Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Levent Ofis Taşımacılığı

16.05.2018
37 görüntülenme
Levent Ofis Taşımacılığı

Levent Bölgesinde Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ülkemizin hemen hemen her yerinde nakliyat hizmetleri vermekte olan firmamız ilk başlarda evden eve nakliyat hizmeti verirken daha sonra kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerine yönelmiştir. İlk olarak kurulmuş olduğu Levent bölgesinde hizmet veren firmamız daha sonra kendisini geliştirerek Maltepe Beşiktaş ve Levent bölgesinde ofisler açarak hizmet alanını genişletmiştir.

Levent ofis taşımacılığı olarak ilk olarak 1980 yılında başlayan firmamız o zamanlarda kurulan iş hanları içerisinde profesyonelce hizmet vermiştir. Daha sonra teknolojinin gelişmesi ile ofis taşımacılığı hizmetlerini plazalarda ve gökdelenlerde sunmaya başlamıştır.

Çolakoğlu nakliyat olarak Anadolu yakasında Levent bölgesi merkezi konum haline getirmişti. Bu yüzden her türlü hizmet aracı, malzeme ve operasyon Levent’ten yönetilmektedir. Çolakoğlu nakliyat olarak sizde ofis taşımacılığı hizmetlerinde faydalanmak isterseniz tek yapmanız gerek firmamızın kurumsal web adresi olan www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden firmamız ile iletişim haline geçmeniz.