Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Antika Eşya Taşımacılığı

15.05.2018
1 görüntülenme
Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşyalarınız Çolakoğlu Güvencesinde

Antik eşya taşımacılığı denildiğinde önemli bir hizmet gerçekleştirileceğinin bilincinde olmak gerekiyor. Ev, ofis taşıma gibi işlemlerden çok farklıdır. Firmamız antika eşya taşımacılığı konusunda birçok firmaya göre profesyoneldir. Firmamız devlet binalarında bulunan antika eşyalarının yanı sıra şahıslara ait olan maddi değeri yüksek eşyaların taşınması konusunda daima destek ve hizmet sağlamıştır. Antika eşyalarının sigorta işlemlerini yapmak zordur. Bahsettiğimiz gibi antika yani dünya üzerinde sayısı az hatta eşi benzeri bulunmayan parçalardır. Bu yüzden bu konuda profesyonel şirketlerin olması müşteriler için en büyük güvencedir. Firmamız antika eşyaların taşınması konusunda gerekli çalışmaları organize ederek hareket etmektedir.

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşyaların taşınmasından önce gerekli paketleme işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirmektedir. Firmamız taşınacak olan eşyaların paketlemesi yaparken özel taşıma kasaları yapmaktadır. Yapılan kasalara konulan paketli antika malzemeler sayesinde taşınma işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI hakkında detaylı bilgi alıp firmamız ile bu hizmeti başarılı bir şekilde organize etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden Antika taşımacılığı sayfasının bağlandığı www.ofistasimaciligi.com.tradresine giriş yapabilirsiniz. Yada dire olarak 444 65 02 nolu numaradan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarihi Eserleriniz Bizler İçin De Aynı Değeri Taşımaktadır.

Firmamız Antika eşya taşımacılığı konusunda sizlere sadece İstanbul değil, Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde hizmet vermektedir. Firmamızın araç ve ekip konusundaki geniş olması siz değerli müşterilerimizin istediği zaman diliminde taşınmalarını sağlamaktadır. Çolakoğlu nakliyat, sektördeki tecrübesini kullanarak müşterilerine Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by Aydan Söyler on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Dedem'den kalan yadigar antika masa takımının taşınmasında ne kadar çok endişe etsem de Çolakoğulları firmasıyla tanıştıktan sonra tüm endişelerim yok oldu. Buraya da yazmak istedim. Benim için manevi değeri çok yüksek olan bu eşyalarımı hiç bir sorun yaşamadan taşıdığınız için önce firmanıza sonra da ekibinize teşekkür ederim 🙂

Bizler teşekkür eder, tekrar çalışabilmeyi temenni ederiz.
İyi günler.. 🙂

by Seka Antika on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Müşterilerimize antika teslimatı yapmayı istiyoruz. Firmanızdan ekspertiz hizmeti alabilmemiz mümkün müdür? Antika taşımacılığında referans gösterebileceğiniz kurum ve kişiler mevcut mudur?
Geri dönüşünüzü bekliyorum.

Antika Taşımacılığında ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Daha öncesinde yapmış olduğumuz antika taşımacılığı hizmet referanslarımızı da mail aracılığı ile sizlere ilettik.