Şirketlerin Ofis Nakliyesi

Şirketlerin ofis nakliyesi işlemleri, daima uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Şirket nakliyesi işlemleri, ciddi derecede deneyim ve tecrübe gerektiren süreçlerdir. Yani bu işin öyle bir anlık heveslenme sonucunda yapılamayacağını özellikle vurgulamak isteriz. Öte yandan, deneyim ve tecrübe anlamında yetersiz olan firmalara da böylesine önemli bir işi vermemeniz gerekiyor. Zira bu esnada şirket eşyalarınız zarar görebilir. Eğer iyi bir hizmet kalitesi istiyorsanız, işinde iyi bir taşıma firmasıyla anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Bu sayede olası tüm sorun ihtimallerini tamamen ortadan kaldırıp, tam da olması gereken hizmet standartlarına erişim sağlamayı başarırsınız. 

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Şirketlerin Ofis Nakliyesi
Şirketlerin Ofis Nakliyesi

Profesyonel ofis taşıma şirketleri, bu konularda daima en birincil tercihleriniz olmalıdır. Hizmet kalitesi üst seviyelerde olan şirketlerden hizmet almanız demek, her daim en iyisini elde etmeniz demektir. Böylece şirketlerarası ofis taşımacılığı işlemleri sizin için kolay ve sorunsuz şekilde sağlanmış olacaktır. Profesyonel firmalar, ofis taşıma sürecinde olması gereken tüm aşamaları en iyi şekilde uygulamaktadır. Zaten bu firmaların bünyesinde de her daim uzman nakliye personelleri görev alır. Bu kişilerin iş süreci genelinde daima hassas olacağını ve eşyaları olması gerektiği gibi taşıyacağını ifade edebiliriz. 

Tabii konu profesyonel ofis taşıma şirketleri olunca, Level Nakliyat firmamız da bu konuda daima ön plana çıkmaktadır. Siz de firmamızdan hizmet alarak tarafımızca sağlanan profesyonel ofis taşımacılığı ayrıcalıklarından kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz. 

Şirketlerin Ofis Nakliyesi Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Expertiz Yapılacaktır Expertiz Yapılacaktır

Şirketlerin Ofisleri Nasıl Taşınmalıdır?

Şirket ofis taşımacılığı, geniş bir plan kapsamında gerçekleştirilmelidir. Bu planlamayı ise elbette ki hizmet aldığınız şirket taşıma firması hazırlamalıdır. Yapılacak taşıma planlaması doğrultusunda, eşyalarınızın incelenmesi ve buna bağlı olarak da sizlere bir şirket taşıma fiyatı sunulması gerekir. Sonra sizin onayınızın alınmasıyla birlikte de süreç başlar. İlk olarak, tüm ofis eşyalarının özenli şekilde paketlenerek nakliye işlemine hazır hale getirilmesi gerekir. Daha sonra da eşyalar yük asansörü ile ofisten alınarak nakliye aracına yüklenir. Eşyalar yeni adrese götürülüp de kurulana kadar tüm genel işlemler dahilinde daima dikkatli ve titiz davranılması gerekir. 

Şirketlerin ofis nakliyesi firmaları arasındaki en iyi seçenek olan Level Nakliyat firmamız, bu önemli işlemi tamamen sorunsuz şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini istisnasız bir şekilde sağlamayı başarmaktadır. Bize sabit telefonlarımızdan ve instagram adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Şirketlerin Ofis Nakliyesi İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Şirketlerin Ofis Nakliyesi
Şirketlerin Ofis Nakliyesi

Şirketlerin ofis nakliyesi işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok husus mevcuttur. Öncelikle eşyaların taşınacağı şirkete iyi bir ekspertiz hizmeti sağlanmalıdır. Böylece hem şirketlerin ofis nakliyesi ücreti hesaplanmış olur ve hem de eşyaların sigortalanması işlemi gerçekleştirilir. Özellikle de işlemlerin sigortalı ofis taşımacılığı şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Sizlerin de bu hizmete para bağlayan bir müşteri olarak hizmet aldığınız firmanın sigorta yapıp yapmamasına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer sigorta yapmayan bir firmayla görüşürseniz, o firmadan size çok da bir fayda gelmeyeceğini peşinen belirtmek isteriz. 

Sonrasında, firma bünyesinde çalışan tüm personellerin de uzman nitelikte olması gerekir. Ofis eşyaları temiz ve düzenli şekilde paketlenmelidir. Hizmet süresinde de daima dikkatli olunması ve hiçbir eşyaya zarar verilmemesi gerekir. İşte bunların en iyi şekilde sağlanması sayesinde tüm genel süreç, sizlerin müşteri memnuniyetleri ile sonuca bağlanmış olacaktır. Ofis taşıma işlemleri genelinde çok dikkatli ve tertipli olan Level Nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Şirketlerin Ofis Taşımacılığı Süreçleri

Şirketlerin ofis taşımacılığı süreçleri, Level Nakliyat firmamız tarafından en doğru şekilde yönetilmektedir. İlk olarak ofisinize gelerek sizler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Hizmet ücretini de bu işlemden sonra kolayca öğrenmiş olursunuz. Sonrasında, tüm ofis eşyalarınıza sigorta yaparak işlem öncesinde sizleri güvence altına da almış oluyoruz. Bu kısımdan sonra ise artık ofis eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketlemeye başlamaktayız.

Paketleme işleminden sonra, eşyalarınızı asansörlü nakliye vincimiz ile dikkatlice aşağıya indiriyoruz. Buradan da nakliye aracımıza yükleyip yeni adresinize doğru yola çıkıyoruz. Ofis eşyalarınız, yine aynı düzen ve dikkat ile birlikte yeni adresinize taşınmaktadır. Son olarak da paketlerinden çıkarılıp, her bir eşyanızı yerine yerleştirmekteyiz. Böylece de şirket ofisi taşıma sürecimizi de tamamlamış oluyoruz.