Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Taşıma

16.05.2018
8 görüntülenme
Ofis Taşıma

Ülkemizde ofis taşıma hizmetleri gibi hızla gelişen ve değişen birçok sektör vardır. Genel anlamda ulaşım, hizmet, eğitim, sağlık sektörü üzerinde oluşan bu gelişme ve değişimler özellikle ulaşım alanına yoğun bir etki etmiştir. Geçmişten günümüze kadar geçen süreye baktığımızda ulaşım sorunlarından dolayı lojistik hizmetleri kısıtlı idi. Şimdi ise herşey çok basite indirgenmiştir. Özellikle bu imkanların iyileşmesi ile birlikte ülkemizin en büyük gelir kaynağının sağlandığı lojistik hizmetleri büyük değişimler yaşamıştır. Kendi içinde yenilikler  ile birlikte kaliteli firmalar ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda kendi içinde önemli kollar oluşturmuştur. Evden eve nakliyat, ofis nakliye hizmetleri sunan nakliyat şirketleri gibi..

Ofis Nakliye Hizmetinde Neden Çolakoğulları?

Ülkemizin en büyük illerinde başlayan bu hareketlilik özellikle ev ve ofis taşımacılık hizmetleri sunan firmalar tarafından büyük yankı uyandırmıştır. Profesyonel taşımacılık hizmetlerini sunan büyük firmaların adı artık kolay bir şekilde radio, televizyon ve internette zikredilmektedir. İstanbul’un en büyük lojistik firması olan Çolakoğulları firması da özellikle profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri ile adını tüm Türkiye’ye duyuran ender nakliyat şirketlerinden biridir.

ofis taşıma Çolakoğulları

ofis taşıma Çolakoğulları

Çolakoğulları İle Ofis Taşımacılık Hizmetleri

1956 yılından beri taşımacılık sektörüne büyük hizmetler sunan bu firma gelişen ve değişen sektörlerde aldığı ilham ile özellikle profesyonel ofis nakliyat hizmetlerinde adını yükseltmiştir. Başarılı bir plan ve program çerçevesinde hizmet anlayışını geliştiren Çolakoğulları, özellikle personel ve araç gibi ekipmanları ile müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlamıştır.

Taşımacılık hizmetlerinde her zaman profesyonel davranan firmamız, nakliyat hizmetlerinde özellikle İstanbul bölgesinde bu kadar başarılı olmasını sağlayan bir çok nedeni tecrübesi ve kalitesidir.

Ofisiniz Taşınacak ve Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

  • Ofis taşımacılığı hizmetleri ile ilgili olarak ilk başta bu hizmet gerçekten yapan firmalar ile iletişime geçiniz. O firmalardan gerekirse referanslar alınız. Daha sonra firmaları expertiz ve görüşme için çağırınız.
  • Yapılan incelemeler ve görüşmeler sonucunda firmalardan hizmet ve araç filoları hakkında bilgi alışverişinde bulunuz.
  • Ofis taşımacılığında en önemli olan konulardan biri de sigorta hizmetidir. Firmaların çalışmış olduğu sigorta şirketleri ile iletişime geçiniz.
ofis taşıma hizmeti

ofis taşıma hizmetleri

Ofis nakliye hizmetlerinde profesyonel bir destek alarak sorunsuz bir şekilde taşınmak içim yukarıdaki maddeler eşliğinde ilerleyebilirsiniz. Yılların deneyimine sahip olan nakliyat şirketleri ile yapacağınız çalışmalarda bile bu belgeleri isteyiniz.

Çolakoğulları nakliyat firması ile çalışmalarınızı yürütmek istediğiniz tek yapmanız gereken https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresimizde firmamız ile iletişime geçerek ofisinizin taşınacağını ve ücretiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak istediğinizi söyleyin. Firmamız sizlere bu konuda gerekli tüm desteği başarılı bir şekilde sunabilsin.

Ülkemizde özellikle emlak şirketlerinin ofis kiralama konusunda yoğun bir talep oluştuğunu bizlere bildirmiştir. Ofis taşımacılığının hareketlenmesinin en büyük sebebi ofis kiralama hizmetlerinin açılmasından geçmektedir. Bu konuda profesyonel nakliyat şirketlerine büyük iş düşmektedir. 

Ofis Taşıma Süreci

Ofis Taşıma Süreci

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Müşterilerimiz Tarafından Bizlere Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığında Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz?
Firmamız ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara cevap verebilecek ve onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.
Ofis Taşımada Sigorta Hizmetleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?
Firmamız tüm sigorta hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde gerçekleştirmektedir. En ufak çöpünüz bile firmamız tarafından garantili olarak taşınmaktadır.
Ofis Taşımacılığında Dikkat Etmemiz Gereken Bir Şey Var MI?
Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında suprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.
Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Hizmetleri Ücretli mi?
Firmamız tüm ofis taşıma hizmetlerinde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda rahatlıkla firmamızdan ekspertiz talep edebilirsiniz 🙂

 

Ofisimi taşırken eşyalarıma zarar gelir mi ?

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır, fakat olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Ofis taşımanın maliyeti nedir ?

Ofisinizi taşırken maliyeti belirleyen unsur eşya sayınız ve ofisler arası mesafedir.

Uluslararası ofis taşımacılığı yapmaktamısınız ?

Şuan için hayır, sadece ülke sınırları içersinde taşıma hizmeti sunmaktayız.

Tecrübeniz nedir ?

Çolakoğlu nakliyat olarak 1970 yılından bu güne profesyonel olarak ofis taşıma hizmeti vermekteyiz.

İstanbul ofis taşıma hizmetleri

Adres: bağlarbaşı mah kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul

İletişim: 444 65 02 / bilgi@colakoglunakliyat.com

konum istediğiniz taktirde https://goo.gl/maps/5Fv4f39U67G2 linki tıklayabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşıma
Average rating:  
 20 reviews
by Serkan Aktaş on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşıma konusunda hangi şehirlere hizmetiniz var?

by Hasan Polat on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşıma sırasında ürünlere kırılmama garantisi veriyor musunuz?

by Recep Köse on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Taşımacılık konusunda 2 sene önce kendileriyle tanıştık, 2 senedir başka nakliyeci aramıyorum. 🙂

by İsmail Çelik on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemlerinde arşiv belgelerimiz için özel paketlemeniz mevcut mu?

by Ömer Özcan on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Taşımacılık konusunda bir numaralar, ofis taşıma işinde profesyonellikleri takdire şayan

by Aykut Aslan on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Çolakoğlu taşımacılık ofis taşıma da bir numara desek yalan olmaz, ekip tam uyumlu çalışıyor. Kısa sürede paketleme ve araca yerleştirme işlemi sağladılar.

by Enes Köse on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemlerinde imzalanan sözleşmenin örneğini görme ihtimalimiz var mı?

by Bayram Bozkurt on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemlerine dair videoları da sitenize eklemenizi öneririm, ekibiniz çok profesyonel çalışıyor merak edenler için iyi olur.

by Burak Demir on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Güncel referanslarınızı nereden öğrenebiliriz?

by Öznur Kılıç on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlerini çok profesyonel yapıyorlar, ekip şahane çalışıyor.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»