Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Tarihi Eser Taşımacılığı

12.11.2020
2 görüntülenme
Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eser Taşımacılığı : Türkiye'nin 1956 yılından bu yana taşımacılık sektöründe kurumsal hizmetler sunan Çolakoğlu nakliyat ile Tarihi eser taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin sayılı nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğlu nakliyat, Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her alanda kendisini en iyi şekilde ispatlamaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kullanmış olduğu malzemeler ile Tarihi eser taşımacılığını ne kadar başarılı bir şekilde yürüttüğünü canlı canlı görebilirsiniz.

Tarihi Eser Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Para kasası taşıma

1970 Yılından bu yana kurumsal taşımacılık hizmetlerine tüm hızla devam etmekteyiz. Profesyonel kadromuz ve geniş araç filomuz ile Türkiye'nin en büyük sigorta firmaları ile siz değerli iş ortaklarımızın hizmetindeyiz. Taşıdığımız malzemelerin bilincinde olan bir nakliyat firmasyız. Bu konuda firmamız özellikle Tarihi eser taşımacılığı konusunda güvenebilirsiniz. Güveninizi boşa çıkarmayacak tek gerçek taşıma şirketiyiz.

TARİHİ ESERLERİNİZ EMİN ELLERDE TAŞITIN

Türkiye'de tarihi eser taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen firmanın Çolakoğulları nakliyat firması olduğunu biliyor muydunuz? özel paketleme hizmeti ve kaliteli personelleri ile eşsiz bir taşımacılık hizmetine ne dersiniz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek gerekli incelemeler için uzman bir arkadaş için randevu alabilirsiniz.

Tarihi Eser Taşımacılığı Hizmetlerimiz

profesyonel tarihi eser taşımacılığı

TARİHİMİZE AİT TÜM DEĞERLİ ESERLER FİRMAMIZ TARAFINDAN ÖZENLE TAŞINMAKTADIR.

Ülkemizde kişisel eserler olduğu gibi kurumsal eserlerde söz konusu olmaktadır. Zaman zaman kişilerin firmamıza yaptırmış olduğu taşıma hizmetler, zaman zaman da kurumsal, özel veya kamu tarafından korunan tarihi eserlerin taşınması firmamız tarafından istenmektedir. Firmamız bu konuda özel donanımlı ekibi ile hareket etmektedir. Profesyonel ekibi ile taşınan tüm değerli malzemeler için özel malzemeler ile organize edilmektedir. Malzemelerin paketlemesi yeni yere itinalı bir şekilde taşınmasındaki tüm süreçler firmamızın denetimi altında tutulmaktadır. Firmamız buna ek olarak kurumsal ofis taşımacılığı, müze taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi hizmetlerde sunmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey firmamızı arayarak özel eşyalarınızın taşınması konusunda destek istemenizdir.

TÜM SARAYLARDA TARİHİ ESER TAŞIMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ

Firmamız Dolmabahçe sarayı, Topkapı Sarayı gibi birçok önemli mekanlarda tarihi eser taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu alanda en iyi olan firmamızı bu yerlerde bulunan yöneticilere sorarak referans alabilirsiniz.

Firmamızın taşımacılık hizmetleri konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz tek yapmanız gereken kurumsal web adresimiz olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapmanız yeterlidir. Aradığınız tüm detayları bu siteden inceleyebilirsiniz. Firmamızın tüm hizmetlerini youtube sayfamızdan da izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.