Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Taşıma Şirketleri

06.12.2018
2 görüntülenme
Ofis Taşıma Şirketleri

Günümüz taşımacılık sektöründe ofis taşıma şirketleri olarak anılan bir grup karşımıza çıkmaktadır. Bu grup evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinden bağımsız olarak ofis taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul bölgesinde sayısız ofis taşıma şirketleri olduğunu da unutmayalım. Bu konuda dikkatli ve düzgün bir şekilde karar vermek önemlidir.

Sektörümüze büyük etkileri olan nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğlu ofis taşımacılığı firması, ülkemizde en iyi taşımacılık hizmetlerini sunan yegane firmaların başında gelmektedir. Birçok konuda şirketimiz ile bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En İyi Nakliyat Şirketi

Ofis taşımacılığında en iyi nakliyat şirketlerini araştırdığımızda karşımıza gelecek firmaları detaylı bir şekilde analiz etmek gereklidir. Sektörümüzde her önüne gelen bir firma kurduğu için bu işi gerçekten başarılı ve kaliteli yapan firmaları bulmak gerekmektedir. Çolakoğlu nakliyat firması da bu şirketlerinin başında gelmektedir. Sektörümüzde profesyonel taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde organize eden, müşteri memnuniyeti sağladığı gibi personellerine ve ekipmanlarına da önem veren Çolakoğlu nakliyat bu konuda birçok nakliyat şirketine göre kaliteli ve güvenilir olmuştur.

İstanbul ofis taşımacılığı firması olarak sektörüne her daim önem veren şirketimiz profesyonel yapısı üzerinde herhangi bir düzensizlik oluşturmadan siz değerli iş ortaklarımıza en iyi şekilde destek vermekteyiz. Türkiye’nin her yerinde firmamız İstanbul’un en kaliteli ofis taşıma şirketi olarak bilinmektedir. Profesyonel hizmet alabileceğiniz tek gerçek nakliyat firmasıdır.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis Taşıma Şirketleri

Şirket Taşımacılığında Çolakoğlu Nakliyat Farkı

Firmamız şirket taşımacılığı hizmetlerinde en büyük farkı yaşatan ender firmaların başında gelmektedir. Ülkemizin en önemli sektörlerinden biri olan taşımacılık sektörü, şüphesiz ki bir çok nakliyat firmasının oluşması ile dev bir sektör olmuştur. Evden eve nakliyat firmaları dışında ofis taşıma şirketlerine baktığımızda bu sayı biraz azdır. Çünkü evden eve şirketlerinin yapabileceği bir iş olmayan ofis taşımacılığı işi her açıdan sizlere güven verebilen nakliyat şirketleri ile çalışmalısınız

Profesyonel ofis taşıma hizmetlerinde Çolakoğlu nakliyat ile birlikte ortak hareket ederek ofislerinizi gönül rahatlığı ile taşıtabilmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresinden de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın kurumsal diğer web sitesi olan https://www.colakoglunakliyat.com/ofis-tasimaciligi.html adresinde de firmamızın ofis taşımacılığı hizmetleri hakkında daha da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Ofis taşıma fiyatı nedir ?

Ofisinizi taşırken maliyet eşya sayınız ve ofisler arası mesafeye göre değişkendir.

Sektörde tecrübeniz nedir ?

Çolakoğlu nakliyat olarak 1950 yılından bu güne taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Eşyalar sigortalanıyor mu ?

Herhangi bir zarara uğramamanız adına eşyalarınız taşıma sürecince tarafımızdan sigortalanmaktadır.

Şehirlerarası ofis taşıyormusunuz ?

Evet çolakoğlu nakliyat olarak şehirlerası sorunsuz olarak eşyalarınızı taşıyabiliriz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşıma
Average rating:  
 4 reviews
by Onur Ilgın on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Gerçekten güvenebileceğiniz gerçek kurumsal nakliyat firmasıdır. Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Bizler teşekkür eder, tekrar çalışabilmeyi temenni ederiz.
İyi günler.. 🙂

by Oyilmaz on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Merhabalar Merter bölgesinde Çalışıyor musunuz

Merhabalar,

Evet Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm ilçelere hizmetlerimiz mevcuttur.

by Ali Değirmencioğlu on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı hizmetinde önereceğim kaliteli firmalardan biridir. 2017 yılında Sarıyer'den Şişi Bomonti'ye taşınan medikal cihazlarımızı hiç zarar vermeden taşınmasını gerçekleştirdiler. Güler yüzlü çalışanlarına ve özellikle Çayhan Bey'e tekrardan teşekkür ediyorum.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarımızın devamını dilerim. 🙂

by Hande Buduroğlu on Çolakoğulları Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığında dışarıdan asansör kurma hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, asansör kurulumu hizmetimiz mevcuttur.