Kurumsal Taşımacılık

Türkiye’de kurumsal taşımacılık hizmetleri denildiğinde aklımıza bir kaç firma gelmektedir. Tabi bu firmalarında kendi içinde farklı farklı özellikleri de söz konusudur. Günümüz taşımacılık sektöründe genellikle bireysel hizmetlere ağırlık verilmektedir. Çünkü kurumsal nakliye denildiğinde iş resmiyete binmektedir. Bu da doğal olarak olarak işini çok iyi bir şekilde yapmayanların işine gelmemesi demektir. Fakat taşımacılık sektörünün bel kemiği olan Level Taşımacılık bu konuda hiç tereddüt etmeden kurumsal nakliye hizmetlerine ağırlık vermiştir. Günümüze gelindiğinde de kurumsal şirketler ile profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir.

1956’Dan Beri Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Geçmişten günümüze kadar taşımacılık hizmetlerini en kaliteli şekilde getirerek tüm Türkiye’de adından söz ettiren Level Taşımacılık ve ailesi zamanla hızlı bir şekilde kurumsal taşımacılık hizmetlerine girişmiştir. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen plan ve projeler devreye koyarak taşımacılık hizmetlerini geliştirmiştir.

Peki Kurumsal Nakliyat Hizmetleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir.

Yasak Günlerinde Ofis Taşımacılığı
Yasak Günlerinde Ofis Taşımacılığı

Bu konuda profesyonel olmayan çok nakliyat şirketi görebiliriz. Genel olarak tümü hep telefonlarda yada maillerde kurumsal nakliye şirketi olduğunu söylerler ama geneli yalan. Çünkü kurumsal taşımacılık şirketi olmak o kadar kolay değil, olabilmek için önce zemin hazırlamak lazım bu zemini hazırladıktan sonra belli bir zamana yaymak ve profesyonelleşmek gerek böylece kurumsal ve köklü bir nakliyat firması olabilirsiniz. Kurumsallık sadece iletişime geçerek 7/24 müşteriler ile görüşmek değildir. Personelinden araçlara, araçlardan ekipmanlara kadar birçok noktada dikkat edilmesi gereken hususların tümüdür.

Level Taşımacılık bu konuda en iyi örneklerden olabilir. Çünkü ilk başladıklarında bireysel hareket ile başladılar. zamanla müşteri memnuniyetini sağlayarak kendilerine tanınma zemini hazırlayarak ofis taşımacılığı hizmetlerini genel olarak kurumsal taşımacılık hizmetlerine çevirdiler. Ve şuanda İstanbul’un tüm ofis, arşiv, hastane, kurum vb.. kurumların taşımacılık hizmetlerini profesyonelce sağlamaktadırlar.