Laboratuvar Taşımacılığı

Laboratuvar Taşımacılığının Önemi

Bazı taşımacılık türlerinin kendine özgü çalışma yöntemleri vardır. Bunlardan birisi de laboratuvar taşımacılığıdır. Laboratuvar taşımacılığının en önemli özelliği, kullanılan cihazların yüksek değerlere sahip olmasıdır.

Bu kapsamda; nakliye hizmetinde hazırlık ve paketleme işlemi de değişiklik gösterecektir. Ev ya da ofis taşımacılığında kullanılan malzemelerden ayrı olarak; laboratuvar cihazları, özel tasarlanan, dayanıklı kasalarla muhafaza edilmektedir. Böylelikle, taşıma hizmetinin hasarsız bir biçimde tamamlanması amaçlanmaktadır.

Laboratuvar taşımacılığının püf noktaları

Laboratuvar TaşımacılığıLaboratuvar taşımacılığı, son derece dikkat ve tecrübe gerektiren nakliye çeşitlerinden biridir. Diğer taşımacılık türlerine göre oldukça farklı bir çalışma metodu gerektirir.

Bu sebeple taşıma öncesi hazırlık süreci olabildiğince özenli bir şekilde gerçekleşmelidir. Taşınan cihaz ve malzemeler özel kasalarla paketlenmelidir. Ayrıca işinde uzman bir kadro ile taşınmalıdır.

Laboratuvar nakliyesi nekonu olan aygıt ve eşyaların maddi değeri hayli fazla olduğundan, sigorta prosedürü de ona göre işleyecektir.

Sıkça sorulan sorular

Laboratuvar taşımacılığında temel kriterler nelerdir?

Laboratuvar nakliyesinde temel kriterler: dikkatli deneyimli ve özenli olmaktır.

Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

Laboratuvar nakliyesi ne kadar zamanda planlanır?

Laboratuvar taşımacılığı dar bir zaman aralığında tamamlanması genel olarak beklenmemektedir. Planlama işlemi ekspertiz hizmetinden sonra netleşecektir.

Laboratuvar taşımacılığının maliyeti nasıl hesaplanır?

Laboratuvar nakliyesinde fiyatı etkileyen ilk faktör cihazların değeridir. Bu sebeple ekspertiz hizmeti ve sigorta şirketi ile görüşmeler sonrası fiyat belirlenmektedir.

Firmamız ilgili tüm kriterleri değerlendirerek sizlere en uygun fiyatı sunacaktır.

Laboratuvar taşımacılığında ücretsiz ekspertiz hizmeti veriliyor mu?

Level Taşımacılık bir çok hizmetinde olduğu gibi laboratuvar taşımacılığında da ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

Ekspertiz talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.

Laboratuvar nakliyesinde tecrübenin önemi nedir?

Laboratuvar taşımacılığı profesyonel ve deneyim sahibi kurumsal nakliye şirketleri tarafından yürütülebilen epey meşakkatli ve ayrıntılı bir hizmettir.

Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

Laboratuvar taşımacılığında sigorta yapılıyor mu?

Level Taşımacılık olarak Allianz sigorta işbirliği ile laboratuvar taşımacılığında da   sigortalı bir şekilde hizmet veriyoruz. Yüksek bedelli aygıtların bulunduğu laboratuvarların taşınma işleminde cihazlarınızı sigortalı bir biçimde taşıyoruz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.