Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Kartal Ofis Taşımacılığı

15.11.2018
1 görüntülenme
Kartal Ofis Taşımacılığı

1956 yılında Kartal bölgesinde kurulan ve o günden beri Kartal ofis taşımacılığı hizmeti ile sektörümüze hizmet veren Çolakoğlu nakliyat şirketi; gelişen ve değişine iş koşulları ile sizlere bu konuda daha da profesyonel bir destek vermek için çalışmalar yürütmektedir. Yılların deneyimli nakliyat şirketi olan firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde özellikle kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile sizlere profesyonel destek sunmaktadır.

KARTAL Bölgesinin Ofis Taşıma Firması

1956 Yılında taşımacılık sektöründe önemli görevler üstlenen Çolakoğlu nakliyat, profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile sektöründe önemli hizmetlere imza atmıştır. İstanbul Kartal bölgesinde profesyonel ofis taşıma hizmetleri sunabilen en güvenilir nakliyat firması olan Çolakoğlu, ekibi ve geniş araç filosu ile siz değerli iş ortaklarına 7/24 hizmet verebilmektedir.

Ofis taşımacılığını başarılı bir şekilde yürüten firmamız, ilk olarak ofis taşıma hizmetlerinde expertiz yaparak taşınacak ofis malzemeleri ile ilgili incelemeler yaparak ofisinizin nasıl, ne zaman, ne kadar sürede taşınacağı ile ilgili bilgiler verir. Daha sonra fiyat konusunda gerekli anlaşmaları sağladığınız taktirde firmamız gerekli organizasyonu başlatır.

Kartal Ofis Taşımacılığı

Kartal Ofis Taşımacılığı

Kartal Ofis Taşıma Alanında İlk Sıradayız

Kartal bölgesinde kurulan bir nakliyat şirketi olmamız, sizlere komşu olduğumuzu kesinleştirir. Firmamız gelişen ve değişen Kartal bölgesinde profesyonel ofis taşıma hizmetlerini tüm hızıyla devam etmektedir. Yılların deneyimli ve kaliteli nakliyat şirketi olan Çolakoğlu nakliyat firması, ev taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra profesyonel ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren şirketimiz Kartal bölgesinde bir numaralı nakliyat şirketi olarak insanlar tarafından benimsenmiştir. Şirketimizin diğer kurumsal web sayfası olan bölümünde de Kartal ofis taşıma kelimesi üzerinden Kartal bölgesinde ofis taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmamızı kolay bulmanız adına firmamız gerek internet gerek instagram sayfaları ile öne çıkmıştır. Siz değerli müşterilerimize her konuda gerekli desteği profesyonelce sağlamaktayız. Yılların tecrübeli ve güvenilir ofis nakliye hizmetlerini istediğiniz zaman alabilirsiniz. Firmamız ile ofis taşımacılığı hizmetleri almak isterseniz tek yapmanız gereken https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by orhan demirtaş on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Kartal'da ki ofis eşyalarımın 1 yıl depolanmasını istiyorum. Hizmetleriniz nelerdir?Fiyat öğrenebilir miyim?

Merhabalar,

Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İyi günler

by Murat Er on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Haziran ayında Dumankaya'da ki ofisimin taşınmasında kurumsal gözüken bir firmayı çağırdım. Gelen işçiler sağdan soldan toplatılmış kalitesiz, konuşmasını bilmeyen insanlardı. İletişim kurmakta bile zorlandım. Tekrar taşınma durumum söz konusu. Sizin sitenize bakınca gerçekten kurumsal gözüküyor ama aynı sorunla karşılaşma endişesi yaşıyorum maalesef.

Merhaba Murat Bey,

Birçok müşterimiz sizinle aynı endişeyle karşı karşıya kaldığı için öncesinde sizlere mail olarak görseller ve videolar ile taşınma hizmetimizi sunuyoruz. Bünyemizde çalışan arkadaşlarımız deneyimli, kendi alanlarında gerekli yetkinliğe sahiptirler. Elemanlarımız sigortalı bir şekilde yıllardır bizlerle beraber çalışmaktadır.