kurumsal taşımacılık ilkelerinin başında gelen Misyon kişinin, kurumun, örgütün bir var olma amacıdır. Bu amaca bağlı kalarak kişi ve kurumlar varlıklarını devam ettirerek geleceğe taşıyabilir. Level Nakliyat olarak var olma misyonumuz nakliye sektöründe ki ihtiyacı karşılamak ve insanlara nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak.

Özellikle kiracı ailelerin yaşadığı ve sürekli olarak ofisten ofise taşımacılık yaparak çektiği sıkıntılarının farkında olmuş ve onların bu sıkıntılarını bir nebze olsun azaltmak için uygun fiyatla ve güvenli taşıma hizmetimiz ile yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bununla birlikte sektördeki ihtiyaçları karşılamaya çalışarak misyonumuz gereği nakliye sektörüne sürekli olarak yeni fikirler ve düşünceler ile katkı sağlamaktayız.

Level Nakliyatta Misyon ve Vizyon Önemi

İstanbul’da kurduğumuz Level Nakliyat misyonumuz olan insanlara en iyi nakliye hizmeti sunmak adına ülkenin dört bir köşesine nakliye hizmeti vermekteyiz. Sahip olduğumuz, kamyon, kamyonetler sayesinde geniş bir araç filosu ile ülkemizin her iline en iyi nakliye hizmeti sunmaktayız. Deneyimli personelimiz, köklü ve tecrübeli firma geçmişimiz ile nakliye sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

kurumsal taşımacılık şirketi olan Level nakliyat firmasında Vizyon Firmamızın temel çalışma alanı şehiriçi ve şehirlerarası alanda ofisten ofise nakliyat olmaktadır.

ofisten ofise nedir? diye sorduğumuzda aklımıza ilk gelen şey şudur; İğneden ipliğe kadar tüm eşyaların (özel ve değerli eşyalar hariç) özenli bir şekilde toplanıp paketlenmesi, taşınması, araca yüklenip güzel bir şekilde istif edildikten sonra gidilecek yerde aynı özen ve itina ile yukarıya çıkarılması ve yerleştirilmesi olayıdır.

Sökülmesi gereken dolap vb. malzemenin usta mobilyacılar tarafından sökülmesi, zarar görmemeleri için sarılmaları ve diğer ofiste tekrar profesyonelce monte edilmesi olayıdır.

kurumsal ofis taşımacılığı, amatör kişilere yaptırılmayacak kadar itina ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü orada taşınan, bizim yıllara dayanan emeğimizdir.

Bir ofisin sağlam ve güvenle taşınabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı temel unsurlar vardır.

Bunlar;

1- Ambalaj ve paketleme; Mutfak eşyasından tutalım beyaz eşyaya, oturma grubuna, yatak odasına, bar ve salon takımı, çocuk odası vb. tümü en güzel şekilde gereken malzemelerle sarılarak paketlenir ve taşımaya uygun hale getirilir.

Paketlemede kullandığımız malzemelerin başında battaniye gelir. Ayrıca balonlu ve düz naylonlar, çuval, karton koli, fıçı, ip, koli bandı, streç, gazete v.b. kullandığımız temel malzemelerdir.

Dolapların sökülmesi; Sökülmesi gereken dolaplar usta elemanımız tarafından de-monte edildikten sonra battaniye veya balonlu naylonla güzel bir şekilde sarılarak taşımaya hazır hale getirilir. Gidilen yerde de bunlar usta elemanımızca dikkatli bir şekilde birleştirilerek monte edilir.

Mobilyacımız her türlü eski ve yeni mobilya çeşitlerinin profesyonel bir tarzda sökülüp takılmasına vakıftır.

2- Taşıma; Dikkat edilmesi gereken ikinci temel unsur; Taşımadır. Eşyanın durumuna ve bulunduğu kata bağlı olarak eşyalar ya merdivenlerden ya da yük asansörüyle dikkatli bir şekilde taşınır. Amacımız, taşınan malların hiçbir zarar görmemesidir. Bunun için tüm tedbirleri alıyoruz. Çünkü sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görüyoruz.

3-İstif ; Arabaya taşınan eşyaların yolda zarar görmemesi için özenle istifleri gereklidir. Aksi taktirde arabanın içindeki eşyalar büyük zarar görebilir. Usta istifçimiz sayesinde bu tür sorunları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınızı profesyonelce arabanın içerisine yerleştiriyoruz. Böylece dünyanın öbür ucuna bile hasarsız bir şekilde gidebilirsiniz.

Bu üç unsur, eşyaların güvenliği açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Tüm araçlarımız sigortalı olup ayrıca ofis eşyası sigortası da yapmaktayız. Bunun yanı sıra tüm eşyalar firmamızın teminat ve garantisi altındadır.

Şimdi size bir telefon kadar yakınız. Bir telefonunuz yeter. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi aramanız yeterli. Türkiye’nin dört bir tarafındaki bağlantılarımız ve şubelerimizle size hizmet etmek için bekliyoruz.