Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Tarihi Eser Taşımacılığı

15.05.2018
1 görüntülenme
Tarihi Eser Taşımacılığı

TARİHİ ESER TAŞIMACILIĞI

Türkiye’nin 1956 yılından bu yana taşımacılık sektöründe kurumsal hizmetler sunan Çolakoğlu nakliyat ile Tarihi eser taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin sayılı nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğlu nakliyat, Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her alanda kendisini en iyi şekilde ispatlamaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kullanmış olduğu malzemeler ile Tarihi eser taşımacılığını ne kadar başarılı bir şekilde yürüttüğünü canlı canlı görebilirsiniz.

1970 Yılından bu yana kurumsal taşımacılık hizmetlerine tüm hızla devam etmekteyiz. Profesyonel kadromuz ve geniş araç filomuz ile Türkiye’nin en büyük sigorta firmaları ile siz değerli iş ortaklarımızın hizmetindeyiz. Taşıdığımız malzemelerin bilincinde olan bir nakliyat firmasyız. Bu konuda firmamız özellikle Tarihi eser taşımacılığı konusunda güvenebilirsiniz. Güveninizi boşa çıkarmayacak tek gerçek taşıma şirketiyiz.

TARİHİMİZE AİT TÜM DEĞERLİ ESERLER FİRMAMIZ TARAFINDAN ÖZENLE TAŞINMAKTADIR.

Ülkemizde kişisel eserler olduğu gibi kurumsal eserlerde söz konusu olmaktadır. Zaman zaman kişilerin firmamıza yaptırmış olduğu taşıma hizmetler, zaman zaman da kurumsal, özel veya kamu tarafından korunan tarihi eserlerin taşınması firmamız tarafından istenmektedir. Firmamız bu konuda özel donanımlı ekibi ile hareket etmektedir. Profesyonel ekibi ile taşınan tüm değerli malzemeler için özel malzemeler ile organize edilmektedir. Malzemelerin paketlemesi yeni yere itinalı bir şekilde taşınmasındaki tüm süreçler firmamızın denetimi altında tutulmaktadır. Firmamız buna ek olarak kurumsal ofis taşımacılığı, müze taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi hizmetlerde sunmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey firmamızı arayarak özel eşyalarınızın taşınması konusunda destek istemenizdir.

Firmamızın taşımacılık hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz tek yapmanız gereken kurumsal web adresimiz olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapmanız yeterlidir. Aradığınız tüm detaları bu siteden inceleyebilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 1 reviews
by harun Kutucu on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

*Antika taşımacılığı yapıyor musunuz?

Merhaba Harun Bey,

Evet, antika taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için 444 65 02 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.