Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılığı : Konsolosluk Taşımacılık Bizim İşimiz : Ülkemizin en önemli taşımacılık hizmetlerinde biri olan konsolosluk taşımacılığı hizmeti 1956 yılından beri Level nakliyat güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde büyük başarılara imza atan Level nakliyat sadece Türkiye değil tüm ülkeler tarafından takip edilen kurumsal bir nakliye şirketidir. Bu yüzden konsolosluk gibi önemli yerlerin taşınması konusunda firmamız en büyük rol oynayan nakliyat şirketidir.

Konsolosluk Nakliye Hizmetleri

Konsolosluk taşımacılığında firmamız önemli hizmetler vermektedir. Sonuçta sıradan bir ev veya ofis eşyası olmadığı için bu hizmeti sunarken firmamız birçok şeye dikkat ederek hareket etmektedir. Firmamız hem ev hem de ofis taşımasında olduğu gibi konsolosluk taşımacılığında da sigortalı hizmetler sunmaktadır. En iyi nakliyat firması olarak tanınan Level nakliyat ile yapılan taşımacılık hizmetleri başarı ile sonuçlanmaktadır. Şehir içi veya şehirler Arası taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmetleri de veren firmamız neredeyse tüm konsolosluklara depolama hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamız ile yapılacak her türlü nakliyat hizmetlerinde sigortalı olarak çalışılmaktadır. Ülkemizin en önemli sigorta firmaları ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde firmamız adını her yere duyurmuştur. Level nakliyat güvencesi ile Konsolosluk taşımacılığı düşünüyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçiniz

1970 Yılından Beri Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız kuruluşundan bu yana konsolosluk taşımacılık hizmetlerine büyük önem vermiştir. Her zaman en iyi ekibi en iyi malzemeleri ve en iyi araçları organize etmektedir. Aynı zamanda taşımacılık faaliyetlerinde bulunmuştur. Ofis taşıma ve ev taşımacılığı hizmetlerinin dışında başarılı olmak için yoğun mesai saatleri harcamaktayız. Aynı zamanda şirketimiz ile istediğiniz her türlü taşımacılık işlemlerini alabilirsiniz. Tüm taşımacılık faaliyetlerinde şirketimiz sigortalı olarak hareket etmektedir. Ayrıca nakliye süreçlerini her daim önemli kılmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Firmamız, 1970 yılından bu yana İngiliz konsolosluğu, Almanya Konsolosluğu, Azerbaycan konsolosluğu, Amerika konsolosluğu, Rusya Konsolosluğu gibi önemli ülkeler ile çalışmalarını devam etmektedir. Sizde firmamız için hemen firmamızın kurumsal web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yada direk olarak konsolosluk taşımacılığı için http://www.ofistasimaciligi.com.tr/konsolosluk-tasimaciligi adresine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca firmamızın referanslar bölümüne bakarak çalışmış olduğumuz firmaları inceleyebilirsiniz. Youtube sayfamızı da takip etmeyi unutmayın.

Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmek zorundadır.

Daha önce birçok ülke ile çalışmalarımız oldu