Maslak Ofis Taşımacılığı

Maslak ofis taşımacılığı şirketi olarak; 1956 yılından bu yana Türkiye’nin kurumsal nakliyat şirketlerinden biri haline gelen Level maslak ofis taşımacılığı şirketi artık tüm İlçelerde olduğu gibi Sarıyer bölgesinde de boy göstermektedir. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası ofis nakliye hizmeti veren firmamız her alanda başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Maslak Ofis Taşıma

Maslak ofis taşıma hizmetlerini her zaman en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan bir firmayız. Yıllarını taşımacılık alanına vermiş olan firmamız müşteri memnuniyeti için daima hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti tercih etmektedir. Firmamız ofis nakliye hizmetlerinde müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz yerine getirmektedir. Maslak ofis taşımacılığı hizmetinde de firmamız aynı hizmeti sergilemektedir. Aynı zamanda Level nakliyat ile yapılan nakliye hizmetlerinde ALLİANZ güvencesine sigortalanmaktadır. Böylece eşyalarınız güven ellerde taşınmaktadır.

Kurumsal taşımacılık ilkelerini benimseyen firmamız her alanda olduğu gibi ofis taşımacılığı alanında da başarı ödülleri ile ödüllenmektedir. Ayrıca bu gurur sadece Level ailesi değil, onu tercih eden sizlersiniz. Firmamızın tüm taşıdığı şirketleri referanslarımız bölümden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda facebook sayfamızdan da bizleri takip edebilirsiniz.

Ülkemizin en değerli lojistik şirketlerinden biri olan Level Nakliyat firması ile 1970 yılından beri siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli ve güvenilir ofis taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte firmamız  yapılan tüm ofis taşıma hizmetlerinde sigortalı bir şekilde sizlere gerekli hizmeti sağlamaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan şirketimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Maslak İşyeri Taşıma konusunda size bir telefon kadar yakınız.

Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri : Türkiye’de Mart ayı itibari ile ilk vakanın ortaya çıkması ile birlikte insanlarımız büyük bir panik içerisine girmişlerdir. Aynı zamanda koronavirüs hastalığı ile ilgili birçok önemler alındı.

Bu önlemlerden biri de Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri adı altında önlemler alan nakliyat firmaları da vardır. Bundan dolayı Virüs hızlı bir şekilde yayılma göstermesi en büyük tehditlerden biri haline gelmiştir.

Maslak Ofis Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Ofis taşımacılığı hizmetlerimiz, müşterilerimize özel olarak tasarlanmıştır. Her işletmenin farklı gereksinimleri ve bütçeleri vardır. Bu nedenle, ofis taşımacılığı planımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olarak özelleştirilir.

Taşınma Planlaması

Ofis taşımacılığı işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için planlama son derece önemlidir. Maslak ofis taşımacılığı hizmetimizde, taşınma planlamasının her aşamasını müşterilerimizle birlikte yapıyoruz. Böylece, taşınma işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşanmamasını sağlıyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama

Ofis eşyalarının taşınması sırasında zarar görmemesi için doğru paketleme ve ambalajlama teknikleri kullanılmalıdır. Maslak ofis taşımacılığı hizmetimizde, ofis eşyalarınızı özenle paketleyerek ve ambalajlayarak taşıyoruz. Böylece, eşyalarınızın zarar görme riski en aza indirgenmiş oluyor.

Eşya Taşıma

Ofis eşyalarının taşınması sırasında doğru ekipmanların kullanılması son derece önemlidir. Maslak ofis taşımacılığı hizmetimizde, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için uygun ekipmanlar kullanıyoruz. Bu sayede, eşyalarınızın hasar görme riski en aza indirgenmiş oluyor.

Koronavirüse Karşı Alınması Gereken Tedbirler

Level kurumsal ofis taşıma şirketi olarak; virüse karşı yoğun bir şekilde tedbirlerimizi aldık. Alınan Tedbirler şöyle:

  1. Tüm personellerimizin sağlık taramaları haftalık olarak gerçekleştirilmektedir.
  2. Aynı zamanda görevli personellerimize özel koruyucu maske, eldiven ve tulumlar verilmektedir.
  3. Tüm araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz günlük olarak dezenfekte edilmektedir.
  4. Bununla birlikte nakliyat süreçlerinde ekspertiz hizmetleri Whatsup veya mail üzerinden gerçekleştirilmektedir.
  5. Taşıma hizmetleri sadece gündüz saatleri içerisinde yapılmaktadır. Akşam saatlerine sarkan taşıma hizmetleri bir sonraki güne bırakılmaktadır.
  6. Taşıma işlemleri ile ilgili ödeme işlemleri bankalar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda belirtilen tüm tedbirler sayesinde firmamızda çalışan personellerimizin sağlığını güvence altındadır. Bununla birlikte kurallar çerçevesinde siz değerli iş ortaklarımızın işlerini gerçekleştiriyoruz. Level ofis taşıma şirketi olarak 1970 yılından beri kurumsal şirketlere kaliteli ve güvenli hizmetler sunmak için mücadele ediyoruz.

Sadece Maslak içindemi ofis taşıyorsunuz ?

Hayır eşyalarınızı dilediğiniz bölgeye taşıyabiliriz.

Taşınırken eşyalarıma zarar gelir mi ?

Ekibimiz böyle bir durumla karşılaşmamak için olabildiğince dikkatli davranır, fakat olması halinde ise taşıma sürecince tüm eşyalarınız sigorta kapsamı altındadır.

Ofis taşımanın maliyeti nedir ?

Eşyalarınızın sayısı ve ve ofisler arası mesafe duruma göre fiyatlar değişkenlik gösterir.

Ofis taşıma işinde yenimisiniz?

Çolakoğlu nakliyat olarak 49 yıldır ofis taşımacılığı yapmaktayız.