Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

11.09.2019
564 görüntülenme
Ofis Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Türkiye’de ofisinizi taşırken en önemli konulardan biri şudur; ofis taşırken nelere dikkat etmeliyiz. Bu soruya cevap bulmak için yoğun mesai harcamaktayız. İstanbul bölgesel olarak yüz binlerce şirketi barındırmaktadır. Doğal olarak bu şirketlerin genel merkezlerinin bulunduğu yerler ortaya çıkmaktadır. Tabi zamanla eski yerlerinden yeni yerlerine taşınma süreçleri de gerçekleşmektedir. İşte bu noktada ofislerini taşıyacak şirketlerin taşınma telaşından dolayı dikkatli bir şekilde karar vererek ofislerini taşıttırmaları gerekmektedir. Profesyonel nakliyat şirketi olarak birçok araştırma yaparken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

Pe ki Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle bir nakliyat şirketi belirlerken bu firmanın araç filosu ve sigortalı personel sayılarına dikkat etmeliyiz. Eksik bir durumda oluşabilecek ofis taşıma süreçlerinde hızlı çözümleme bulmak zor olacaktır.

Taşınma süreçlerinde profesyonel bir şekilde expertiz yapabilen firmalar ile hareket etmek doğru bir karar olacaktır. Anlaşma yapıldığında söz uçar yazı kalır atasözünü dikkate alarak her maddeyi detaylı bir şekilde kağıda yani sözleşmeye dökülmesi gerekmektedir. Bu her iki taraf içinde yararlı bir durumdur. Ayrıca profeysonel bir nakliye firması ile yapacağınız sözleşmeye ek olarak sigorta poliçenizi de almayı unutmayınız. Bu poliçenin kapsadığı bilgileri de ayrıntılı bir şekilde incelemenizde fayda vardır.

ofis taşırken nelere dikkat etmeliyiz

ofis taşımacılığında dikkat etmelisiniz

Diğer bir husus ise özellikle dikkat edilmesi gereken çalışan personellerin İSG ve SSK lı bir şekilde nakliye süreçlerinde çalışması şartıdır. Bu şart çok önemlidir. Nakliye firmalarının bir çoğu bu konuda hatalı davranmaktadır. Ofis taşırken nelere dikkat etmeliyiz sorusu ile ilgili özellikle taşımacılık hizmetlerini sunacak personeller ile ilgili ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmamız gerekmektedir. 1956 yılından bu yana firmamız her konuda gerekli profesyonelliği sağlayarak sizlere taşımacılık hizmetlerinde önemli hizmetler vermektedir. Kurumsal yapısından asla taviz vermeyen firmamız, müşteri memnuniyetsizliğini önlemek adına ofis taşımacılığı yaparken birçok konuda dikkatli olmaya çalışmaktadır. Çolakoğulları ailesi olarak her zaman profesyonel desteğimizi sizlere sunmaya çalışmaktayız.

Ofis taşıma hizmetlerinde daha ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunmak isterseniz firmamızın https://www.ofistasimaciligi.com.tr sayfasında diğer bölümlere göz atabilirsiniz. Referanslı ve güvenilir bir nakliyat şirketi olan firmamız ile her konuda avantaj yakalayabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 0 reviews