Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Şişli Ofis Taşımacılığı

06.11.2018
560 görüntülenme
Şişli Ofis Taşımacılığı

1956 Yılından Beri Şişli Ofis Taşımacılığı

Ülkemizde taşımacılık sektörüne baktığımızda bu hizmetleri geçmişten beri yapabilen birçok nakliyat şirketi görmekteyiz. Kimi ofis taşıma kimisi evden eve nakliyat kimisi de lojistik hizmetleri ile işlerini yapmaktadır. Türkiye’nin en köklü nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana Türkiye’nin her tarafına kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul ofis taşıma şirketi olarak anılan ve her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilen şirketimiz ile istediğiniz şekilde taşımacılık hizmetlerini alabilirsiniz. Firmamız Şişli bölgesinde kurulan bir nakliyat firmasıdır. Yani komşunuz sayılırız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir nakliyat firması olmamız sizlere bu konuda en büyük güveni sağlamaktayız. Firmamızın İstanbul’un her yerinde mevcuttur. Fakat şişli bölgesi firmamız için ayrı bir yeri mevcuttur. Firmamız, Şişli ofis taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen kurumsal nakliyat firmasıdır.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı

Firmamız kurumsal kimliği ile bugün günümüzde tüm şirketler tarafından bilinmektedir. Profesyonel yapısı ve geniş araç filosundan tutun, en kaliteli malzemesine kadar her konuda üst düzey bir nakliyat firması olduğunu tüm Türkiye’ye ispatlamıştır. Çolakoğlu nakliyat kalitesi İstanbul bölgesinde sadece Şişli değil, tüm ilçelerde görülmektedir. Firmamızın kurumsal taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz https://www.ofistasimaciligi.com.tr/ofis-tasimaciligi/ adresine giriş yapabilir. İstediğiniz bilgilere bu adresten rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 3 reviews
by ulusalavukatlık on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

merhabalar
şirketimizin Maslak bölgesinden Şişli bölgesine taşımak istiyoruz bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz.

tabi ki yardımcı oluruz. firmamız ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
444 65 02 / 0532 627 05 49

by Arzu Haldiz on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Eşyalar sigortalı bir şekilde mi taşınıyor?

Merhabalar,

Evet tüm eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyi günler

by Ümit Kandemir on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığında eşyalar sigortalı şekilde taşınıyor mu?

Merhaba Ümit Bey,

Tüm eşyalarınız Koç Allianz tarafından sigortalı bir şekilde taşınır.