Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Tarihçemiz

Anasayfa » Tarihçemiz

her firmanın olduğu gibi bizim de bir tarihçemiz vardır. Yılların en eski taşımacılık şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması ile geçmişten bu yana sektöründe en iyi olma yolunda ilerlemiştir.

Büyük bir tecrübeye sahip olan geçmişten bugüne kadar hem inşaat sektöründe hem de taşımacılık sektöründe büyük işlere imza atan kurumsal %100 TÜRK şirketidir. Firmamız yıllar boyunca özellikle evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama alanına büyük hizmetler vermiştir. Profesyonel ve güvenilir bir taşımacılık şirketi olmak için her zaman kaliteli iş ve müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Firmamız isim bezerliği konusunda birçok şahıs ile mahkemelik olmuştur. Fakat yılların bilindik evden eve firması olan Çolakoğlu nakliyat, günümüzde tüm hızı ile devam etmektedir.

Tarihçemiz

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Yıllar geçtikçe hizmetleri üzerine hizmet, araç filosuna ekstradan araç, elemanları üzerine ekstradan eleman alarak şirketini hızlı bir şekilde büyütmektedir. 1956 yılında başlamış olduğu evden eve nakliyat serüvenine 1970 yılında ofis taşıma hizmetlerini ve 1990 yılında ise depolama hizmetlerini eklemiştir. 2012 yılından itibaren de uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini de ekleyerek sadece Türkiye değil, dünyanın her yerine adını duyurmaya başlamıştır.

Çolakoğlu nakliyat bir aile şirketi olmasından dolayı çalışanları genel olarak aile bireylerinden oluşmaktadır. Aile bireylerine sonrada eklenen insanlarda bu ailenin içine girerek ailenin bir parçası haline gelmiştir. Firmamız yıllardan beri olduğu gibi günümüzde de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet verebilmek için kendisini zorlamıştır.

Günümüzde Çolakoğulları Nakliyat

Günümüze bakacak olursak; geniş araç filosu, İstanbul´un birçok bölgesinde depolama alanları ve binlerce referanslı müşteri kitlesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tarihçemiz ile ilgili araştırmayı derinden yaptığınızda karşınıza köklü bir kuruluşun hangi amaçla kurulduğunu göreceksiniz. En eski taşıma şirketlerinden biri olan firmamız ile sizlerinde tanışmanızı ve firmamız ile taşımacılık faaliyetlerinizi yürütmenizi isteriz.

porno film izle