Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane Taşımacılığı işlemini en iyi biz yaparız. Ülkemizde kurumsal firmalar olsun özel ve devlet kurumları olsun bir çok firma ve kurumlar bünyelerinde arşiv gibi kütüphane gibi bölümler barındırmaktadır. Firmamız bu makalesinde siz değerli iş ortaklarımıza zamanı gelindiğinde özellikle Kütüphane taşımacılığı nasıl yapılır? Bu yolda nasıl ilerlenir? Bu konularda siz değerli iş ortaklarımıza bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin Kütüphane Taşımacılığı Bizden Sorulur

Kütüphane Taşımacılığı
Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane taşımacılığı konusunda profesyonel hareket etmek gerekir. Level Taşımacılık ailesi 1956 yılında başlamış olduğu nakliye hizmetleri ile kendisini sürekli geliştirerek bu tip işlemlere artık el atabileceği ve bu işlerin de altından kalkabileceğini göstermiştir. Kütüphane dediğimizde akla tek kitap gelmesin bu kitapların bulunmuş olduğu raf sistemleri de apayrı bir işlemdir. Firmamız çalıştırmış olduğu ekibi içinde ray sistemlerini rahatlıkla söküm ve kurabilen ekiplere sahiptir. Yılların deneyimi ile sektöründe daima güvenli hareket eden firmamız her açıdan sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Bize instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.

İstanbul Şehir Üniversitesi Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane Taşımacılığı
Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane taşımacılığı işlemlerinde firmamız özel kartonlama sistemini kullanmaktadır. Bu sistem içinde yer alan her kitabın etiketlemesi ve yeni adreste tekrardan rafına kadar yerleştirme işlemleri firmamız tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız yapmış olduğu en son hizmetlerden biri de İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİNE ait olan ve Ülkemizin en büyük kütüphanesine sahip bir kurumun nakliye organizasyonunu yapmıştır. Başarılı bir iş çıkaran firmamız bu hizmetinden dolayı özel referans belgesi almıştır.

Level Taşımacılık ailesi zamanlama, planlama konusunda her zaman dikkatli hareket etmiştir. Yaptıkları veya yapacakları hangi işlem olursa olsun daima sigortalı bir şekilde hareket etmiştir. Personellerine vermiş olduğu özel eğitim ile her açıdan önemli bir nakliye firması olduğunu buradan da göstermiştir. Ve günümüzün kurumsal ofis taşıma firması haline gelen Level Taşımacılık, artık siz değerli iş ortaklarımızın bir numaralı danışmanı olarak yanınızda yer almaktadır. Bir telefon kadar yakın olan firmamız ile her konuda bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Firmamız ile direk internet üzerinden iletişime geçmek için http://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Türkiye’nin Kütüphane Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Kütüphane Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Kütüphane Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Kütüphane taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Kütüphane Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Kütüphane taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.