Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular bölümünde sizlere ofis taşıma hizmetlerinde neler sorulduğu ile ilgili bilgiler veriyor olacağız. 1956 Yılından beri profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat, sizlere her konuda gerekli profesyonelliği sağlayarak hizmetlerini en iyi şekilde organize etmektedir. Ofis nakliye süreçlerinde ana sorular aşağıdaki gibi tarafımızca cevaplanmıştır. Sizlerinde firmamızdan beklentileri yada soru veya sorularınız olursa hemen firmamızın iletişim adresinden yazabilirsiniz.

Tüm Sorularınızın Cevapları Bizde

Sektörümüz ile ilgili olsun, direkt firmamız ile ilgili olsun her türlü sorularınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Yılların deneyimli nakliye firması olan şirketimiz, ofis taşıma hizmetleri dışında fabrika taşımacılığı, askılı ürün taşımacılığı, üniversite taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi birçok hizmetler gerçekleştirmektedir.

Çolakoğulları Olarak Kaç Seneden Beri Ofis Taşıma Hizmeti Veriyorsunuz?
firmamız 1970 yılından beri Türkiye'de profesyonel ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Ve günümüzde uluslararasına açılmış durumdadır
Ofis Taşıma Hizmetlerinde Ekspertiz Hizmetleri Ücretli Mi?
Hayır, ekspertiz hizmetleri firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.
Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmeti Nasıl Oluyor?
Firmamız ofis taşıma hizmetlerinde tüm ofis malzemelerinizi ALLİANZ güvencesinde sigorta ettirmektedir. Taşıma öncesi tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Ve poliçeniz sizlere teslim edilmektedir.
Ofis Taşımacılığında Yaptığınız Hizmetler Nelerdir?
firmamız ofis taşıma hizmetlerinde kolileme, paketleme ve mobilya söküm takım işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Ofis Taşımacılığında Hangi Bölgelere Hizmet Vermektesiniz.?
firmamız ofis taşıma hizmetlerinde sadece büyük iller değil, Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir.
Ofis Taşımacılığı Dışında Hangi Hizmetleri Sunuyorsunuz?
firmamız ofis taşıma hizmetleri dışında evden eve nakliyat, eşya depolama, askılı elbise taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, lojistik gibi hizmetler gerçekleştirmektedir.
Elektronik Taşımacılığı Hizmetleriniz Var Mı?
firmamız elektronik malzeme taşımacılığı yapmaktadır. Bilgisayar, yazıcı, sever cihazları gibi ofis ürünlerinin taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Sıkça sorulan sorular dışında sizlerinde firmamıza illaki özel sorularınız olacaktır. Çünkü ofis taşıma hizmetlerinde aklınıza birçok soru gelebilir. Araç ile ilgili, taşıma günleri ile ilgili yada evraklarla ilgili kısaca binlerce soru veya sorularınız için hızlı çözüm bulabileceğiniz bir nakliyat şirketiyiz.  Ofis taşıma sayfamızdan da direkt firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.