Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılığı : Konsolosluk Taşımacılık Bizim İşimiz : Ülkemizin en önemli taşımacılık hizmetlerinde biri olan konsolosluk taşımacılığı hizmeti 1956 yılından beri Level nakliyat güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde büyük başarılara imza atan Level nakliyat sadece Türkiye değil tüm ülkeler tarafından takip edilen kurumsal bir nakliye şirketidir. Bu yüzden konsolosluk gibi önemli yerlerin taşınması konusunda firmamız en büyük rol oynayan nakliyat şirketidir.Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Nakliye Hizmetleri

Konsolosluk taşımacılığında firmamız önemli hizmetler vermektedir. Sonuçta sıradan bir ev veya ofis eşyası olmadığı için bu hizmeti sunarken firmamız birçok şeye dikkat ederek hareket etmektedir. Firmamız hem ev hem de ofis taşımasında olduğu gibi konsolosluk taşımacılığında da sigortalı hizmetler sunmaktadır. En iyi nakliyat firması olarak tanınan Level nakliyat ile yapılan taşımacılık hizmetleri başarı ile sonuçlanmaktadır. Şehir içi veya şehirler Arası taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmetleri de veren firmamız neredeyse tüm konsolosluklara depolama hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamız ile yapılacak her türlü nakliyat hizmetlerinde sigortalı olarak çalışılmaktadır. Ülkemizin en önemli sigorta firmaları ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde firmamız adını her yere duyurmuştur. Level nakliyat güvencesi ile Konsolosluk taşımacılığı düşünüyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçiniz

Uzman Konsolosluk Taşımacılığı Firmaları

Konsolosluk nakliyesi işleminde siz değerli müşterilerimize her daim uzman destekler sunuyoruz. Amacımız, böylesine önemli bir hizmet kapsamında herkesin ödediği ücretin karşılığını alabilmesidir. Yani hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceğiniz, amacınıza ulaştığınız ve her daim de tercih edebileceğiniz bir firma olmayı amaçlıyoruz. Zaten sektör genelinde de yarım asrı aşkın süredir gelen bir uzman nakliyat deneyimimiz mevcut. Bugüne kadar da binlerce memnun müşteri edindik ve sizlerin de memnun müşterilerimizden biri olmanızı temenni ediyoruz.

Bunun için bizimle hemen en kısa sürede iletişime geçebilir ve üstün hizmet kalitemizden faydalanabilirsiniz. Sizlere sağladığımız bu önemli hizmet kapsamında, konsolosluk eşyalarınızın tamamen güvenilir bir şekilde ulaştırılmasını sağlamış olacaksınız. Ayrıca bu konular, işinde uzman olmayan bir firmaya asla verilmemelidir. Zira bu kapsamdaki bir taşımacılık işlemi, diğer taşımacılık işlemleriyle asla karıştırılmamalıdır. Burada hizmet verecek olan firmanın her zamankine göre çok daha dikkatli olması gerekiyor. Ancak bu sayede istediğiniz gibi bir hizmet almanız mümkün olabilir.

Konsolosluk Taşımada Sigorta Güvencesi

Level Nakliyat firmamız, bu kapsamda hizmet alan müşterilerimize sigortalı konsolosluk taşımacılığı fırsatı sunuyor. Zaten herhangi bir taşıma ve nakliyat konularında, hizmet alacağınız firmanın sizler için sigorta olanağı sağlaması çok önemlidir. Bu süreçte her ne kadar dikkatli de olunsa, birtakım problem ve sorunlarla karşılaşmak çok olası bir durumdur. Bu sorunların neticesinde de eşyalarınız maddi hasara uğrayabilir. İşte meydana gelecek bu hasar kapsamında, sizlerin bundan sorumlu tutulmaması da yine oldukça önemlidir. Bunu da ancak sigorta işlemleri ile sağlayabilmekteyiz.

Firmamız, tüm müşterilerimize sigorta yapmakta ve sizleri güvence altına almaktadır. Yani bizden hizmet alacağınız sıra, acaba mağdur edileceğim bir durum söz konusu olabilir mi diye asla düşünmeyin. Zira Level Nakliyat demek, tamamen sorunsuz ve müşterilerin de güvence altında tutulduğu bir hizmet demektir. Üstün hizmet kalitemizden dilediğiniz gibi faydalanmak için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1970 Yılından Beri Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız kuruluşundan bu yana konsolosluk taşımacılık hizmetlerine büyük önem vermiştir. Her zaman en iyi ekibi en iyi malzemeleri ve en iyi araçları organize etmektedir. Aynı zamanda taşımacılık faaliyetlerinde bulunmuştur. Ofis taşıma ve ev taşımacılığı hizmetlerinin dışında başarılı olmak için yoğun mesai saatleri harcamaktayız. Aynı zamanda şirketimiz ile istediğiniz her türlü taşımacılık işlemlerini alabilirsiniz. Tüm taşımacılık faaliyetlerinde şirketimiz sigortalı olarak hareket etmektedir. Ayrıca nakliye süreçlerini her daim önemli kılmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Firmamız, 1970 yılından bu yana İngiliz konsolosluğu, Almanya Konsolosluğu, Azerbaycan konsolosluğu, Amerika konsolosluğu, Rusya Konsolosluğu gibi önemli ülkeler ile çalışmalarını devam etmektedir. Sizde firmamız için hemen firmamızın kurumsal web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yada direk olarak konsolosluk taşımacılığı için http://www.ofistasimaciligi.com.tr/konsolosluk-tasimaciligi adresine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca firmamızın referanslar bölümüne bakarak çalışmış olduğumuz firmaları inceleyebilirsiniz. Youtube sayfamızı da takip etmeyi unutmayın.

Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmek zorundadır.

Daha önce birçok ülke ile çalışmalarımız oldu