Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Antika Eşya Taşımacılığı

15.05.2018
761 görüntülenme
Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşyalarınız Çolakoğlu Güvencesinde

Antik eşya taşımacılığı denildiğinde önemli bir hizmet gerçekleştirileceğinin bilincinde olmak gerekiyor. Ev, ofis taşıma gibi işlemlerden çok farklıdır. Firmamız antika eşya taşımacılığı konusunda birçok firmaya göre profesyoneldir. Firmamız devlet binalarında bulunan antika eşyalarının yanı sıra şahıslara ait olan maddi değeri yüksek eşyaların taşınması konusunda daima destek ve hizmet sağlamıştır. Antika eşyalarının sigorta işlemlerini yapmak zordur. Bahsettiğimiz gibi antika yani dünya üzerinde sayısı az hatta eşi benzeri bulunmayan parçalardır. Bu yüzden bu konuda profesyonel şirketlerin olması müşteriler için en büyük güvencedir. Firmamız antika eşyaların taşınması konusunda gerekli çalışmaları organize ederek hareket etmektedir.

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşyaların taşınmasından önce gerekli paketleme işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirmektedir. Firmamız taşınacak olan eşyaların paketlemesi yaparken özel taşıma kasaları yapmaktadır. Yapılan kasalara konulan paketli antika malzemeler sayesinde taşınma işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI hakkında detaylı bilgi alıp firmamız ile bu hizmeti başarılı bir şekilde organize etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden Antika taşımacılığı sayfasının bağlandığı www.ofistasimaciligi.com.tr/hizmetlerimiz/antika-esya-tasimaciligi adresine giriş yapabilirsiniz. Yada dire olarak 444 65 02 nolu numaradan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarihi Eserleriniz Bizler İçin De Aynı Değeri Taşımaktadır.

Firmamız Antika eşya taşımacılığı konusunda sizlere sadece İstanbul değil, Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde hizmet vermektedir. Firmamızın araç ve ekip konusundaki geniş olması siz değerli müşterilerimizin istediği zaman diliminde taşınmalarını sağlamaktadır. Çolakoğlu nakliyat, sektördeki tecrübesini kullanarak müşterilerine Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir