Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Kütüphane Taşımacılığı

15.05.2018
1 görüntülenme
Kütüphane Taşımacılığı

Türkiye’nin Dev Kütüphaneleri Bizden Sorulur

Ülkemizde kurumsal firmalar olsun özel ve devlet kurumları olsun bir çok firma ve kurumlar bünyelerinde arşiv gibi kütüphane gibi bölümler barındırmaktadır. Firmamız bu makalesinde siz değerli iş ortaklarımıza zamanı gelindiğinde özellikle Kütüphane taşımacılığı nasıl yapılır? Bu yolda nasıl ilerlenir? Bu konularda siz değerli iş ortaklarımıza bilgi vereceğiz.

Kütüphane taşımacılığı konusunda profesyonel hareket etmek gerekir. Çolakoğlu ailesi 1956 yılında başlamış olduğu nakliye hizmetleri ile kendisini sürekli geliştirerek bu tip işlemlere artık el atabileceği ve bu işlerin de altından kalkabileceğini göstermiştir. Kütüphane dediğimizde akla tek kitap gelmesin bu kitapların bulunmuş olduğu raf sistemleri de apayrı bir işlemdir. Firmamız çalıştırmış olduğu ekibi içinde ray sistemlerini rahatlıkla söküm ve kurabilen ekiplere sahiptir. Yılların deneyimi ile sektöründe daima güvenli hareket eden firmamız her açıdan sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

İstanbul Şehir Üniversitesi Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane taşımacılığı işlemlerinde firmamız özel kartonlama sistemini kullanmaktadır. Bu sistem içinde yer alan her kitabın etiketlemesi ve yeni adreste tekrardan rafına kadar yerleştirme işlemleri firmamız tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız yapmış olduğu en son hizmetlerden biri de İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİNE ait olan ve Ülkemizin en büyük kütüphanesine sahip bir kurumun nakliye organizasyonunu yapmıştır. Başarılı bir iş çıkaran firmamız bu hizmetinden dolayı özel referans belgesi almıştır.

Çolakoğlu ailesi zamanlama, planlama konusunda her zaman dikkatli hareket etmiştir. Yaptıkları veya yapacakları hangi işlem olursa olsun daima sigortalı bir şekilde hareket etmiştir. Personellerine vermiş olduğu özel eğitim ile her açıdan önemli bir nakliye firması olduğunu buradan da göstermiştir. Ve günümüzün kurumsal ofis taşıma firması haline gelen Çolakoğlu nakliyat, artık siz değerli iş ortaklarımızın bir numaralı danışmanı olarak yanınızda yer almaktadır. Bir telefon kadar yakın olan firmamız ile her konuda bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Firmamız ile direk internet üzerinden iletişime geçmek için https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by İnanç Araklı on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Kadıköy Moda'da ki kütüphanemizdeki kitapları 3 aylık tadilat sürecinden dolayı depolatmak istiyoruz. Böyle bir hizmet sizlerden alabiliyor muyuz?

Merhabalar,
Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyi günler

by Ali Eren Hayati on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Dragos kampüs taşımacığında bizlere vermiş olduğunuz kaliteli taşımacılık için öncelikle firmanıza, sonrasında tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Bizi tercih ettiğiniz için bizler teşekkür ederiz 🙂