Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Arşiv Taşımacılığı

15.05.2018
1 görüntülenme
Arşiv Taşımacılığı

Sistemli Güvenli Arşiv Taşıma Hizmeti

Türkiye’nin köklü kurumlarından biri olan Çolakoğlu Nakliyat firması 1956 yılından bu yana kurumsal kimliği altından tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana taşımacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen firma, bu yeniliklerle kurumsal bir firmanın her zaman yeniliklere açık olması gerektiğini tüm sektördeki rakiplerine göstermiştir. Özellikle arşiv taşımada her zaman başarılı olmuştur.

Hizmet anlayışından asla taviz vermeyen Çolakoğlu nakliyat gerek ilk olarak başladığı evden eve nakliyat hizmetinde gerekse de yeni yeni hizmetini sunduğu depolama hizmetinde asla taviz vermeden büyük bir itina ile hareket etmektedir.

Arşiv Taşımacılığında Tecrübe Farkımız

Özellikle bir İstanbul kuruluşu olan Çolakoğlu Nakliyat yılların verdiği tecrübe ile kurumsal taşımacılık hizmetlerinde ilk tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Kurumsal taşımacılık hizmetleri içerisinde bulunan arşiv taşımacılığında firmamız her zaman önem kılmıştır.

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığında firmamız birçok hizmet sunarak kalitesi yüksek referanslar kazanarak hizmet yolunda kolayca ilerlemektedir. Arşiv taşıma hizmetlerinde doğal olarak büyük firmalar ile çalışan firmamız bu gibi kurumsal firmalar ile ortak firma haline gelmiştir. Firmamız bünyesinde çalıştırmış olduğu 210 personel, 32 orta boy, büyük boy araçlar ve kaliteli paketleme malzemeleri ile arşiv taşımacılığında her zaman hizmetinizde olacaktır.

Arşiv Taşıma hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz kurumsal web adresimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamızın arşiv taşımacılığı hizmetlerinde ne kadar profesyonel olduğunu öğrenmek için firmamızın kurumsal web sayfasında yer alan www.ofistasimaciligi.com.tr/referanslarimiz/ adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 2 reviews
by Nihat Hitabey on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığına dair referanslarınız mevcut mudur?

Merhabalar,
Evet mevcuttur. Detaylı hizmet bilgilendirmesi için 444 65 02 müşteri hattımızdan ya da [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyi günler

by İlhan Soydar on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

Kompakt taşımacılığı yapıyor musunuz?

Evet, kompakt taşımacılığı yapıyoruz. Sitemizde detaylı bilgilendirmeyi bulabilirsiniz ya da 444 65 02 numaralı hattımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.