Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eser Taşımacılığı : Türkiye’nin 1956 yılından bu yana taşımacılık sektöründe kurumsal hizmetler sunan Level nakliyat ile Tarihi eser taşıma gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin sayılı nakliyat firmalarından biri olan Level nakliyat, Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her alanda kendisini en iyi şekilde ispatlamaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kullanmış olduğu malzemeler ile Tarihi eser taşımacılığını ne kadar başarılı bir şekilde yürüttüğünü canlı canlı görebilirsiniz.

1970 Yılından bu yana kurumsal taşımacılık hizmetlerine tüm hızla devam etmekteyiz. Profesyonel kadromuz ve geniş araç filomuz ile Türkiye’nin en büyük sigorta firmaları ile siz değerli iş ortaklarımızın hizmetindeyiz. Ayrıca, Taşıdığımız malzemelerin bilincinde olan bir nakliyat firmasıyız. Bu konuda firmamıza özellikle Tarihi eser taşıma konusunda güvenebilirsiniz. Güveninizi boşa çıkarmayacak tek gerçek taşıma şirketiyiz. İstanbul’da haftanın yedi günü firmamızı tercih edebilirsiniz.

TARİHİ ESERLERİNİZ EMİN ELLERDE TAŞITIN

Türkiye’de tarihi eser taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen firmanın Level nakliyat firması olduğunu biliyor muydunuz? özel paketleme hizmeti ve kaliteli personelleri ile eşsiz bir taşımacılık hizmetine ne dersiniz? Hemen firmamız ile iletişime geçerek gerekli incelemeler için uzman bir arkadaştan randevu alabilirsiniz. Tarihi eser taşımada lider firmalardan birisi konumundayız.

TARİHİMİZE AİT TÜM DEĞERLİ ESERLER FİRMAMIZ TARAFINDAN ÖZENLE TAŞINMAKTADIR

Tarihi Eser Taşımacılığı
Tarihi Eser Taşımacılığı

Ülkemizde kişisel eserler olduğu gibi kurumsal eserlerde söz konusu olmaktadır. Zaman zaman kişilerin firmamıza yaptırmış olduğu taşıma hizmetler, zaman zaman da kurumsal, özel veya kamu tarafından korunan tarihi eserlerin taşınması firmamız tarafından istenmektedir. Firmamız bu konuda özel donanımlı ekibi ile hareket

etmektedir. Profesyonel ekibi ile taşınan tüm değerli malzemeler için özel malzemeler organize edilmektedir.

Malzemelerin paketlemesi yeni yere itinalı bir şekilde taşınmasındaki ve tüm süreçler firmamızın denetimi altında tutulmaktadır. Firmamız buna ek olarak kurumsal ofis taşımacılığı, müze taşımacılığı. kurumsal taşımacılık gibi hizmetlerde sunmaktadır. Fakat sizlerin yapması gereken tek şey firmamızı arayarak özel eşyalarınızın taşınması konusunda destek istemenizdir. Bizlerde hizmeti kusursuz şekilde sizlere sunacağız.

TÜM SARAYLARDA TARİHİ ESER TAŞIMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ

Firmamız Dolmabahçe sarayı, Topkapı Sarayı gibi birçok önemli mekanlarda tarihi eser taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu alanda en iyi olan firmamızı bu yerlerde bulunan yöneticilere sorarak referans alabilirsiniz.

Tarihi Eser Taşımacılığı
Tarihi Eser Taşımacılığı

Firmamızın taşımacılık hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz tek yapmanız gereken kurumsal web adresimiz olan http://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapmanız yeterlidir. Aradığınız tüm detayları bu siteden inceleyebilirsiniz. Firmamızın tüm hizmetlerini youtube sayfamızdan da izleyebilirsiniz.

Tarihi Eser Taşımacılığı Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 • Tecrübeli ve referansları iyi olmalı
 • Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu olmalı
 • Tüm tarihi eser eşyalarını sigortalı taşımalıdır
 • Kaliteli paketleme malzemeleri olmalı
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olmalı

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen tarihi eser taşımacılığı şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

İstanbul’un Tüm Semtlerinde Tarihi Eser Taşıma Hizmeti

Level Nakliyat firmamız, İstanbul’da ve Türkiye’nin her bir şehrinde kesintisiz olarak tarihi eser taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Anadolu Yakası İlçeleri Avrupa Yakası İlçeleri
Kadıköy Beyoğlu
Üsküdar Beşiktaş
Maltepe Sarıyer
Ataşehir Şişli
Kartal Bakırköy
Pendik Eyüp
Tuzla Avcılar
Çekmeköy Bağcılar
Sancaktepe Güngören
Sultanbeyli Zeytinburnu