Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Konsolosluk Taşımacılığı

15.05.2018
1 görüntülenme
Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılık Bizim İşimiz

Ülkemizin en önemli taşımacılık hizmetlerinde biri olan konsolosluk taşımacılığı hizmeti 1956 yılından beri Çolakoğlu nakliyat güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde büyük başarılara imza atan Çolakoğlu nakliyat sadece Türkiye değil tüm ülkeler tarafından takip edilen kurumsal bir nakliye şirketidir. Bu yüzden konsolosluk gibi önemli yerlerin taşınması konusunda firmamız en büyük rol oynayan nakliyat şirketidir.

Konsolosluk taşımacılığında firmamız önemli hizmetler vermektedir. Sonuçta sıradan bir ev veya ofis eşyası olmadığı için bu hizmeti sunarken firmamız birçok şeye dikkat ederek hareket etmektedir. Firmamız hem ev hem de ofis taşımasında olduğu gibi konsolosluk taşımacılığında da sigortalı hizmetler sunmaktadır. Günümüzün en iyi nakliyat firması olarak tanınan Çolakoğu nakliyat ile yapılacak her türlü taşımacılık hizmeti başarı ile sonuçlanmaktadır. Şehir içi veya şehirler Arası taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmetleri de veren firmamız neredeyse tüm konsolosluklara depolama hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamız ile yapılacak her türlü nakliyat hizmetlerinde sigortalı olarak çalışılmaktadır. Ülkemizin en önemli sigorta firmaları ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde firmamız adını her yere duyurmuştur. Çolakoğlu nakliyat güvencesi ile Konsolosluk taşımacılığı düşünüyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçiniz

Firmamız, 1970 yılından bu yana İngiliz konsolosluğu, Almanya Konsolosluğu, Azerbaycan konsolosluğu, Amerika konsolosluğu, Rusya Konsolosluğu gibi önemli ülkeler ile çalışmalarını devam etmektedir. Sizde firmamız ile yeni bir işe imza atmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yada direk olarak konsolosluk taşımacılığı için https://www.ofistasimaciligi.com.tr/konsolosluk-tasimaciligi adresine giriş yapabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 1 reviews
by Ümit Candan on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Referanslarınız arasında Konsolosluk Taşımacılığı var mıdır?

2011 yılında konsolosluk taşımacılığı gerçekleştirdik.