Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Tablo Taşımacılığı

13.01.2019
1 görüntülenme
Tablo Taşımacılığı

Tablo Taşımacılığında 1 Numara

Ülkemizin her bölgesinde sayısız hizmetler sunan Çolakoğulları nakliyat, antika ve tablo taşımacılığı hizmetlerinde siz değerli iş ortaklarımıza güvenli ve kaliteli hizmetlerini hızlı bir şekilde sunmaktadır. Firmamızın bünyesinde her daim önemli adımlara imza atan şirketimiz ile sizlerde tanışabilir ve hizmetlerinizi alabilirsiniz.

Tablolarınız Çolakoğulları Güvencesinde…

Firmamız 1970 yılından bu yana tüm fuarlarda gövde gösterisi yapmıştır. Firmamızın bünyesinde her alan tablo taşımcılığı hizmetlerini yıllardan beri başarılı bir şekilde sunan şirketimiz her daim sizlere destek vermektedir. Çolakoğulları nakliyat firmasının sizlere sunduğu bir diğer hizmet şeklide antika taşıma hizmetleridir. Firmamız tablo taşımacılığı hizmetlerinde her taşıma hizmeti esnasında hem taşıma hem de yol sigortası yaparak tüm sanat eserlerini güvence altına almaktadır. Sigorta hizmetlerinde her şeyi geniş kapsamlı bir şekilde sigorta altına alan şirketimiz bu konuda sizlere rahat bir nefes aldırtmaktadır.

Tablo Taşımacılığı

Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul Ankara ve İzmir bölgelerinde fuar yerleri bulunan şirketimizin her daim önemli görevler üstlenmiştir. Çolakoğulları güvencesinde profesyonel hareketlerde bulunan şirketimiz, Tablo taşımacılığında tüm tablolarınızı en iyi şekilde organize etmektedir. Her açıdan sizlere güven tazeleyen şirketimiz tüm taşımacılık hizmetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 1 reviews
by atakan on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

tablo taşımacılığı hizmetleriniz sadece İstanbul ile mi sınırlıdır. Yoksa şehirlerarası nakliye hizmetlerinizde var mı?

tabi ki sadece İstanbul ile sınırlı değildir. Firmamız Türkiye'nin tüm noktalarına tablo taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir.