Mağaza Taşımacılığı

Özenli ve hassas bir işçilik gerektiren mağaza taşımacılığı sektöründe en özel iş kollarından biridir. Oldukça fazla ürün çeşidine sahip olan mağazalar, birçok farklı ürün grubunun içinde barındırır. Dolayısıyla bu ürünlerin bir yerden başka bir yere güvenle nakledilmesi çok önemlidir. Mağazanızı taşıma ihtiyacı duyuyorsanız bu konuda uzman bir firmayla çalışmanız ürünlerinizi garanti altına alacaktır. Firmamız mağazanızda bulunan ürünlere herhangi bir zarar vermeden güvenli bir şekilde size yeni adresinize taşır. Herhangi bir aksiliğe karşı ürünlerimiz sigortalı olarak bir yerden başka bir yere nakledilir. Kaliteli mağaza taşımacılığı konusunda uzman hale gelmiş olan firmamız, kapalı kasa taşıma sistemi ile ürünlerinizi her zaman güvende tutar.

Firmamız tarafından mağaza taşımacılığı işleriniz faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre sınıflandırılarak gerçekleştirilmektedir. Örneğin bir elektronik mağazası sahibi iseniz bunu belirtmeniz durumunda eşyalarınıza daha da özen gösterilmektedir. Böylece buna uygun olarak taşıma sistemi belirlenir. Kıyafet firmaları için güzel askılı sistem firmamız tarafından kullanılmaktadır. Mağazanızda satışa sunduğunuz kıyafetler hiçbir zarar görmeden bu yöntem sayesinde en kaliteli şekilde yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Ürünlerinizin tamamı özel ambalajlar sayesinde koruma altına alınmaktadır. Ayrıca araçlara bu şekilde yerleştirilmektedir. Deneyimli ve eğitimli personellerimiz bu süre içerisinde her zaman her aşamada sizi bilgilendirir. Herhangi bir aksilik yaşamadan taşıma işlemlerini sorunsuz ve kaliteli şekilde çözüme ulaştırır.

Depolama Sonrası Tam Destek

Mağaza Taşımacılığı

Firmamız tarafından mağaza taşımacılığı hizmeti sizin belirlediğiniz günlerde ve saatlerde yapılmaktadır. Firmamızın müşteri temsilciliği ile iletişime geçtikten sonra en kısa sürede adresinize gelir eksper talep edebilirsiniz. Ayrıca görüşme sırasında bütün detayları paylaşabilirsiniz. Size gönderilen fiyat teklifini onaylamanız durumunda en kısa sürede taşıma işlemleriniz tamamlanacaktır. Sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sizlere ulaştıran firmamıza günün 24 saati ulaşma imkanına sahipsiniz. Sigortalı ve güvenilir şekilde taşınan mağaza taşımacılığı hizmeti almak isterseniz adresinizde firma çalışanlarınız tarafından yerleştirilmektedir. Ön hizmet sözleşmesi sırasında vereceğiniz detaylar eksiksiz olarak çalışanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Böylece işiniz kaliteli şekilde tamamlanır. Güvenmediğiniz firmalara sizin için değerli olan eşyalarınızı emanet etmeyin. bizimle iletişime geçin, mağaza taşıma işlerinizi sizin için biz halledelim.

Bizimle iletişim sayfamızdan temasa geçebilirsiniz. Ayrıca araçlarımıza göz atabilirsiniz.