Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Paketleme

Anasayfa » Paketleme

Türkiye'de profesyonel ofis taşıma hizmetlerinde paketleme süreçleri ile ilgili sizlere özel resimler paylaşmış bulunmaktayız. Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu taşımacılık süreçlerinde yükleme, boşatlama, kolileme, aktarma süreçlerinde personellerimizin gerçekleştirdiği hizmetleri görseller şeklinde aşağıda bulabilirsiniz.

Firmamız 1956 yılından bu yana sektöründe her zaman en iyi olmak yolunda ilerlemiştir. Taşımacılık faaliyetlerinde firmamızın tüm paketleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamızın ambalajlama süreçlerinde sadece bu web sitesinde değil aynı zamanda firmamızın İNSTAGRAM sayfamızdan da takip edebilirsiniz. Kurumsal taşımacılık süreçlerimizde firmamızı takip ederek hizmet süreçleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'de nakliyat hizmetlerinde sayılı taşıma şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat, her taşımacılık hizmeti öncesinde gerekli ambalajlama hizmetini ön hazırlık şeklinde gerçekleştirir. Kurumsal taşımacılık ilkelerine her zaman uyan firmamız, hem taşımacılığı hem paketlemeyi aynı zaman diliminde gerçekleştirmez. Özellikle firmamız personeller kısmında taşıyıcı ve paketleme işini yapan elemanlar şeklinde iki grup oluşturmaktadır. Bu hizmet şekline birçok nakliyat firması örnek almıştır.

Firmamız ofis taşıma hizmetleri dışında diğer taşımacılık gruplarından evden eve nakliyat, fabrika taşıma, askılı elbise taşımacılığı gibi birçok hizmet grubunda da paketleme hizmetlerine büyük önem vermektedir.