Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

16.05.2018
785 görüntülenme
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel ofis taşımacılığı firmalarına baktığımızda ülkemizde özellikle İstanbul, Ankara gibi illerimizde kaliteli ofis taşıyan firmalara pek az rastlanmaktadır. Ofis taşımacılığı işini kurumsal yapan bir iki firmadan bahsedebiliriz. Çünkü ofis taşımacılığı, ev taşıyan nakliyatçılar ile gerçekleştirilemez.

Profesyonel Ofis Nakliye Hizmetleri

Ofisinizin taşınmasında size en büyük desteği şüphesiz ki Çolakoğlu nakliyat firması verecektir. Çolakoğlu nakliyat 1956 yılında kurulmuş ve daha sonra 1070 yılından itibaren ofis taşımacılığında ağırlık vermiş köklü bir taşımacılık şirketidir. Yapılan tüm işlemlerde başarı belgesine sahip olan Çolakoğlu nakliyat, İstanbul bölgesinin kurumsal taşımacılık hizmetlerinde değişmez bir parçası haline gelmiştir. Her açıdan sektörde önemli işlere imza atan bu firma ile yapacağınız tüm taşımacılık hizmetlerinde zarar görmezsiniz.

 

Çolakoğlu İle Profesyonel Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Bunu Çolakoğlu şirketine sorduğumuzda aldığımız en güzel cevap ise müşteri nasıl taşınmak isterse öyle taşıyoruz. Dikkat ederseniz söylemiş oldukları bu cümlede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadırlar. Çolakoğlu nakliyat, ofis taşıma işlemlerinde her zaman ALLİANZ sigorta güvencesi ile hareket etmektedir. Özel eşyalarınız dahil olmak üzere tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalamaktadır.

Profesyonel Ofis Taşıma

Profesyonel Ofis Taşıma

 

İstanbul ofis taşımacılığı şirketi olan Çolakoğlu nakliyat; sadece ofis değil, bunun dışında fabrika, arşiv, para kasası gibi ağır taşımacılık hizmetleri de sergilemektedir. Yapılan tüm nakliyat hizmetlerinde firma, her zaman profesyonel elemanlarını ve geniş araç filosunu hareket ettirmektedir. Bu yüzden adını tüm dünyaya duyurmuştur.  Çolakoğlu güvencesinde olan tüm işlemler başarılı bir şekilde organize edilmektedir.

Şehirler arası ofis taşıma hizmetlerinde de aynı başarıları gösteren Çolakoğlu nakliyat, tüm ofis malzemelerinizi detaylı bir şekilde paketlemesini yaparak yeni taşınacağınız ildeki ofisinize eşyalarınızın nakliyesini yaparak kurulum ve yerleştirmesini gerçekleştirmektedir. Yapılan tüm hizmetlerde Çolakoğlu nakliyatın şirket yetkilileri tarafından kontrol altına alınmaktadır. Bunu her zaman doğru ve zamanında yapan firma ile çalışmanız iş akışınıza zarar vermeyeceğinizin bir kanıtıdır.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

 

Bu yüzden profesyonel ofis taşıma şirketleri ile çalışmak isterseniz hiç boşuna internet ortamında zaman kaybetmenize gerek yok.Tek yapmanız gereken Çolakoğlu nakliyatın olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr/ofis-tasimaciligi kurumsal web adresinden firmamı ile iletişime geçmeniz

 

Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?