Arşiv Taşımacılığı

Kurumsal şirketlerin belge, dosya ve klasörlerinin tutulduğu arşivler, taşınma halinde en fazla özen gerektiren bölümlerden biridir. Gerek ofis içi arşiv odası taşımacılığı, gerekse büyük arşiv taşımacılığı kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu nakliye hizmetleri arasındadır. Her ikisi de aynı dikkat ve titizlikle yürütülmesi gereken planlı ve sistemli bir çalışma gerektirmektedir.

Arşiv Taşıma Hizmetleri

Arşiv Taşıma Hizmetleri

Müşterilerin istekleri kapsamında arşiv taşımacılığı hizmetine; raf ve dolap sistemi montajı, kolileme, depolama, yerleştirme de dahil edilebilir. Böylelikle taşıma işlemi kısa sürede tamamlanacak ve arşiv kullanıma hazır olacaktır.

Arşiv Taşımacılığının Püf Noktaları

Arşiv taşımacılığında, firma paketleme işini kendisi yapmak isteyebilir. Nakliye şirketinden talep edilecekse; bu oldukça tecrübe gerektiren, sistematik ve planlı bir çalışma olmalıdır.

Profesyonel arşiv taşıma şirketleri öncelikle bir iş planı hazırlarlar. Taşınacak belge ve dosyaların numaralandırılarak kategorize edilmesi, deneyimli ve eğitimli bir ekip tarafından paketlenerek taşınmaya hazır hale gelmesi, işinde uzman montaj elemanları tarafından raf sistemlerinin kurulması ve tekrar yerleştirilmesini kapsayan bir düzen içinde ilerlenmelidir. Böylece iş ve zaman kaybı yaşanmadan arşiv tekrar faaliyete geçmiş olur.

Kurumsal Arşiv Taşımacılığı

Kurumsal Arşiv Taşımacılığı

Sıkça sorulan sorular

Arşiv taşımacılığında temel kriterler nelerdir?

Arşiv nakliyesinde temel kriterler: sistematik, düzenli ve tecrübeli olunmasıdır.

Arşiv taşımacılığı ne kadar zamanda planlanır?

Kurumsal arşiv taşıma firmamız, ücretsiz ekspertiz hizmetiyle arşivi yerinde görerek müşterinin istekleri doğrultusunda en uygun zamanı belirleyecektir.

Arşiv taşımacılığının maliyeti nasıl hesaplanır?

Arşiv nakliyesinde fiyatı etkileyen bir çok faktör vardır. Bunlardan bazıları: hizmete nelerin dahil olacağı, koli sayısı, dolap sisteminin türü, taşınacak kat oranları vs.

Firmamız ilgili tüm kriterleri değerlendirerek sizlere en uygun fiyatı sunacaktır.

Arşiv taşımacılığında ücretsiz ekspertiz hizmeti veriliyor mu?

Level nakliyat bir çok hizmetinde olduğu gibi arşiv taşımacılığında da ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

Arşiv taşımacılığında tecrübenin önemi nedir?

Arşiv taşımacılığında tecrübe olmazsa olmazlardandır. Dosya ve klasörlerin düzenli ve güvenli bir şekilde taşınması için deneyimli bir ekiple çalışan profesyonel arşiv taşımacılığı firmaları tercih edilmelidir.

Arşiv taşımacılığında sigorta yapılıyor mu?

Level nakliyat olarak Allianz sigorta işbirliği ile tüm belge ve klasörlerinizi paketliyor ve sigortalı bir şekilde taşıyoruz.

Firmamız arşiv taşıma hizmetlerinde A’dan Z’ye hizmet vermektedir.

Menü