Profesyonel taşımacılık hizmetlerin içinde yer alan ofis taşıma hizmetleri son yıllarda birçok taşımacılık şirketinin yönelmesi ile büyük bir popülerlik kazanmıştır. Google arama motorlarında sürekli olarak aranan kelimeler listesinde ilk 5’i zorlamaktadır. Taşımacılık sektöründen kastımız ev ve ofis taşımacılığı hizmetleri yapan firmalardan söz etmekteyiz.

Ofis taşıma işlemleri oldukça zahmetli ve titiz bir süreçtir. İş yerinizin yeni adresine taşınması, çalışma hayatınızın seyrini değiştirir. Bu nedenle, ofis taşıma hizmetleri konusunda doğru bir tercih yapmak son derece önemlidir. İster küçük bir işletme sahibi, ister büyük bir şirket yöneticisi olun, taşınma sürecinde doğru adımlar atmak işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Ofis Taşıma Süreci

Ofis taşıma süreci, planlama, hazırlık, ambalajlama, nakliye, yerleştirme ve son kontroller olmak üzere birkaç aşamadan oluşur. Bu aşamaların her biri ayrıntılı bir çalışmayı gerektirir.

Planlama Aşaması: Ofis taşıma süreci, planlama aşaması ile başlar. Planlama aşamasında, taşınma tarihleri belirlenir ve taşınacak eşyaların listesi hazırlanır. Bu süreçte, ofisin yeni yerinde nelerin ihtiyaç duyulacağına karar verilir.

Hazırlık Aşaması: Taşınma gününe kadar geçen süreçte, ofis eşyalarının paketlenmesi, işlemleri de hazırlık aşamasında yapılır. Önemli belgelerin ayrıca bir dosya veya çanta içinde saklanması gerekmektedir. Ofis mobilyalarının da korunması önemlidir.

Ambalajlama Aşaması: Ofis eşyalarının ambalajlanması oldukça önemlidir. Bu süreçte, kırılacak eşyaların özel kutulara yerleştirilmesi ve mobilyaların korunması gerekir. Ambalajlama, ofis taşıma işleminin en önemli aşamasıdır.

Nakliye Aşaması: Ofis eşyaları taşınırken, nakliye işlemi sırasında dikkatli olunması gerekmektedir. Eşyaların zarar görmemesi için özel araçlar ve personel gereklidir. Bu nedenle, ofis taşıma işleminde profesyonel bir firmayla çalışmak büyük önem taşır.

Yerleştirme Aşaması: Eşyaların yeni ofise yerleştirilmesi, taşıma sürecinin son aşamasıdır. Eşyaların yerleştirilmesinde, özenli bir çalışma yapılması gerekmektedir. Ofis eşyalarının doğru bir şekilde yerleştirilmesi, işyeri düzeninin sağlanması açısından büyük önem taşır.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketlerinin Sayısı Artmaktadır

İstanbul bölgesi özellikle en çok bu hizmete yönelen firmalarla rekor kırmaktadır. Türkiye genelinde profesyonel ev taşımacılığı alanındaki rekabet yıllara dayanmaktadır. Lakin ofis taşımacılık hizmetleri de biraz geçte olsa bu rekabete dahil olacak gibi..

Peki Herkes Ofis Taşımacılığı Yapabilir Mi? 

İşte bu noktada durmak lazım. Çünkü; ofis nakliyesinin diğer bir adı kurumsal taşımacılık hizmetidir. Bu hizmeti sunarken bir kişiye özel sunmuyorsunuz. Karşınızda bir şirket olacak. Bu şirkete hizmet verirken birçok kez düşünüp ona göre karar vereceksiniz. Ev taşımacılığı hizmetlerinde aksaklıklar yada farklı durumlar olabilir. Lakin bu hizmeti sunan firmaların bir hataya yeri olmadığını da bilerek girmelidirler.

Tabi bu duygu ile giriyorlar mı? tabi ki de hayır. Sektörde ofis taşıma hizmetlerinin kazançlı bir sektör olduğunu duymamız toplumumuz adına o işe girmesi için yeterli sebeptir. Bu sebeple beraber bu hizmeti sağlamaya giren firmaların yüzünden birçok sorun ve sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Ortaya Çıkan Sorunlar Nelerdir?

  • Ofis taşımacılık hizmetlerinde en büyük sorun profesyonellikten uzaklaşan firmaların bu hizmeti sağlamaya çalışmalardır.
  • Tecrübe kazanmadan yapamayacağı işlemlere, yaparız ederiz gibi cümleler kurarak altında kalması
  • Ofis taşımacılığı için gerekli ekipman, sistemi oluşturmadan hareket edilmesi

Ofis taşımacılığı süreçlerini düzenli olarak sizlere sunabilen bir nakliyat firması olmamız için her zaman hizmetlerimizi kontrol ederek çalışmaktayız.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

"<yoastmark

Ofis taşımacılığı süreçlerini düzenli olarak sizlere sunabilen bir nakliyat firması olmamız için her zaman hizmetlerimizi kontrol ederek çalışmaktayız. 1956 yılından beri taşımacılık sektörüne büyük hizmetler sunan bu firma; gelişen ve değişen sektörlerde aldığı ilham ile özellikle profesyonel ofis nakliyat hizmetlerinde adını yükseltmiştir. Başarılı bir plan ve program çerçevesinde hizmet anlayışını geliştiren Level nakliyat; özellikle personel ve araç gibi ekipmanları ile müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlamıştır.

Taşımacılık hizmetlerinde her zaman profesyonel davranan firmamız; nakliyat hizmetlerinde özellikle İstanbul bölgesinde bu kadar başarılı olmasını sağlayan bir çok nedeni tecrübesi ve kalitesidir.

Ofis Taşıma Ücretini Nasıl Hesaplarız?

Ofis taşıma ücretleri ile ilgili birçok gelişmeler söz konusudur. Sektörümüzün hızla gelişen ofis taşıma hizmetlerinde sizlere ofis taşıma fiyatları ile ilgili ayrıntılı olarak bilgiler sunuyor olacağız. Kurumsal ve köklü taşımacılık şirketi olan Level nakliyat firması; tüm ofis eşyalarınızı ayrıntılı bir şekilde analiz yaparak gerekli fiyat teklif çalışmasını gerçekleştirmektedir.

Ofis nakliye hizmetlerinde en önemli konulardan biri ekspertiz hizmeti olduğu için firmamız bu konuda çok titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Profesyonel inceleme ekibimiz ofisinizi ziyaret etmektedir. Yapılan ziyaret esnasında taşınacak olan ofis mobilyalarınızı ve kolilerinin gerekli ölçü ve özelliklerini baz alarak notlarını almaya devam etmektedir. Yine en önemli konulardan biri de şüphesiz ki bulunmuş olduğunuz binanın konumu ve taşınma şartlardır. Bu konuda çok hassas bir şekilde hareket ederek taşınma zamanında süprizlere yer vermemeye çalışmaktayız.

Ofis taşıma süreçlerinde ekspertiz hizmetlerinde bizlerin yapmış olduğu inceleme bittikten sonra sizlerinde genel olarak taşınma sürecinde beklentilerinizi de not alıyoruz. Level nakliyat firması; müşteri memnuniyetini en iyi sağladığı yollardan biri; müşterinin isteklerini en ince ayrıntısına kadar yerine getirmektedir. Bu konuda yeterli tecrübeye de sahip olan firmamız gerekli fiyat teklif çalışmasını gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Fiyatlandırma süreçleri hem müşterinin isteklerine hem de firmamızın yapmış olduğu incelemelere göre şekil kazanmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Sigortalama Süreçleri Nasıl İlerlemektedir?

Her taşımacılık hizmetinde olduğu gibi müşterilerimizin de en çok güvendiği olay aslında sigortadır. Sigortalı olarak eşyalarımız taşınıyor diye hareket eden binlerce müşteri mevcuttur. Level nakliyat  firması olarak; bizler her zaman sizlere doğru bilgiler vermek zorundayız. Ofis taşıma hizmetleri de yine ev taşıma hizmetleri gibi sigortalama süreçlerinden geçmektedir. Unutmayın! hiçbir kullanılmış ofis malzemesinin sigortası olmaz. Tek bir sigortası olur O da yol sigortasıdır. Evet yanlış duymadınız. Bugün ofisinizi taşıyan firmanın personeli ofis bilgisayarını taşırken düşürüp kırması sonucunda sizlerin kafalarında geçen olay gerçekleşmiyor. Bu direkt olarak nakliyat firması tarafından cebinden karşılamaktadır. Level ailesi olarak; Dünyanın en çok tercih edilen sigorta firması ALLİANZ ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Güvenilir Firmalar İle Ofisinizi Taşıtın!

"İstanbulSigortalı ofis taşımacılığı şirketleri gibi internet ortamında ilan veren firmalara çok fazla güvenmeyin. Çünkü onlar sizlere kelime oyunu yapmaktadırlar. Ofisinizin içinde bulunan tüm ürünlere sadece yol sigortası yapılmaktadır. Onun dışında başka bir sigortalama durumu söz konusu değildir. Yılların bilindik taşıma şirketi ile çalışmanız sizler için daha güvenli olacaktır. Sonuçta ofisinizi bir yerden bir yere taşırken oluşabilecek hasar ihtimali vardır. Bu yüzden eğer ucuza kaçarak ofisinizi normal sıradan bir nakliyeciye taşıtırsanız; oluşacak her türlü zarardan dolayı nakliyat firması sizin zararınızı karşılamaz. Ama profesyonel bir ofis taşıma şirketi ile yola devam ederseniz; süreçte asla sıkıntı çekmezsiniz. Yine insan halidir. Olur da personelin elinde bir şey düştüğünde kırılma söz konusu olursa nakliyat şirketi bunun cebinden direkt olarak karşılar.

Ofisiniz Taşınacak ve Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

  • Ofis taşımacılığı hizmetleri ile ilgili olarak ilk başta bu hizmet gerçekten yapan firmalar ile iletişime geçiniz. O firmalardan gerekirse referanslar alınız. Daha sonra firmaları ekspertiz ve görüşme için çağırınız.
  • Yapılan incelemeler ve görüşmeler sonucunda firmalardan hizmet ve araç filoları hakkında bilgi alışverişinde bulunuz.
  • Ofis taşımacılığında en önemli olan konulardan biri de sigorta hizmetidir. Firmaların çalışmış olduğu sigorta şirketleri ile iletişime geçiniz.

Ofis nakliye hizmetlerinde profesyonel bir destek alarak sorunsuz bir şekilde taşınmak içim yukarıdaki maddeler eşliğinde ilerleyebilirsiniz. Yılların deneyimine sahip olan nakliyat şirketleri ile yapacağınız çalışmalarda bile bu belgeleri isteyiniz. Böylece profesyonel ofis taşımacılığı şirketleri arasında istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Level Nakliyat firması ile çalışmalarınızı yürütmek istediğinizde tek yapmanız gereken; https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresimizde firmamız ile iletişime geçerek ofisinizin taşınacağını ve ücretiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak istediğinizi söyleyin. Firmamız sizlere bu konuda gerekli tüm desteği başarılı bir şekilde sunabilsin.

Ülkemizde özellikle emlak şirketlerinin ofis kiralama konusunda yoğun bir talep oluştuğunu bizlere bildirmiştir. Ofis taşımacılığının hareketlenmesinin en büyük sebebi ofis kiralama hizmetlerinin açılmasından geçmektedir. Bu konuda profesyonel ofis taşımacılığı şirketlerine büyük iş düşmektedir.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Merkezimiz Maltepe’dir

Firmamızın yıllardan beridir taşımacılık hizmetlerini yürüttüğü genel merkezi Maltepe ilçesidir. Bu alanda her zaman en iyi olmak için hiç ara vermeden hizmetlerini sürdüren Level nakliyat; ister ev ister ofis eşyalarınız olsun tamamen firmamızın güvencesinde bir yerden başka bir yere taşımaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş potansiyeli sayesinde şuan Türkiye’nin tüm şirketleri tarafından bilinen bir nakliyat firmasıdır. İstanbul bölgesinde hem Anadolu hem de Avrupa yakasında şubeler açarak insanların kolayca firmamıza ulaşmasını sağlamaktadır. Deneyimin ve profesyonelliğin merkezi olan şirketimiz ile istediğiniz hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Kurumsal Ofis Taşımacılığında Tüm Soruların Cevabını Alabilirsiniz

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.

ofis taşımacılığında inceleme yaptıktan sonra fiyatlandırma yapılmaktadır.

evet, firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.

Referanslar bir firmanın güvenirliğini ortaya koymaktadır.

bu sorunun cevabı ofisinizde bulunan eşyaların değerine bağlıdır.

evet, firmamız tarafından bu hizmetler gerçekleştirilmektedir.