Maslak Ofis Taşımacılığı

Maslak ofis taşımacılığı şirketi olarak; 1956 yılından bu yana Türkiye’nin kurumsal nakliyat şirketlerinden biri haline gelen Çolakoğulları maslak ofis taşımacılığı şirketi artık tüm İlçelerde olduğu gibi Sarıyer bölgesinde de boy göstermektedir. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası ofis nakliye hizmeti veren firmamız her alanda başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Maslak Ofis Taşıma

Maslak ofis taşıma hizmetlerini her zaman en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan bir firmayız. Yıllarını taşımacılık alanına vermiş olan firmamız müşteri memnuniyeti için daima hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti tercih etmektedir. Firmamız ofis nakliye hizmetlerinde müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz yerine getirmektedir. Maslak ofis taşımacılığı hizmetinde de firmamız aynı hizmeti sergilemektedir. Çolakoğulları nakliyat ile yapılan nakliye hizmetlerinde ALLİANZ güvencesine sigortalanmaktadır. Böylece eşyalarınız güven ellerde taşınmaktadır.

Kurumsal taşımacılık ilkelerini benimseyen firmamız her alanda olduğu gibi ofis taşımacılığı alanında da başarı ödülleri ile ödüllenmektedir. Bu gurur sadece Çolakoğulları ailesi değil, onu tercih eden sizlersiniz. Firmamızın tüm taşıdığı şirketleri referanslarımız bölümden ulaşabilirsiniz. Ayrıca facebook sayfamızdan da bizleri takip edebilirsiniz.

ofis taşıma hizmeti

ofis taşıma hizmetleri

Ülkemizin en değerli lojistik şirketlerinden biri olan Çolakoğulları Nakliyat firması ile 1970 yılından beri siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli ve güvenilir ofis taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Firmamız  yapılan tüm ofis taşıma hizmetlerinde sigortalı bir şekilde sizlere gerekli hizmeti sağlamaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan şirketimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Maslak İşyeri Taşıma konusunda size bir telefon kadar yakınız.

Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri : Türkiye’de Mart ayı itibari ile ilk vakanın ortaya çıkması ile birlikte insanlarımız büyük bir panik içerisine girmişlerdir. Koronavirüs hastalığı ile ilgili birçok önemler alındı. Bu önlemlerden biri de Ofis Taşırken Koronavirüs Tedbirleri adı altında önlemler alan nakliyat firmaları da vardır. Virüs hızlı bir şekilde yayılma göstermesi en büyük tehditlerden biri haline gelmiştir.

iyi bir ofis taşıma firması

iyi bir ofis taşıma firması

Koronavirüse Karşı Alınması Gereken Tedbirler

Çolakoğulları kurumsal ofis taşıma şirketi olarak; virüse karşı yoğun bir şekilde tedbirlerimizi aldık. Alınan Tedbirler şöyle:

  1. Tüm personellerimizin sağlık taramaları haftalık olarak gerçekleştirilmektedir.
  2. Tüm personellerimize özel koruyucu maske, eldiven ve tulumlar verilmektedir.
  3. Tüm araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz günlük olarak dezenfekte edilmektedir.
  4. Nakliyat süreçlerinde ekspertiz hizmetleri Whatsup veya mail üzerinden gerçekleştirilmektedir.
  5. Taşıma hizmetleri sadece gündüz saatleri içerisinde yapılmaktadır. Akşam saatlerine sarkan taşıma hizmetleri bir sonraki güne bırakılmaktadır.
  6. Taşıma işlemleri ile ilgili ödeme işlemleri bankalar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda belirtilen tüm tedbirleri alarak hem firmamızda çalışan personellerimizin sağlığını güvence altına alıyoruz. hem de siz değerli iş ortaklarımızın işlerini gerçekleştiriyoruz. Çolakoğulları ofis taşıma şirketi olarak 1970 yılından beri kurumsal şirketlere kaliteli ve güvenli hizmetler sunmak için mücadele ediyoruz.

Hayır eşyalarınızı dilediğiniz bölgeye taşıyabiliriz.

Menü