Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşımacılığı
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti alarak tüm değerli eşyalarınızı uzman bir firmaya emanet etmiş olursunuz. Unutmayın ki ofisten ofise eşya taşıma işi yapan firmaların sayısı fazla olsa da hizmet kalitesi bakımından aradığınızı bulamayabilirsiniz. Bu durumda ise profesyonel bir firma tercihi yapmanız adeta bir gereksinimdir. 

Aradığınız profesyonelliği de elbette ki “LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma” firmamızda bulacaksınız. 

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Araçları

Firmamız tarafından sizlere profesyonel ofis taşımacılığı ile ilgili gerekli araçları aşağıda sıralamış bulunmaktayız. Tüm eşyalarınızın düzgün bir şekilde taşınması için firmamız gerekli tüm programı hazırlamaktadır.

Expertiz : Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Verilmektedir.
Paketleme: Tüm Ürünleriniz Kaliteli Paketleme Malzemeleri İle Ambalajlanmaktadır
Araçlar: Tüm Ofis Taşıma Araçları Kapalı Kasalı Araçlardır
Taşıma Yöntemi: Hem Dışardan Hemde İçerden Asansörlü Sistemini Kullanmaktayız.
Güvenilirlik:
Personellerimiz ve Eşyalarınızın Tamamı Sigortalandırılmaktadır.

Sigortalı Ofis Nakliyesi

Sigortalı ofis nakliyesi hizmeti, özellikle de kendinizi güvence altına almanız konusunda çok önemlidir. Ofis eşyalarının pahalı ve hassas olması, kırılma ve zarar görme gibi istenmeyen durumlara resmen davetiye çıkarır. Yani her ne kadar dikkat edilse bile, bu tarz sorunların yaşanması muhtemeldir. Bu durumda alınacak en iyi önlem ise şüphesiz ki ofis eşyalarınıza sigorta yaptırmaktır. Böylece oluşacak herhangi bir maddi hasar, direkt olarak sigorta şirketi tarafından karşılanır. 

“LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma” firması olarak tüm müşterilerimize sigortalı ofis taşımacılık hizmeti sunuyoruz. 

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul, oldukça büyük bir şehirdir ve bünyesinde de tüm sektörler dahilinde işyerlerini barındırır. Bu işyerleri ise bazı durumlarda adres değişikliğine girerler. İşte tam da bu kapsamda, İstanbul ofis taşıma şirketleri arasından bir seçim yapılması gerekmektedir. Ancak bu seçimin de memnuniyetiniz açısından çok önemli olduğunun altını çizmek isteriz. Ofis eşyalarınızın güvenliği ve sürecin hızlı olması için her daim en iyi firmayı tercih etmelisiniz. 

İstanbul profesyonel ofis taşımacılığı şirketleri, sayı bakımından fazladır. Ancak hizmet bakımından bu firmaların birçoğu sınıfta kalmaktadır. Tüm şehir genelindeki en iyi firma olarak, “LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma” firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurumsallık, profesyonellik ve hizmet alma kolaylığını en iyi bizde bulacaksınız. 

Şehirlerarası Ofis Nakliyesi

“Level Taşımacılık” firmamız, hizmetlerini tüm Türkiye genelinde şehirlerarası olacak şekilde de sağlamaktadır. Yani bizi bir veya birkaç ilden ibaret bir firma zannetmeyin deriz. Ofis taşımacılığı alanında adeta öncü firma oluşumuz, bu sektörde yarım asırı aşkın deneyimimizin olmasına bağlıdır. Siz her nerede olursanız olun, şehirlerarası ofis nakliyesi ihtiyaçlarınızda biz her daim müsait olacağız. Bize ulaşmanız ve hizmet almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 

Level Taşımacılık ile Profesyonelliği Yaşayın

“LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma” firması olarak sizlere profesyonelliği her daim yaşatmayı hedefliyoruz. Bizden hizmet aldığınızda, ofis taşıma işlemine dair tüm süreci en iyi şekilde sürdüreceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın. Firma olarak uzun süredir gelen deneyimimizin ışığında, ofis eşyalarınızı en güvenli şekilde taşımaktayız. Ayrıca eşyalarınız tüm güvenlik önlemlerine rağmen zarar görecek olursa, biz onlara çoktan sigorta yapmış olacağız. Yani olası tüm maddi zararlarınız, sigorta şirketi tarafından sağlanır ve kesinlikle mağdur olmazsınız. 

Profesyonel Ofis Nakliyesi
Profesyonel Ofis Nakliyesi

Sigortalı Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Sigortalı ofis nakliyesi nasıl yapılır sorusu da yine müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu kapsamda, öncelikle ofisinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde, sizlere detaylı bir ofis taşıma ücreti sunmuş oluyoruz. Fiyatlandırmanın ardından, işlem öncesinde tüm eşyalarınıza sigorta da yapmayız. Bu yöndeki tüm önlemlerimizi aldıktan sonra da çalışmalara hemen başlıyoruz. 

Öncelikle ofis eşyalarınızı korunaklı malzemelerle kaplayıp koliye almaktayız. Sonrasında tüm eşyalarınız asansörlü vinç yardımı ile aşağıya indirilerek yük aracına dizilir. Ardından yeni adresinize gidilir ve yük asansörü bu sefer de oraya kurulur. Sonra tüm eşya paketleriniz asansör yardımıyla yeni adresinize taşınır. Son olarak da eşyalarınızın kolilerden çıkartılarak yerlerine konması işlemi gerçekleşir. Böylece tüm bu zorlu süreç, sizlerin en az yorulacağı şekilde tamamlanmış olur. Profesyonel ofis taşımacılığı için bize ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Yapan Firmanın Özellikleri Nelerdir?

Profesyonel ofis taşımacılığı yapan firmanın özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Ofis taşıma fiyatları bakımından müşterilerine daima uygun tarifeler sunmaya çalışır. 
  • Bünyesine daima uzman taşıma ekiplerini görevlendirir. 
  • İş öncesinde bir süreç planlaması yaparak bunu sizlerle de paylaşır. 
  • Firmanın ana ilkesi, kurumsal ofis taşımacılığı yapmaktır. 
  • Eşyalarınıza sigorta yaparlar
  • Eşya paketlemelerinizi oldukça düzenli ve titiz şekilde gerçekleştirirler. 
  • Fiyat performans açısından düşündüğünüzde, o firmanın en iyisi olduğu sonucuna varırsınız. 

İşte saydığımız tüm özellikler ve çok daha fazlası, “LEVEL Kurumsal Ofis Taşıma” firmasında mevcuttur. Siz de bu köklü firma ile iletişim kurarak sağlanan en kaliteli hizmetten dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Firmamızın instagram hesabı üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

İstanbul ofis taşıma fiyatları listesi aşağıdaki gibidir.

Ofis Taşıma Fiyatları Ofis Taşımacılığı Ücretleri  Asansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı
3.000 – 5.000 ₺
2.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı
10.000 – 30.000 ₺
2.000 ₺
1+1 Ofis Taşıma Ücretleri
10.000 – 12.000 ₺
2.000 ₺
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri
12.000 – 15.000 ₺
2.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri
18.000 – 22.000 ₺
2.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri
20.000 – 25.000 ₺
2.000 ₺

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları Listesi