Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Maslak Ofis Taşımacılığı

16.05.2018
3 görüntülenme
Maslak Ofis Taşımacılığı

1956 yılından bu yana Türkiye’nin kurumsal nakliyat şirketlerinden biri haline gelen Çolakoğlu maslak ofis taşımacılığı şirketi artık tüm İlçelerde olduğu gibi Sarıyer bölgesinde de boy göstermektedir. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası ofis nakliye hizmeti veren firmamız her alanda başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Maslak Ofis Taşımacılığında Lider Nakliyat Şirketi

Yıllarını taşımacılık alanına vermiş olan firmamız müşteri memnuniyeti için daima hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti tercih etmektedir. Firmamız ofis nakliye hizmetlerinde müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz yerine getirmektedir. Maslak ofis taşımacılığı hizmetinde de firmamız aynı hizmeti sergilemektedir. Çolakoğlu nakliyat ile yapılan nakliye hizmetlerinde ALLİANZ güvencesine sigortalanmaktadır. Böylece eşyalarınız güven ellerde taşınmaktadır. Kurumsal taşımacılık ilkelerini benimseyen firmamız her alanda olduğu gibi ofis taşımacılığı alanında da başarı ödülleri ile ödüllenmektedir. Bu gurur sadece Çolakoğlu ailesi değil, onu tercih eden sizlersiniz.

Maslak Ofis Taşımacılığı

Maslak Ofis Taşımacılığı

Ülkemizin en değerli lojistik şirketlerinden biri olan Çolakoğlu Nakliyat firması ile 1970 yılından beri siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli ve güvenilir ofis taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Firmamız  yapılan tüm ofis taşıma hizmetlerinde sigortalı bir şekilde sizlere gerekli hizmeti sağlamaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan şirketimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Maslak İşyeri Taşıma konusunda size bir telefon kadar yakınız.

Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri : Türkiye'de Mart ayı itibari ile ilk vakanın ortaya çıkması ile birlikte insanlarımız büyük bir panik içerisine girmişlerdir. Koronavirüs hastalığı ile ilgili birçok önemler alındı. Bu önlemlerden biri de Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri adı altında önlemler alan nakliyat firmaları da vardır. Virüs hızlı bir şekilde yayılma göstermesi en büyük tehditlerden biri haline gelmiştir.

Koronavirüse Karşı Alınması Gereken Tedbirler

Çolakoğulları kurumsal ofis taşıma şirketi olarak; virüse karşı yoğun bir şekilde tedbirlerimizi aldık. Alınan Tedbirler şöyle:

  1. Tüm personellerimizin sağlık taramaları haftalık olarak gerçekleştirilmektedir.
  2. Tüm personellerimize özel koruyucu maske, eldiven ve tulumlar verilmektedir.
  3. Tüm araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz günlük olarak dezenfekte edilmektedir.
  4. Nakliyat süreçlerinde ekspertiz hizmetleri Whatsup veya mail üzerinden gerçekleştirilmektedir.
  5. Taşıma hizmetleri sadece gündüz saatleri içerisinde yapılmaktadır. Akşam saatlerine sarkan taşıma hizmetleri bir sonraki güne bırakılmaktadır.
  6. Taşıma işlemleri ile ilgili ödeme işlemleri bankalar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda belirtilen tüm tedbirleri alarak hem firmamızda çalışan personellerimizin sağlığını güvence altına alıyoruz. hem de siz değerli iş ortaklarımızın işlerini gerçekleştiriyoruz. Çolakoğulları ofis taşıma şirketi olarak 1970 yılından beri kurumsal şirketlere kaliteli ve güvenli hizmetler sunmak için mücadele ediyoruz.

Sadece Maslak içindemi ofis taşıyorsunuz ?

Hayır eşyalarınızı dilediğiniz bölgeye taşıyabiliriz.

Taşınırken eşyalarıma zarar gelir mi ?

Ekibimiz böyle bir durumla karşılaşmamak için olabildiğince dikkatli davranır, fakat olması halinde ise taşıma sürecince tüm eşyalarınız sigorta kapsamı altındadır.

Ofis taşımanın maliyeti nedir ?

Eşyalarınızın sayısı ve ve ofisler arası mesafe duruma göre fiyatlar değişkenlik gösterir.

Ofis taşıma işinde yenimisiniz?

Çolakoğlu Nakliyat olarak 49 yıldır ofis taşımacılığı yapmaktayız.

Kolileme işlemi nasıl yapılıyor?

Şirketimiz özellikle kurumsal evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde 40*60*40 cm ebatlarında koliler kullanarak hem taşınmanın daha rahat olmasını hem de müşterilerin evlerinde çok fazla yer kaplamadan rahatlıkla hareket ettirilebilecek boyutlardan tedarik edilmektedir.
 

Sağlıklı ve Profesyonel Kolileme Hizmetleri

Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?