Bilgisayar Taşımacılığı

Profesyonel ve güvenli ofis taşımacılığının tek adresi olan Level Taşımacılık, Bilgisayar taşımacılığı hizmetlerinde de sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 1956 yılından beri sektörüne hızlı bir giriş yapan firmamız, özellikle kurumsal şirketlere yönelerek onlara hizmetleri ile ilgili profesyonel desteklerde bulunmuştur. Ofis taşıma hizmetlerinin içinde yer alan Bilgisayar nakliyesi yani genel adı ile İT Taşımacılığı hizmetleri son zamanlarda en çok tercih edilen firmalar arasında olduğumuzun bilgisini sizlerle paylaşalımBilgisayar Taşımacılığı

Bilgisayarlarınız Emin Ellerde Taşınmaktadır.

Ülke genelinde birçok genel merkezler mevcuttur. Her firmanın bir genel müdürlüğü vardır. Bu alanlarda yüksek miktarda teknoloji malzemelerin olmasında beraberinde gelen bir sonuçtur. Zamanla bu şirketlerin yeni yerlere taşınma gibi durumları söz konusu olabilir. İşte bu noktada devreye bu hizmeti verebilecek profesyonel bir nakliye firması girmektedir. Bu firmamın adı Level Taşımacılık 🙂

Türkiye’de yılların bilindik taşıma şirketi olan Level Taşımacılık, ofis taşımacılığı hizmetlerinizde özellikle IT bölümüne büyük önem vermektedir. Elektronik malzemelerinizin taşınma süreçlerinde sizlere her konuda gerekli profesyonelliği sağlamaktadır. Uzman kadrosu ile tüm elektronik malzemelerin söküm işlemleri dahil firmamız sizlere hizmet vermektedir.

IT Taşımacılığı Hizmetlerinde En İyisiyiz

Bilgisayar TaşımacılığıFirmamız özellikle server cihazları konusunda büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Kabinet içinde bulunan server cihazlarınızı en iyi şekilde paketleyerek yeni adresinize taşımaktadır. Resimde gördüğünüz gibi paketleme hizmetlerinde gerekli tüm titizliği göstermekteyiz. Paketleme hizmetinin yanı sıra taşıma işlemlerinde de aynı şekilde ilerlemekteyiz. Firmamız, hem paketleme  hem de taşınma işlemleri için ayrı ayrı ekipler çalıştırmaktadır. Bu konuda yeterli tecrübesi olmasına rağmen tüm elektronik malzemeleriniz ayrıntılı olarak sigortalı hale getirerek taşımaktadır.

Level Taşımacılık firması olarak 1956 yılından beri referanslı olarak ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız. Her zaman işini sağlam bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli tüm tedbirleri alan şirketimiz, %100 başarıyı sağlamak adına yoğun bir mesai harcamaktadır. Çalıştırdığı tüm personelleri firmanın daha ileriye gitmesi için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Sizde elektronik ürünlerinizi sağlam bir şekilde yeni adreslerinize nakil ettirmek isterseniz hemen firmanın kurumsal web adresi olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden bağlantı sağlayabilirsiniz. Tüm videolarımızı Youtube sayfamızdan izleyebilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level Taşımacılık olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Taşıma Hizmetleri

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Menü