Ofis Taşıma Hizmetinde Fiyatlandırma Nasıl Yapılır

Firmamız olarak bu makalemizde sizlere ofis taşıma hizmetinde fiyatlandırma nasıl yapılır sorusu ile ilgili bilgiler aktarıyor olacağız. Ofis taşıma işlemi hızlı ve titizlikle gerçekleştirilmelidir. Öyle ki müşterileriniz aradaki değişimden olabildiğince az etkilenmeli ve oluşan bu az miktardaki etki de olumlu yönde olmalıdır. Yavaş ilerleyen taşıma süreçleri müşterilerinizle olan iletişiminizin zayıflamasına, mevcut işlerinizin sekteye uğramasına sebep olur. Böyle bir sürecin sonunda da müşteri kayıpları kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple taşınma sürecini en sorunsuz ve hızlı çözüme kavuşturacak ofis nakliye şirketlerinden destek alarak geçirmek, şirketinizin geleceği için çok önemlidir.

Ofis Taşıma Fiyatlandırması
Ofis Taşıma Fiyatlandırması

Level Taşımacılık tüm bu süreci sizin için en iyi şekilde yönetecek olan, ofis taşıma alanında köklü referanslara sahip bir firmadır. Tek yapmanız gereken bize ulaşıp gerekli bilgileri iletmek ve anlaşma sağlamaktır. Sonrasında deneyimli personelimiz göz açıp kapayıncaya kadar gerekli tüm işlemleri halletmiş olacaktır.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Fiyatlandırma Kriterleri

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde fiyatlandırma yapılırken çeşitli kriterler etkili olur. Bu kriterler tüm firmalar için aynıdır ve şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Taşınacak eşya miktarı: Ofis nakliyesini gerçekleştirecek olan firmanın iş yükünü belirleyecek en önemli kriter olduğu için fiyata olan etkisi en önemli unsur taşınacak eşya miktarıdır.
  2. Eski ve yeni ofis arasındaki nakliye mesafesi: Ofis nakliye şirketi açısından maliyetin 2. önemli basamağını oluşturur.
  3. Ofislerin kaçıncı katta yer aldığı: Yine iş yükü açısından 2 ofisin de kaçıncı katta olduğu maliyeti ciddi boyutta etkileyebilir. Bunun yanında üst katlarda yer alan ofislerde asansör bulunup bulunmadığı da fiyatlandırmaya yüksek oranda etki edecektir.
  4. Taşınacak eşyaların içeriği: Taşınacak eşyaların ağırlığı, kırılganlığı ve kolay zarar görebilecek yapıda olması ofis taşıma hizmetlerinde fiyatlandırmayı doğrudan etkileyecektir.
  5. Özel hizmet gerektiren taşıma işlemleri: Çelik kasalar gibi taşınması zor ve ekstra profesyonellik gerektiren durumların da önceden bildirilerek koşulların görüşülmesi ve ekstra fiyatlar hakkında bilgi alınması gerekir. Kasa taşıma işlemleri ağırlık ve boyutları sebebi ile ofis taşıma işlemlerinin en zor basamakları arasında yer alır. Taşınması sırasında özel ekipman ve alanında uzan personele ihtiyaç duyulur.

Hizmet Seçiminde Fiyatlandırmanın Yeri

Neye ne kadar para ödediğinizi bilmek müşteri olarak elbette sizin hakkınız. Fakat ofis taşıma hizmeti satın alırken fiyat tek ölçüt olmamalı. Pahalı hizmet her zaman kaliteli olmayacağı gibi ucuz hizmette ekonomik olmayabilir. Bu sebeple seçiminizde önceliği kalite, referans gibi unsurlara vermeli fiyat koşulunu diğer önemli ölçütleri sağlayan firmalar arasında değerlendirmelisiniz. Ofis Taşıma Hizmetinde Fiyatlandırma Nasıl Yapılır sorusu ile ilgili olarak makalemizde yeterli cevapları bulamadıysanız direkt telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.