize edilmektedir.

Malzemelerin paketlemesi yeni yere itinalı bir şekilde taşınmasındaki ve tüm süreçler firmamızın denetimi altında tutulmaktadır. Firmamız buna ek olarak kurumsal ofis taşımacılığı, müze taşımacılığı. kurumsal taşımacılık gibi hizmetlerde sunmaktadır. Fakat sizlerin yapması gereken tek şey firmamızı arayarak özel eşyalarınızın taşınması konusunda destek istemenizdir. Bizlerde hizmeti kusursuz şekilde sizlere sunacağız.

TÜM SARAYLARDA TARİHİ ESER TAŞIMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ

Firmamız Dolmabahçe sarayı, Topkapı Sarayı gibi birçok önemli mekanlarda tarihi eser taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu alanda en iyi olan firmamızı bu yerlerde bulunan yöneticilere sorarak referans alabilirsiniz.

Firmamızın taşımacılık hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz tek yapmanız gereken kurumsal web adresimiz olan http://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapmanız yeterlidir. Aradığınız tüm detayları bu siteden inceleyebilirsiniz. Firmamızın tüm hizmetlerini youtube sayfamızdan da izleyebilirsiniz.