Sıkça Sorulan Sorular

Ofis Taşımacılığı İle İlgili Aradığınız Tüm Sorulara Bu Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz.

Firmamız tarafından profesyonel kadromuz  ile tüm ofis nakliye hizmetleriniz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sıkça sorulan sorular bölümünde sizlere ofis taşıma hizmetlerinde neler sorulduğu ile ilgili bilgiler veriyor olacağız. 1956 Yılından beri profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri sunan Level nakliyat, sizlere her konuda gerekli profesyonelliği sağlayarak hizmetlerini en iyi şekilde organize etmektedir. Ofis nakliye süreçlerinde ana sorular aşağıdaki gibi tarafımızca cevaplanmıştır. Sizlerin de firmamızdan beklentileri yada soru veya sorularınız olursa hemen firmamızın iletişim adresinden yazabilirsiniz.

Tüm Sorularınızın Cevapları Bizde

Sektörümüz ile ilgili olsun, direkt firmamız ile ilgili olsun her türlü sorularınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Yılların deneyimli nakliye firması olan şirketimiz, ofis taşıma hizmetleri dışında fabrika taşımacılığı, askılı ürün taşımacılığı, üniversite taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi birçok hizmetler gerçekleştirmektedir.

firmamız 1970 yılından beri Türkiye’de profesyonel ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Ve günümüzde uluslararasına açılmış durumdadır.

Hayır, ekspertiz hizmetleri firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız ofis taşıma hizmetlerinde tüm ofis malzemelerinizi ALLİANZ güvencesinde sigorta ettirmektedir. Taşıma öncesi tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Ve poliçeniz sizlere teslim edilmektedir.

firmamız ofis taşıma hizmetlerinde kolileme, paketleme ve mobilya söküm takım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

firmamız ofis taşıma hizmetlerinde sadece büyük iller değil, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

firmamız ofis taşıma hizmetleri dışında evden eve nakliyat, eşya depolama, askılı elbise taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, lojistik gibi hizmetler gerçekleştirmektedir.

firmamız elektronik malzeme taşımacılığı yapmaktadır. Bilgisayar, yazıcı, sever cihazları gibi ofis ürünlerinin taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Sıkça sorulan sorular dışında sizlerin de firmamıza illaki özel sorularınız olacaktır. Çünkü ofis taşıma hizmetlerinde aklınıza birçok soru gelebilir. Araç ile ilgili, taşıma günleri ile ilgili yada evraklarla ilgili kısaca binlerce soru veya sorularınız için hızlı çözüm bulabileceğiniz bir nakliyat şirketiyiz.  Ofis taşıma sayfamızdan da direkt firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.