Ülkemizde ofis taşımacılığı süreçlerinde kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetleri veren Level Taşımacılık, değerlerimiz ile ilgili sizlere önemli bilgiler sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine hizmetlerini taşıyan firmamız ile ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Güvenilir nakliyat şirketi olarak her zaman sizlere başarılı hizmetler sunmaktayız.

Firmamız geçmişten bu yana vermiş olduğu önemsemiş olduğu tüm değerleri göz önüne alarak yıllarını taşımacılık sektöründe sürdürmektedir. Bu değerler çerçevesinde iş ahlakını düzene sokan firmamız her zaman doğru zamanda doğru yerde doğru çalışanları ile hizmetinizde olmuştur.

 • Takım Ruhu: Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışanlar arasında birlik
  Çalışan Memnuniyeti: Uzmanlık ve iyi bir gelecek sunmak
  Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizi tanıyıp, onların taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek
  Sorumluluk Almak: Başarının geçtiği en önemli noktalardan birini verimli bir biçimde kullanmak
  Öğrenme & Gelişim: Güncel bilgilere sahip olunarak çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesi
 • Çevreye & Topluma Saygı: Topluma ve çevreye koruyucu ve bilinçli olarak yaklaşmak
  Güvenilirlik: Müşterilerinin güvenini kazanarak ileriye doğru sağlam adımlar atmak. ;
  Başarı: Sahip olduğumuz tüm unsurlarımızla şirketimizi daha ileriye taşımak.

Firmamız yukarıda bulunan değerlerimiz ile ilgili sizlere her zaman aynı önemi vermektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına her zaman düzenli ve disiplinli personellerimiz ile hareket etmektedir. Firmamızın sosyal medya ağlarından İnstagram sayfasını da sürekli olarak takip edebilirsiniz. Sizlere özel hizmetler sunmaktayız.

Taşımacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan takım ruhunu en iyi şekilde yansıtan firmamız her konuda sizlere profesyonel desteği sağlamaktadır. 1956 yılından beri sektörüne büyük önem veren şirketimiz ofis taşımacılığı hizmetlerinde önce personellerine önem vermektedir. Personellerinin sırtından iş yaptığımız için her zaman müşteri memnuniyetinin temel kaynağının personelden geçtiğini biliyoruz