Arşiv Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığı, büyük firmalar tarafından sıklıkla istenen bir hizmettir. Önemli belge ve içerikler, sayıca fazla olduğunda bunların bir yerden diğer yere ulaşması için taşıma hizmetinin alınması gerekmektedir. Bunun için de haliyle işinde uzman olan bir firmaya ihtiyaç duymanız muhtemel olacaktır. Bu önemli için kurumsal nitelikte hizmet veren şirketlere yönelmelisiniz. Ancak uzman taşıma şirketleri sayesinde arşiv içeriklerinin transferini kolay şekilde sağlayabilirsiniz. Biz, Level Nakliyat olarak sizlere bu konuda kalitesi sunuyoruz. Bizden alacağınız hizmet, elbette ki sizleri fazlasıyla memnun edecektir. 

Arşiv Taşımacılığı Süreci

Arşiv TaşımacılığıArşiv taşımacılığı süreci, firmamız tarafından en profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. İlk olarak bize ulaşarak bu yöndeki taleplerinizi dile getirmeniz gerekir. Sonrasında ise biz de uzman ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Arşiv eşyalarının taşınması, ofis taşıma konusuna dahil olabilen bir hizmettir. Bu hizmetin doğru şekilde sağlanması ise arşiv içeriklerinin zarar görmemesi adına çok önemlidir. Bizimle iletişime geçtiğinizde, adresinize gelerek incelemelerimizi yapıyoruz. 

Sizlere bu esnada ücretsiz ekspertiz hizmeti de sağlamaktayız. Aynı zamanda fiyatlar konusunda da bilgi verip, onayınızı alarak süreci başlatıyoruz. Arşiv eşyalarınızı kolileyerek nakliyeye uygun hale getiyoruz. Böylece arşiv içeriklerinin zarar görme riski de tamamen ortadan kaldırılmış oluyor. Müşterileri için her daim en iyisini hedefleyen Level Nakliyat, sizlerin güvenini kazanmayı da amaçlamaktadır. Arşiv taşıma işleminde kutuladığımız içeriklerin bir yerden alınıp diğer yere aktarılmasını ise nakliye asansörlerimizle sağlıyoruz. Yani bizde her şey en profesyonel şekilde gerçekleşmektedir. Bize sabit telefonlarımızdan ve instagram adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Arşiv Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Arşiv taşıma fiyatlarımız, aynı zamanda ofis taşıma ücretleri kapsamında hesaplanmaktadır. Fiyat tablomuz şu şekildedir;

Arşiv Eşyalarının Miktarı Ortalama Arşiv Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Arşiv Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Arşiv Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Arşiv Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Arşiv Eşyası ve Üzeri Expertiz Yapılacaktır Expertiz Yapılacaktır

Arşiv Eşyalarını Taşımada Level Nakliyat Güvencesi

Arşiv TaşımacılığıArşiv eşyalarını taşımada Level Nakliyat güvencesi ile tanışmak ister misiniz? Firmamız, yarım asrı aşkın süredir var olduğu nakliye sektöründe her daim yeniliklere imza atmaktadır. Yani hizmetlerimizde hiçbir zaman gelenekçi olmuyoruz. Tek geleneğimiz, ilk günümüzden bu yana devam ettirmeye çalıştığımız kaliteli hizmet anlayışıdır. Hizmet sürecimizde ise her daim çağa ayak uydurmakta ve teknolojiden faydalanmaktayız. Zaten esası ofis taşımacılığı firması olmamızla birlikte, taşıma işlemlerimizde en teknolojik ekipmanları kullanmaktayız. 

Geniş araç filomuz ve alanında uzman çalışma kadromuz sayesinde de arşiv eşyalarınızın taşınması konusunda sizlere her daim en iyisini sunuyoruz. Bu konuda bizimle iletişime geçmeniz demek, garanti şekilde iyi sonuçlar elde edeceğiniz bir hizmet almanız demektir. Bugüne kadar binlerce sayıda müşterimize hizmet sağladık ve herkesin takdirini kazanmayı hedefledik. Yine sizler için de en iyi hizmetleri sunarak istediğinizi alma konusunda gayret edeceğiz. Profesyonel arşiv taşımacılığı konusunda öncü olan firmamızı siz de dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. 

Arşiv Taşıma Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Tecrübeli ve referansları iyi olmalı
  • Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu olmalı
  • Tüm arşiv eşyaları sigortalı taşımalı
  • Kaliteli paketleme malzemeleri olmalı
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olmalı

İstanbulda Arşiv Taşımacılığı Şirketleri

Arşiv Taşımacılığıİstanbul arşiv taşımacılığı şirketleri hangileridir diye soracak olursanız, sizlere Level Nakliyat firmamızdan bahsetmek isteriz. Böylesine kalabalık bir şehirde kurumsal arşiv taşıma işlemlerine yönelik ihtiyaçlar sürekli olarak devam etmektedir. Biz de tüm müşterilerimizin bu kapsamdaki isteklerine daimi şekilde karşılık vermeye çaba gösteriyoruz. Sektör genelinde işini en iyi şekilde yapan taşıma firmaları konusunda bizi tercih etmeniz önerilir. 

Söz konusu hizmet, Level Nakliyat firmamız tarafından sağlanırsa bu konuda asla sıkıntı çekmezsiniz. İşte bu yüzden, sizleri de bizimle iletişime geçmeye ve üstün hizmet kalitemizden faydalanmaya davet ediyoruz. Üstelik biz, tüm müşterilerine sigortalı arşiv taşıma hizmeti sunan bir firmayız. Bu sayede sizleri maddi güvence içerisine almış da oluyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda daimi şekilde memnuniyetinizi sağlama konusunda sizlere söz veriyoruz. 

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Arşiv Taşımada Kolileme Hizmeti

Level Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize arşiv taşımada kolileme hizmeti de sunuyoruz. Bu hizmet, nakliye sırasında arşiv eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmemesi adına çok önemlidir. Biz de bu sürecin fazlasıyla farkında olan bir firmayız. Tarafımızdan aldığınız tüm hizmetlerde, sizler için hep en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Nakliye kolilerimiz, tam da taşınacak eşyalara uygun olarak tasarlanmıştır. İçerisine koyduğumuz eşyanızı her daim güvende tutar. Böylece arşiv eşyalarınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu bile olmayacaktır. 

Ayrıca biz, müşterileri için şehirlerarası arşiv taşıma hizmeti sunan bir firmayız. Yani kolileme işlemi, bir şehirden diğer şehre ulaşım sağlama konusunda çok daha büyük önem kazanıyor. Sizlerin memnuniyeti ve eşyalarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir. Bunu sağlamak adına, elimizden geleni yapmaya da devam edeceğiz. Siz de hemen en kısa sürede bize ulaşarak üstün hizmet kalitemizden faydalanabilirsiniz. 

Türkiye’nin Arşiv Taşımacılığı Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Firmayız

Level Nakliyat firmamız, hızlı ve güvenilir arşiv taşıma şirketi olarak ülke genelinde ön planda olan bir adrestir. Yani buradan, işimizi ne kadar çok özenerek yaptığımızı kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bu hizmet konusundaki amacımız, siz değerli müşterilerimize her daim en iyisini sunmaktır. Bunu sağlamak için de resmen sektöre yön vererek ilerliyoruz. Ön inceleme, uzman ekip desteği, ücretsiz ekspertiz, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, eşya sigortası ve kutulama hizmeti sunuyoruz. İşte tüm bunlar, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz değerin önemli bir göstergesidir. Türkiye’nin en iyi nakliye şirketi olan Level Nakliyat’ı tercih edin ve içiniz rahat olsun. 

Bizi kısacası şu hizmet niteliklerinde değerlendirebilirsiniz;

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Sizlerden Gelen Sorular

Arşiv Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Arşiv taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve arşiv eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Arşiv Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, arşiv taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve arşiv eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Arşiv Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Arşiv taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca arşiv eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Arşiv Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız arşiv taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Arşiv Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Arşiv taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken arşiv eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Arşiv Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası arşiv taşımacılığı da yapıyoruz.