Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Antika Eşya Taşımacılığı

15.05.2018
2 görüntülenme
Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı : Antika Eşyalarınız Çolakoğlu Güvencesinde : Antik eşya taşımacılığı denildiğinde önemli bir hizmet gerçekleştirileceğinin bilincinde olmak gerekiyor. Ev, ofis taşıma gibi işlemlerden çok farklıdır. Firmamız antika eşya taşımacılığı konusunda birçok firmaya göre profesyoneldir. Firmamız devlet binalarında bulunan antika eşyalarının yanı sıra şahıslara ait olan maddi değeri yüksek eşyaların taşınması konusunda daima destek ve hizmet sağlamıştır. Antika eşyalarının sigorta işlemlerini yapmak zordur. Bahsettiğimiz gibi antika yani dünya üzerinde sayısı az hatta eşi benzeri bulunmayan parçalardır. Bu yüzden bu konuda profesyonel şirketlerin olması müşteriler için en büyük güvencedir. Firmamız antika eşyaların taşınması konusunda gerekli çalışmaları organize ederek hareket etmektedir.

Antika eşyaların taşınmasından önce gerekli paketleme işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirmektedir. Firmamız taşınacak olan eşyaların paketlemesi yaparken özel taşıma kasaları yapmaktadır. Yapılan kasalara konulan paketli antika malzemeler sayesinde taşınma işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI hakkında detaylı bilgi alıp firmamız ile bu hizmeti başarılı bir şekilde organize etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden Antika taşımacılığı sayfasının bağlandığı ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Yada dire olarak 444 65 02 nolu numaradan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarihi Eserleriniz Bizler İçin De Aynı Değeri Taşımaktadır.

Firmamız Antika eşya taşımacılığı konusunda sizlere sadece İstanbul değil, Türkiye'nin hemen hemen yer yerinde hizmet vermektedir. Firmamızın araç ve ekip konusundaki geniş olması siz değerli müşterilerimizin istediği zaman diliminde taşınmalarını sağlamaktadır. Çolakoğlu nakliyat, sektördeki tecrübesini kullanarak müşterilerine Türkiye'nin her yerinde hizmet vermektedir

Antika Eşya Taşımacılığı Hizmetlerimiz

profesyonel antika nakliye firması

Antika nakliyesi ile ilgili olarak her geçen gün bir kaç nakliye firması türemesine rağmen bu konularda hassas olan müşterilerimiz, her zaman en doğru firmayı tercih etmediler. Çünkü taşınan malzemenin paha biçilemez bir ürün olduğunu ve bu ürünün yerine başka bir konulamayacağını çok iyi bilirler. Çolakoğulları geçmişten bu yana sektöründe hassas taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde organize eden nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Firmamızın tüm taşımacılık faaliyetlerini internet adresimizdeki görseller kısmından da takip edebilirsiniz. Detaylı bilgileri adresimizden istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

firmamıza internet ortamında antikacılar çarşısı üzerinden de ulaşabilirsiniz. Antikacılar çarşısı ile ilgili her türlü bilgileri web sitemizden de takip edebilirsiniz. Kuruluşundan bu yana her zaman en iyi hizmeti vermek için yoğun çaba sarf etmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.