Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Maslak Ofis Taşımacılığı

16.05.2018
1 görüntülenme
Maslak Ofis Taşımacılığı

Maslak Ofis Taşımacılığında Lider Nakliyat Şirketi

1956 yılından bu yana Türkiye’nin kurumsal nakliyat şirketlerinden biri haline gelen Çolakoğlu ofis taşıma şirketi artık tüm İlçelerde olduğu gibi Sarıyer bölgesinde de boy göstermektedir. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası ofis nakliye hizmeti veren firmamız her alanda başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Yıllarını taşımacılık alanına vermiş olan firmamız müşteri memnuniyeti için daima hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti tercih etmektedir. Firmamız ofis nakliye hizmetlerinde müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz yerine getirmektedir. Maslak ofis taşımacılığı hizmetinde de firmamız aynı hizmeti sergilemektedir. Çolakoğlu nakliyat ile yapılan nakliye hizmetlerinde ALLİANZ güvencesine sigortalanmaktadır. Böylece eşyalarınız güven ellerde taşınmaktadır. Kurumsal taşımacılık ilkelerini benimseyen firmamız her alanda olduğu gibi ofis taşımacılığı alanında da başarı ödülleri ile ödüllenmektedir. Bu gurur sadece Çolakoğlu ailesi değil, onu tercih eden sizlersiniz.

Maslak ofis Taşımacılığı

Ülkemizin en değerli lojistik şirketlerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat firması ile 1970 yılından beri siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli ve güvenilir ofis taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Firmamız  yapılan tüm ofis taşıma hizmetlerinde sigortalı bir şekilde sizlere gerekli hizmeti sağlamaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan şirketimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by Nil Yardımcı on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Maslak' ta bulunan 350 m² lik ofis eşyamın Kartal Dumankaya Vizyona taşınmasını istiyorum. Detaylı hizmet ve fiyat bilgisi alabilir miyim?

Merhabalar,
Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyi günler

by Ali Can Yapıcı on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Ekspertiz hizmetiniz ücretli mi?

Merhabalar,

Hayır, ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.