Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

11.09.2019
402 görüntülenme
Ofis Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Ofis Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İstanbul bölgesel olarak yüz binlerce şirketi barındırmaktadır. Doğal olarak bu şirketlerin genel merkezlerinin bulunduğu yerler ortaya çıkmaktadır. Tabi zamanla eski yerlerinden yeni yerlerine taşınma süreçleri de gerçekleşmektedir. İşte bu noktada ofislerini taşıyacak şirketlerin taşınma telaşından dolayı dikkatli bir şekilde karar vererek ofislerini taşıttırmaları gerekmektedir. Profesyonel nakliyat şirketi olarak birçok araştırma yaparken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

Pe ki Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle bir nakliyat şirketi belirlerken bu firmanın araç filosu ve sigortalı personel sayılarına dikkat etmeliyiz. Eksik bir durumda oluşabilecek ofis taşıma süreçlerinde hızlı çözümleme bulmak zor olacaktır.

Taşınma süreçlerinde profesyonel bir şekilde expertiz yapabilen firmalar ile hareket etmek doğru bir karar olacaktır. Anlaşma yapıldığında söz uçar yazı kalır atasözünü dikkate alarak her maddeyi detaylı bir şekilde kağıda yani sözleşmeye dökülmesi gerekmektedir. Bu her iki taraf içinde yararlı bir durumdur. Ayrıca profeysonel bir nakliye firması ile yapacağınız sözleşmeye ek olarak sigorta poliçenizi de almayı unutmayınız. Bu poliçenin kapsadığı bilgileri de ayrıntılı bir şekilde incelemenizde fayda vardır.

Ofis Taşımacılığında Dikkat

Ofis Taşımacılığında Dikkat

Diğer bir husus ise özellikle dikkat edilmesi gereken çalışan personellerin İSG ve SSK lı bir şekilde nakliye süreçlerinde çalışması şartıdır. Bu şart çok önemlidir. Nakliye firmalarının bir çoğu bu konuda hatalı davranmaktadır.

Ofis taşıma hizmetlerinde daha ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunmak isterseniz firmamızın https://www.ofistasimaciligi.com.tr sayfasında diğer bölümlere göz atabilirsiniz. Referanslı ve güvenilir bir nakliyat şirketi olan firmamız ile her konuda avantaj yakalayabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 0 reviews