Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Kurumsal Taşımacılık

26.07.2018
1 görüntülenme
Kurumsal Taşımacılık

Türkiye'de kurumsal taşımacılık hizmetleri denildiğinde aklımıza bir kaç firma gelmektedir. Tabi bu firmalarında kendi içinde farklı farklı özellikleri de söz konusudır. Günümüz taşımacılık sektöründe genellikle bireysel hizmetlere ağırlı verilmektedir. Çünkü kurumsal nakliye denildiğinde iş resmiyete binmektedir. Bu da doğal olarak olarak işini çok iyi bir şekilde yapmayanların işine gelmemesi demektir. Fakat taşımacılık sektörünün bel kemiği olan Çolakoğulları nakliyat bu konuda hiç tereddüt etmeden kurumsal nakliye hizmetlerine ağırlı vermiştir. Günümüze gelindiğinde de kurumsal şirketler ile profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir.

1956'Dan Beri Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Geçmişten günümüze kadar taşımacılık hizmetlerini en kaliteli şekilde getirerek tüm Türkiye'de adından söz ettiren Çolakoğlu nakliyta ve ailesi zamanla hızlı bir şekilde kurumsal taşımacılık hizmetlerine girişmiştir. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen plan ve projeler devreye koyarak taşımacılık hizmetlerini geliştirmiştir.

Peki Kurumsal Nakliyat Hizmetleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir.

Bu konuda profesyonel olmayan çok nakliyat şirketi görebiliriz. Genel olarak tümü hep telefonlarda yada maillerde kurumsal nakliye şirketi olduğunu söylerler ama geneli yalan. Çünkü kurumsal taşımacılık şirketi olmak o kadar kolay değil, olabilmek için önce zemin hazırlamak lazım bu zemini hazırladıktan sonra belli bir zamana yaymak ve profesyonelleşmek gerek böylece kurumsal ve köklü bir nakliyat firması olabilirsiniz. Kurumsallık sadece iletişime geçerek 7/24 müşteriler ile görüşmek değildir. Personelinden araçlara, araçlardan ekipmanlara kadar birçok noktada dikkat edilmesi gereken hususların tümüdür.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerimiz

kurumsal taşıma

Çolakoğlu nakliyat bu konuda en iyi örneklerden olabilir. Çünkü ilk başladıklarında bireysel hareket ile başladılar. zamanla müşteri memnuniyetini sağlayarak kendilerine tanınma zemini hazırlayarak ofis taşımacılığı hizmetlerini genel olarak kurumsal taşımacılık hizmetlerine çevirdiler. Ve şuanda İstanbul'un tüm ofis, arşiv, hastane, kurum vb.. kurumların taşımacılık hizmetlerini profesyonelce sağlamaktadırlar.

] }