Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı : Antika Eşyalarınız Level Taşımacılık Güvencesinde : Antik eşya taşımacılığı denildiğinde önemli bir hizmet gerçekleştirileceğinin bilincinde olmak gerekiyor. Ev, ofis taşıma gibi işlemlerden çok farklıdır. Firmamız antika eşya taşımacılığı konusunda birçok firmaya göre profesyoneldir. Firmamız devlet binalarında bulunan antika eşyalarının yanı sıra şahıslara ait olan maddi değeri yüksek eşyaların taşınması konusunda daima destek ve hizmet sağlamıştır. Antika eşyalarının sigorta işlemlerini yapmak zordur. Bahsettiğimiz gibi antika yani dünya üzerinde sayısı az hatta eşi benzeri bulunmayan parçalardır. Bu yüzden bu konuda profesyonel şirketlerin olması müşteriler için en büyük güvencedir. Firmamız antika eşyaların taşınması konusunda gerekli çalışmaları organize ederek hareket etmektedir.

Antika Eşya Taşımacılığı Konusunda En İyisi Biziz!

Antika Eşya Taşımacılığı
Antika Eşya Taşımacılığı

Firmamız Antika eşya taşımacılığı konusunda sizlere sadece İstanbul değil, Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde hizmet vermektedir. Firmamızın araç ve ekip konusundaki geniş olması siz değerli müşterilerimizin istediği zaman diliminde taşınmalarını sağlamaktadır. Level Taşımacılık, sektördeki tecrübesini kullanarak müşterilerine Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir

Antika nakliyesi ile ilgili olarak her geçen gün bir kaç nakliye firması türemesine rağmen bu konularda hassas olan müşterilerimiz, her zaman en doğru firmayı tercih etmediler. Çünkü taşınan malzemenin paha biçilemez bir ürün olduğunu ve bu ürünün yerine başka bir konulamayacağını çok iyi bilirler. Level Taşımacılık geçmişten bu yana sektöründe hassas taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde organize eden nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Firmamızın tüm taşımacılık faaliyetlerini internet adresimizdeki görseller kısmından da takip edebilirsiniz. Detaylı bilgileri adresimizden istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

firmamıza internet ortamında antikacılar çarşısı üzerinden de ulaşabilirsiniz. Antikacılar çarşısı ile ilgili her türlü bilgileri web sitemizden de takip edebilirsiniz. Kuruluşundan bu yana her zaman en iyi hizmeti vermek için yoğun çaba sarf etmiştir.

Antika Eşya Taşımacılığı İçin En Doğru Adres

Antika Eşya Taşımacılığı
Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşyaların taşınmasından önce gerekli paketleme işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirmektedir. Firmamız taşınacak olan eşyaların paketlemesi yaparken özel taşıma kasaları yapmaktadır. Yapılan kasalara konulan paketli antika malzemeler sayesinde taşınma işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI hakkında detaylı bilgi alıp firmamız ile bu hizmeti başarılı bir şekilde organize etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden Antika taşımacılığı sayfasının bağlandığı ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Yada dire olarak 444 65 02 nolu numaradan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bize instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Antika Eşya Taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.