Ofis Taşıma Şirketleri

Son zamanlarda Türkiye’de google gibi arama motorlarında “ofis taşıma şirketleri” ibaresi sıklıkla girilmektedir. Bu ibarenin aslında geçmişten beri var olan bir sektörü bizlere göstermektedir.  Evet, bir sektör var. Bu sektörde ofis taşıma sektörüdür. Ne yazık ki ülkemizde hala bir sektör olarak resmiyet kazanmada yoğun olarak özellikle büyük illerimizde birçok nakliyat şirketi bu hizmeti binlerce kurumsal firmalara sunmaktadır.

Ofis Taşıma Şirketlerinde Ne Tür Hizmetler Sunulmaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmetlerini sunan nakliyat şirketleri kurumsal şirketlere birçok hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin arasında;

 • IT Taşımacılığı                   Elektronik Malzeme Taşımacılığı      Kasa Taşımacılığı
 • Koli Taşımacılığı                Mobilya Taşımacılığı                          Ağır Yük Taşımacılığı

Yukarıdaki hizmetlere ek olarak; şirketlerin ham maddeleri yada depo ürünleri gibi malzemelerini de taşımaktadırlar. Bu hizmetler yoğun olarak ofis taşıma firmalarının yapmış olduğu hizmet kategorileridir.

En İyi Ofis Taşıma Şirketi Nasıl Belirleriz?

Ofis taşıma şirketleri arasında en iyi ofis nakliyesi yapan şirketi belirlemenin birçok kriteri vardır. Bu kriterlerin arasında şüphesiz ki işini en iyi yapan firmalar ön plana çıkmaktadır. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi önemli illerimizde ofis nakliyesini en iyi şekilde yapan sayılı bir kaç firma vardır. Bu firmaları araştırırken ek olarak birçok özellikleri de farklılığı yaratmaktadır

En İyi Ofis Taşıma Şirketinin Özellikleri Arasında Neler Vardır

 • Yapmış olduğu hizmetin ağırlığını ve önemini bilen firmadır
 • Sunmuş olduğu hizmetin kurumsal bir olaya büründüğünü ve buna uygun hareket etmesi gerektiğini bilmesi gerekiyor.
 • Taşımacılık hizmetleri süresinde oluşabilecek her türlü aksaklığa karşı B planını devreye koyabilecek planlamaya sahip olmalıdır.
 • Taşımacılık hizmetlerinde kaliteli personel, kaliteli ekipmanlara sahip olması gerekiyor.

Yukarıdaki özellikleri göz önüne alarak hizmetlerinde iyileştirme yapan nakliyat şirketleri zamanla yapmış olduğu hizmetlerden elde edeceği referanslara elini güçlendirmiş olacaktır. Bu konuda her zaman “müşteri memnuniyeti” en önemli husus olmuştur.

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Ediniz!

"<yoastmark

Ofis taşımacılığı alanında işini en iyi şekilde sunan firmaların olduğu gibi ne yazık ki bu hizmeti düzgün yapamayan firmalarda mevcuttur. Bu firmaların çoğu evden eve nakliyat hizmeti ile uğraşan insanlardır. Ev taşımacılığı hizmetleri bireysel bir işlem olduğu için yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip olunmadığı taktirde ofis taşıma alanında tıkanmaktadırlar. Bu şekilde de müşteri memnuniyetini koruyamıyorlar. Sonucunda ofis taşıma alanında işini kötü yaptıkları için müşterilerin tercih konusunda çok titiz hareket etmesine neden olmaktalar.

Ofis Taşıma Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ofis taşıma şirketleri seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar; firmanın kurumsal bir nakliyat şirketi olması gerekmektedir. Bu hizmeti sunan firmanın tüm ürünlerinizi en iyi sigorta firmasından eşyalarınızın sigortalatması gerekmektedir. Kurumsal yapısından asla taviz vermeden işinizi hızlı ve istediğiniz şekilde sunabilecek tecrübeye sahip olması gerekiyor.

Ofisten Ofise Taşıma Ücretleri Nasıl Hesaplanmaktadır?

Ofisten ofise taşıma hizmetlerinde ücretlendirme hesaplamaları yapılırken birçok konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Taşınacak ürünlerin analizini çok iyi bir şekilde yaparak hem müşterinin hem de sizin sonradan zararlı çıkmayacak boyutta bir fiyatlandırma yapmanız önemlidir. Bu konuda ne yazık ki Türkiye’de ekspertiz hizmetleri üstün körü yapılmaktadır.

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketi Hangisidir?

İstanbul’un en iyi ofis taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması ile ofisinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Sorun yaşamadan tüm nakliye süreçlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ofis Taşıma Şirketlerinin Özellikleri

 1. Ofis Taşıma Şirketleri Kurumsal Yapıya Sahip Olması Gerekiyor

  ofis taşıma işlemlerini sunan tüm nakliyat şirketleri her konuda donanımlı olması gerekiyor. Ofis taşıma hizmetlerinde hizmet verdikleri kişiler değil kurumlardır Bu yüzden kurumlarında karşısında muhattap alacakları insanlarında aynı kriterde olmasını isterler

 2. Ofis Taşıma Şirketlerin Expertiz Hizmetleri Tecrübeli Olması Gerekiyor

  Ofis taşımacılığı hizmetlerinde nakliyat firmasının doğru hizmeti doğru fiyat ile belirlemesi için expertiz hizmetlerini en iyi şekilde doğru bir şekilde yapması gerekmektedir. Bu konuda amatör firmaların olduğu kadar profesyonel ve tecrübeli firmalarında dikkatli olması gerekmektedir.

 3. Ofis Taşıma Hizmetlerinde Expertiz Talebi Nasıl Sağlanır?

  Türkiye’nin her yerinde expertiz hizmetlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. expertiz talep formunu doldurabilirsiniz