Maltepe Ofis Taşımacılığı

Maltepe ofis taşımacılığı sürecinde Level Nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında, ofisinizi en iyi şekilde taşımayı hedeflemekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğinizde adresinize gelerek süreci hemen başlatıyoruz. Kısa süre içerisinde ofis eşyalarınızı ayırıyor ve paketliyoruz. Sonra da nakliye işlemlerimizi tamamlayarak hizmet sürecimizi noktalamış oluyoruz. Her zaman en iyisi, Level Nakliyat firmamızla mümkündür. 

Maltepe’de Ofis Taşıma Şirketleri

Maltepe Ofis Taşımacılığı
Maltepe Ofis Taşımacılığı

Maltepe’de ofis taşıma şirketleri arasında seçim yaparken çok dikkatli olmalısınız. Size en iyi şekilde hizmet sağlayacak firmayı belirlemeniz oldukça önemlidir. Zira birçok firma, iş ve çalışma kalitesine asla önem vermez. Bu da müşterilerin mağduriyetine sebebiyet verir. Biz, Level Nakliyat olarak İstanbul ofis taşıma firmaları arasında en iyi seçiminiz olmaya geliyoruz. 

Hizmet sürecimizde son derece dikkatli olmakta ve sizler için en iyisini sağlamaktayız. Ödediğiniz paranın hakkını almanız için kurumsal ofis taşıma hizmetlerimizi sunmaktayız. Zaten kurumsallığın dahil olduğu bir hizmet süreci, her şeyiyle dört dörtlük olmaktadır. Biz de yarım asrı aşkın süredir var olan deneyimimizle birlikte, kurumsallığı en iyi şekilde yaşatan firma olarak ön plandayız. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize sabit telefonlarımızdan veya instagram adresimizden ulaşabilirsiniz. 

Maltepe Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Maltepe’de En İyi Ofis Taşıma Firması Hangisidir?

Maltepe’de en iyi ofis taşıma firması hangisidir sorusu, böyle bir hizmet almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Bu hizmetler kapsamında her şeyden önce, sektörün öncüsü olan Level Nakliyat firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Biz, ofisten ofise taşımacılık sektöründe lider bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Sizlere de her durumda en kaliteli hizmeti sağlayacak olmamızın yanı sıra, ödemiş olduğunuz ücretin hakkını da sonuna kadar vermekteyiz. Bizden hizmet alan herkes, hizmetlerimizden mutlaka memnun kalmaktadır. Eğer memnun müşterilerimiz arasında olmak isterseniz, bizimle hemen en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe’de Ofis Taşıtırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maltepe Ofis Taşımacılığı
Maltepe Ofis Taşımacılığı

Maltepe’de ofis taşıtırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

  • Profesyonel ofis taşıma firmaları arasında sağlam bir araştırma yapmalı ve kararınızı da ona göre vermelisiniz.
  • Uygun fiyattan ziyade, gerçek anlamda kaliteye önem veren firmalara yoğunlaşmalısınız.
  • Ofis taşımacılığı sektöründe tecrübesi olan adreslere yönelmelisiniz. 
  • Sırf piyasanın altında ofis taşıma fiyatı veriyor diye kalitesiz firmalara yönelmemelisiniz. 
  • Ofis taşımada paketleme ve sigorta yapan kurumsal firmaları öncelikli şekilde tercih etmelisiniz. 
  • Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan bir firmayı seçmelisiniz. 
  • Kısa sürede kaliteli işçilik yapan firmaları tercih etmelisiniz.
  • Seçtiğiniz firmanın ofis taşımada paketleme hizmeti sağladığına da ayrıca dikkat etmelisiniz.

Maltepe Ofis Nakliye Hizmetleri

Maltepe ofis nakliye hizmetleri kapsamında profesyonel hizmet almak isteyenlerin tercihi elbette ki Level Nakliyat firmasıdır. Biz, firma olarak kaliteli bir hizmet sağlamayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız. Bu hedefin gerçekleşmesi için de taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve istediğiniz hizmeti sizlere sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren de zaten üstün hizmet kalitemizi en iyi şekilde değerlendirmeye alabileceksiniz. Her daim daha iyisi, Level Nakliyat ile mümkündür. 

Maltepe Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Maltepe sigortalı ofis taşımacılığı konusunda bize ulaşanlar, en doğru kararı vermiş olurlar. Biz, sigortalı ofis taşıma hizmetlerini dört dörtlük olacak şekilde yapan bir firmayız. Öncelikle ofis eşyalarınızı incelemekte ve sigortaya uygunluğunu kontrol etmekteyiz. Sonrasında ise en iyi sigorta hizmetini uygulayarak eşyalarınızı maddi güvenceye alıyoruz. Olası bir kaza durumunda zarar gören eşyaların parası, Allianz Sigorta tarafından karşılanacaktır. 

Sizlerden Gelen Sorular

Maltepe Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Maltepe ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Maltepe Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Maltepe Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Maltepe ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Maltepe Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.