Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Para Kasası Taşımacılığı

15.05.2018
2 görüntülenme
Para Kasası Taşımacılığı

Tecrübeli Para Kasası Taşımacılığı

Merhabalar, Bu makalemizde sizlere para kasası taşımacılığı hizmetleri ile ilgili bilgiler aktarıyor olacağız. Taşımacılık sektöründe lider bir nakliyat şirketi olan Çolakoğlu nakliyat, ev ve ofis taşımacılığı hizmetleri sırasında ya da farklı bir zaman diliminde para kasası gibi ağır malzemelerin taşınması da söz konusu olmaktadır. Genel olarak ofislerde bulunan bu ağır yükün taşınması sürecinde firmamız her zaman gerekli desteği sağlamaktadır. Para kasası taşımacılığı aslında çok basit bir hizmet değildir. Ama tekniği bilindiği takdirde gücün yardımı ile rahatlıkla transferi gerçekleşebilir.

Kasa Taşımacılığı Çolakoğlu Nakliyatın İşidir.

Çolakoğu nakliyat, para kasası taşıma hizmetlerine geçmişten beri sürdürmüştür. Eskiden daha da yoğun olan para kasaları artık insanlar tarafından pek tercih edilmemektedir. Çünkü para kasaları yerine artık bankalar ve bunun yanında bankamatikler gibi hızlı para transferi sağlayan araçlar mevcut olmuştur. Çolakoğlu nakliyat ev ve ofis taşıma alanında göstermiş olduğu profesyonelliği para kasası taşıma alanında da göstermiştir. Türkiye’nin her tarafında güvenle para kasası nakliye hizmetleri sunan firmamız ile sizde tanışın. güvenli ve kaliteli bir nakliye hizmetinden faydalanın!

 

para kasası taşımacılığı

profesyonel kadromuz ile para kasalarınız taşınır

Sigortalı Para Kasası Taşıma Hizmetleri

firmamız her zaman sigortalama hizmetlerine önem vermiştir. İsterse bir çöpünüz taşınsın sigorta yaptırmadan asla yola çıkmaz. Nakliye süreçlerinde arada bir karşımıza çıkan ender taşımacılık hizmetlerinden biri olan para kasası taşıma işinde de Çolakoğulları nakliyat firması karşımıza çıkmaktadır. Para kasasını taşıma işlemlerinde  her zaman özel bir ekibin çalıştırılması gerekmektedir. Bu konuda profesyonel olan firmamız, özel bir taşıma ekibi organize ederek nakliye süreçlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirir. 1956 yılından bu yana sayısız başarılara imza atan şirketimiz ile tüm hizmetlerinizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Firmamız tüm para kasaları için özel anlaşma yaptığı sigorta firmaları vardır. Bu firmalar oluşabilecek her türlü hasarı karşılamaktadırlar. Yani illa para kasasını taşıma esnasında kasada oluşan hasarları değil, aynı zamanda kasanın vermiş olduğu hasarları da karşılamaktadırlar.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız her daim başarılı grafikler çizmiştir. Firmamız ile tanışmak ve detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by Murat Ceylan on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Şehirler arası kasa taşımacılığı da yapıyor musunuz?

Merhabalar,
Evet yapıyoruz. Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da bilgi@colakoglunakliyat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyi günler

by Hikmet Uzunlar on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

400 mm boyundan 350mm genişliğinde toplam 50 kg ağırlığında bir para kasam Maslak' ta 16. kattan alınıp Dragos'a 22. kata çıkacaktır. Fiyat alabilir miyim?

Merhaba Hikmet Bey,

444 65 02 numaralı hattımızdan bizleri arayarak fiyat ve hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.