Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Beşiktaş Ofis Taşımacılığı

16.05.2018
599 görüntülenme
Beşiktaş Ofis Taşımacılığı

Beşiktaş Ofis Taşımacılığında Profesyonel Hizmetler

Türkiye’nin kurumsal nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat 1956 yılından beri İstanbul’un çeşitli semtlerinde taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Özellikle büyük ilçelerde geçmişten beri ofis taşıma ve ev taşıma hizmeti veren firmamız Avrupa yakasına ait en önemli semtlerde bu hizmeti yoğunlaştırmıştır. Beşiktaş bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız Beşiktaş’ın tüm semtlerinde ofis nakliye hizmetini başarılı bir şekilde vermektedir. Yıllarını nakliyat hizmetlerine veren Çolakoğlu ailesi bu konuda attığı adımlar ile adından söz ettirmiştir.

Beşiktaş bölgesi içerisinde ya da Beşiktaş bölgesinden başka ilçelere yapılacak nakliye hizmetlerinde firmamız ile kuracağınız iletişim sonucunda hizmet almanız o kadar kolaylaşacaktır. Çünkü firmamız her zaman çözüm odaklıdır. Nakliyat hizmetlerinde asla müşterisini yarı yolda bırakmaz. Vizyon ve Misyonundan da anlaşılacağı gibi paradan önce müşteri gelir sloganı ile hareket eden firmamız bu sloganını tüm semtlerde yaptığı taşımacılık hizmetlerinde gösterdiği gibi Beşiktaş ofis taşımacılığı hizmetinde de göstermektedir. Çolakoğlu nakliyat ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 1 reviews
by Neslihan Mete on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Kabataş'tan alınacak organizasyon malzemeleri eşyalarının 6 ay depolanmasını istiyorum. Beşiktaş'ta deponuz mevcut mudur?

Merhabalar,
Evet depomuz mevcuttur. Lütfen detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da [email protected] adresinden bizlere ulaşınız.