Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Arşiv Taşımacılığı

15.05.2018
2 görüntülenme
Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı : Sistemli Güvenli Arşiv Taşıma Hizmeti  : Türkiye’nin köklü kurumlarından biri olan Çolakoğlu Nakliyat firması 1956 yılından bu yana kurumsal kimliği altından tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana taşımacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen firma, bu yeniliklerle kurumsal bir firmanın her zaman yeniliklere açık olması gerektiğini tüm sektördeki rakiplerine göstermiştir. Özellikle arşiv taşımada her zaman başarılı olmuştur.

Hizmet anlayışından asla taviz vermeyen Çolakoğlu nakliyat gerek ilk olarak başladığı evden eve nakliyat hizmetinde gerekse de yeni yeni hizmetini sunduğu depolama hizmetinde asla taviz vermeden büyük bir itina ile hareket etmektedir.

Arşiv Taşımacılığında Tecrübe Farkımız

Özellikle bir İstanbul kuruluşu olan Çolakoğlu Nakliyat yılların verdiği tecrübe ile kurumsal taşımacılık hizmetlerinde ilk tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Kurumsal taşımacılık hizmetleri içerisinde bulunan arşiv taşımacılığında firmamız her zaman önem kılmıştır.

Arşiv taşımacılığında firmamız birçok hizmet sunarak kalitesi yüksek referanslar kazanarak hizmet yolunda kolayca ilerlemektedir. Arşiv taşıma hizmetlerinde doğal olarak büyük firmalar ile çalışan firmamız bu gibi kurumsal firmalar ile ortak firma haline gelmiştir. Firmamız bünyesinde çalıştırmış olduğu 210 personel, 32 orta boy, büyük boy araçlar ve kaliteli paketleme malzemeleri ile arşiv taşımacılığında her zaman hizmetinizde olacaktır.

Arşiv Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Arşiv Taşıma Şirketleri

Türkiye'nin Her Yerine Arşiv Taşıma Hizmetleri

Ülke genelinde birçok şirkete arşiv depolama hizmeti veren firmamız, arşiv taşımacılığı hizmetlerinde gerekli özeni en iyi şekilde göstermektedir. En önemli taşıma kollarından biri olan arşiv nakliyesinde hata yapmadan sistemli bir şekilde ürünlerinizi taşımaktayız. Firmamız tüm hizmetleri gerçekleştirdiği için sizler bizlere ürünlerinizin nereden nasıl ve ne zaman alındığı ile ilgili bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

Profesyonel ekibimiz ile tüm ofis mobilyalarınız dahil olmak üzere arşiv malzemelerinizin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. 1956 yılından bu yana sektöründe önemli bir konuma sahip olan firmamız arşiv taşıma hizmetlerinde sadece arşiv içi taşıma hizmeti vermiyor. Aynı zamanda tabi dilerseniz arşiv dolaplarının da söküm ve takım işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Arşiv Taşıma hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz kurumsal web adresimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamızın arşiv taşımacılığı hizmetlerinde ne kadar profesyonel olduğunu öğrenmek için firmamızın kurumsal web sayfasında yer alan www.ofistasimaciligi.com.tr/referanslarimiz/ adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Ayrıca firmamızın sosyal medya hesaplarından biri olan İnstagram sayfasında da takip edebilirsiniz.

Arşiv Taşımacılığında hangi hizmetleri veriyorsunuz?
Firmamız arşiv taşıma hizmetlerinde A'dan Z'ye hizmet vermektedir.
Arşiv taşımacılığını Ankara bölgesinde de yapıyor musunuz?
Evet yapıyoruz, Firmamız arşiv taşıma hizmetlerinde çalışmalarını Ankara bölgesinde de gerçekleştirmektedir.
Arşiv Taşımacılığında Kaç Senedir Tecrübelisiniz.
Firmamız 1990 yılından beri arşiv taşıma hizmeti vermektedir.
] }