Laboratuvar Taşıma

Laboratuvar taşıma işlerinde uzman bir firma arayışınız devam ediyorsa profesyonel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde yaşanan yeniliklere ayak uyduran firmamız isterseniz şehir içinde isterseniz şehir dışında taşıma işlerinizi büyük bir özveri ile gerçekleştiriyor. Profesyonel ekip ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamızda uygun fiyat garantisi de sizleri bekliyor. Özellikle laboratuvar taşıma gibi çok hassas eşyaların bulunduğu alanlar firma çalışanlarımız tarafından büyük bir titizlikle taşınıyor. Uygun şekilde paketlerden eşyalarınız uygun araçlarla bulunduğu yerden alınıyor ve yeni adresinize götürülüyor. En profesyonel çözümleri kaliteli şekilde sizlere ulaştıran firmamız sadece laboratuvar taşımacılığı konusunda değil ev ve ofis taşımacılığı konusunda da her zaman yanınızda.Laboratuvar taşıma

Profesyonel yaklaşımı ile firmamız, laboratuvar taşıma konusunda öncesinde ve sonrasında desteğini sizlerden esirgemiyor. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetinde, laboratuvarımızda bulunan hassas cihazları sigortalı şekilde taşıyoruz. Firmamız laboratuvar taşımacılığı konusunda da sizlere uzman bir kadro ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile bütün sorularınıza hızlı çözümler üreterek kısa sürede sizi yeni adresinize ulaştırıyor.

Laboratuvar Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Laboratuvar Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir.
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır.
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir.
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Profesyonel Taşıma Hizmeti

Laboratuvar nakliye yazdığınızda internet üzerinden yaptığınız laboratuvar taşıma araması sonucunda karşınıza yüzlerce internet sitesinin çıktığını göreceksiniz. Peki, özellikle tıbbi cihazların kullanıldığı laboratuvar taşıma konusunda bu firmalar ne kadar deneyimli olabilir? Birçoğu bu konuda tecrübeli olduklarını belirtebilmektedir. Ancak mutlaka referans istemeden anlaşma yapmayın. Deneyimli firmamızın tecrübesi işte bu noktada ortaya çıkıyor.

Biz bugüne kadar yaptığımız kaliteli çalışmalar sonucunda arkamızda yüzlerce memnun müşteri bıraktık. Referans olan müşterilerimize internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gelen yorumları ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızın memnun müşterileri arasında sizleri de görmek istiyoruz. Kaliteli taşımacılık hizmeti çözümleri için yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcisi numaramızdan bizlerle iletişime geçmek. Sonrasını sadece profesyonel çalışanlarımıza bırakın ve sadece işin başında bekleyin. Konforlu taşınmanın keyfi firmamızın tecrübeli ekibi ile sizleri bekliyor. Kaliteli hizmet almak için hemen bize ulaşınız.

Bizimle iletişim sayfamızdan temasa geçebilirsiniz. Ayrıca araçlarımıza göz atabilirsiniz. Bize dilerseniz instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Laboratuvar Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Laboratuvar taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Laboratuvar Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Laboratuvar taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.