Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Şişli Ofis Taşımacılığı

06.11.2018
1 görüntülenme
Şişli Ofis Taşımacılığı

İstanbul'un en yoğun olduğu ilçelerinden biri olan Şişli bölgesinde profesyonel Şişli ofis taşımacılığı hizmetleri tüm hızıyla devam etmektedir. Sektöründe her zaman Şişli bölgesine ayrıcalıklı olarak davranan firmamız ilk şubesini bu bölgede açmıştır. 

1956 Yılından Beri Şişli Ofis Taşımacılığı

Ülkemizde taşımacılık sektörüne baktığımızda bu hizmetleri geçmişten beri yapabilen birçok nakliyat şirketi görmekteyiz. Kimi ofis taşıma kimisi evden eve nakliyat kimisi de lojistik hizmetleri ile işlerini yapmaktadır. Türkiye'nin en köklü nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana Türkiye'nin her tarafına kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Şişli Ofis Taşımacılığı Bölgeler Şişli Ofis Taşıma

Şişli Ofis Taşımacılığı

İstanbul ofis taşıma şirketi olarak anılan ve her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilen şirketimiz ile istediğiniz şekilde taşımacılık hizmetlerini alabilirsiniz. Firmamız Şişli bölgesinde kurulan bir nakliyat firmasıdır. Yani komşunuz sayılırız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir nakliyat firması olmamız sizlere bu konuda en büyük güveni sağlamaktayız. Firmamızın İstanbul'un her yerinde mevcuttur. Fakat şişli bölgesi firmamız için ayrı bir yeri mevcuttur. Firmamız, Şişli ofis taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen kurumsal nakliyat firmasıdır.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı

Firmamız kurumsal kimliği ile bugün günümüzde tüm şirketler tarafından bilinmektedir. Profesyonel yapısı ve geniş araç filosundan tutun, en kaliteli malzemesine kadar her konuda üst düzey bir nakliyat firması olduğunu tüm Türkiye'ye ispatlamıştır. Çolakoğlu nakliyat kalitesi İstanbul bölgesinde sadece Şişli değil, tüm ilçelerde görülmektedir. Firmamızın kurumsal taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz https://www.ofistasimaciligi.com.tr/ofis-tasimaciligi/ adresine giriş yapabilir. İstediğiniz bilgilere bu adresten rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Şişli bölgesi ile sınırlımı taşıma hizmetiniz ?

Hayır, tüm Türkiye'ye eşyalarınızı sorunsuz ulaştırmaktayız.

Taşıma işlemi sırasında malzemelerime zarar gelir mi ?

Taşıma sırasınca eşyalarınız sigorta kapsamındadır, olağanüstü bir durum olurda malzemelerinize zarar gelirse tarafımızca zararınız karşılanır.

Ofis taşımanın maliyeti nedir ?

Fiyatlar eşya sayınıza ve ofisleriniz arasındaki mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

Bu işte tecrübeniz nedir ?

49 yıldır aralıksız sürdürdüğümüz hizmetlerden biri ofis taşımacılığıdır, çolakoğlu nakliyat alanında uzmandır bize güvenebilirsiniz.
] }