Ofis Taşımacılığında KoronaVirüs Tedbirleri

Türkiye’de profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri yürüten Level nakliyat, 2020 yılında kötü bir süpriz ile karşımıza çıkan ve dünyayı bir nevi ablukaya alan koronavirüs sebebi ile birçok tedbirler almak zorunda kalmıştır. Dünyanın genelinde ortaya çıkan bu virüse karşı devletimiz ile birlikte her konuda önlemler alarak ofis taşımacılığında koronavirüs tedbirleri ile sizlere birçok konuda bilgi vereceğiz

Temiz Hijyenik Ortamda Ofis Taşımacılığı

Türkiye’nin güvenilir ofis taşıma şirketi olan Level nakliyat ile 1956 yılından beri sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Firmamız taşımacılık süreçlerinde özellikle son 1 ay içinde yoğun bir tedbirler almıştır. Şirketimiz virüse karşı tüm müşterilerine gerekli açıklamaları yaparak bu konuda rahat olmalarını bildirmiştir. Ofis taşıma süreçlerinde firmamız yapmış almış olduğu önlemler dışında müşterilerine de aynı şekilde bu önlemleri iletmiştir.

Korona Virüse Karşı Alınan Tedbirler

  • Özellikle el hijyenine dikkat edilmeli, eller iyice temizlenmeden azığa, buruna ya da göze temas edilmemelidir. Eller, düzenlik aralıklarla su ve sabunla en az 20 saniye sürecek şekilde yıkanmalıdır.
  • Kapı kolları ve masa yüzeyleri gibi sık temas edilen alanların hijyenine ayrıca dikkat edilmelidir.
  • Kağıt mendiller, yalnızca bir kez kullanılmalıdır.
  • Hapşırırken veya öksürürken ağız ve burun mendille kapatılmalı, mendil yoksa dirseğin iç kısmı ile kapatılmalıdır.
  • Mümkün olduğunca kapalı ve kalabalık alanlardan kaçınılmalı ve yaşanan kapalı alanlar sık sık havalandırılmalıdır.
  • Bağışıklık sitemini güçlendirmek için sağlıklı ve dengeli beslenmeye dikkat edilmeli, çiğ ya da iyi pişirilmemiş hayvansal gıdaların tüketiminden kaçınılmalıdır.
  • Son 14 gün içinde enfeksiyonun görüldüğü ülkelerden birinden gelindiyse, öksürük, ateş, nefes alma zorluğu gibi bulgular varsa cerrahi maske takılarak en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır.

Ofisinizi Hijyenik Ortamlarda Taşımaktayız

Şirketimiz yukarıda bulunan tüm maddeleri hem kendi personellerinde hem de üst yetkililerde uygulayarak birçok insana örnek olmuştur. Bünyesinde bulunan personelleri ile büyük bir dayanışma içerisinde sağlıklı bir ortamda taşıma hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ofis taşımacılığında koronavirüs tedbirleri ile ilgili olarak her konuda bilgi alışverişinde kurumsal web adresimizden alabilirsiniz. Şirketimizi sosyal medya ağlarından biri olan Instagram sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığında En Çok Sorulan Sorular

Hep karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık:

1956 yılından bu yana Level nakliyat olarak ofis taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin talep ettiğiniz tüm sorulara, cevap verebilecek bir nakliyat şirketiyiz. Onları gerçekleştirebilecek donanıma sahip olduğu için dilediğiniz hizmet şeklini ve hizmetleri talep edebilirsiniz.

Olağanüstü herhangi bir durumda zararınız olmaması için nakliye işlemi boyunca tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Kesinlikle gerekmektedir. Çünkü ofis taşımacılığı hizmetleri ayrıntılı bir süreçtir. Bu konuda sizlere toplantılar yapılarak sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabiliriz.

Ofisiniz taşındığında profesyonel ve tecrübeli firmalar ile hareket ediniz. Çünkü onlar size ofisinizin taşınmasında sürprizler ile karşılaşmamanız için gerekli her türlü bilgiyi taşınma öncesinde sizlere iletecektir.

Ekspertiz hizmetlerimizde kesinlikle ücret alınmamaktadır. Yapılan görüşmeye istinaden belirlenen tarihlerde ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır.

Evet mesafe fark etmeksizin ofis taşıma işlemlerinizi profesyonel ekibimizde gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen en önemli iki kriter eşya sayınız ve mesafedir.

Tüm bilgisayar ve hassas elektrik-elektronik aletler özel olarak paketlenir ve sizlerin gözetiminde taşınır.

Tecrübeli ekibimiz bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkatli davranır. Olağanüstü bir durumda eşyalarınıza zarar gelirse sigorta kapsamında tüm zararınız telafi edilir.

Evet her türlü ağır aygıtı taşıyabiliyoruz.

Tüm ofis malzemelerini özel ambalajlarla paketleyip, taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde düzenleyerek taşıma yapıyoruz.

Hayır, şimdilik sadece yurtiçi nakliyat yapmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız: Adres: Bağlarbaşı mah Kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul Tel: 444 65 02

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş tüm tedbirlere uyarak taşıma yapıyoruz. Personelimiz koronavirüs şüphesi olmayan kişilerden seçilmekte ve taşımanın tüm aşamalarında maske ve eldiven kullanılmaktadır.