Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofis Taşıma Yöntemleri Nelerdir

06.06.2020
367 görüntülenme
Ofis Taşıma Yöntemleri Nelerdir

Ülke geneline baktığımızda her alanda olduğu gibi taşımacılık sektöründe de hizmet verirken bir çok aksiyon uygulanarak hizmetler yönetilmektedir. Ofis taşıma yöntemleri nelerdir sorusuna doğru ve hızlı bir şekilde cevap almak için bu yazımızı okuyabilirsiniz

Sektöründe her zaman iyi bir yol izleyen Çolakoğulları nakliyat; son 20 yıldır ofis taşıma sektöründe değişmez en iyi firmalardan biri olmuştur. Bu konuda birçok firmanın da takip ettiği en iyi nakliyat şirketlerinden biriyiz.

Ofis Taşıma Yöntemleri Nelerdir Haberler

Ofis Taşıma Yöntemleri Nelerdir

Peki Ofis Taşıma Yöntemleri Nelerdir

Taşımacılık hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini esas alan bir kurum ile çalışmanız sizler için önemlidir. Elbette ki her bir hizmetin bir bedeli olacaktır. Bu konuda firmamız sizlere aşağıda hizmet alımları ile ilgili bilgiler vermiş olacaktır.

  • Ofis taşımacılığı hizmetlerinde her zaman karayolları yönetmenliğine uygun belgeleri sorgulayın
  • Ofis taşıma süreçlerinde daha önce iş yapmış oldukları firmaların referans bilgilerini alarak onlarla iletişime geçiniz
  • Her ofis taşımacılığında olduğu için sigorta kapsamını lütfen iyice irdeleyiniz
  • Ofis nakliye süreçlerinde ön ekspertiz hizmetini kesinlikle alınız
  • Ofis nakliye süreçlerinde çalışacak personellerin İSG ve SGK evraklarının tam olduğuna emin olunuz
  • Taşıma işlemlerini yapacak firmanın işinizin büyüklüğüne uygun araç filosu ve yeterli ekipmanının olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Taşıma hizmetlerinde kullanılacak paketleme ürünlerinin önceden inceleyiniz.
  • Süreç ile ilgili oluşabilecek sorunlara karşın nakliyat firmaları ile sözleşme ve gerekirse teminat talep ediniz.

Yukarıda belirtilen tüm süreçleri baz alarak hareket etmeniz sizlerin taşımacılık hizmetlerinde herhangi bir olumsuzluğa düşmeden işinizi rahat bir şekilde halletmenizi sağlayacaktır.

Çolakoğulları İle Profesyonel Ofis Nakliye Yöntemleri

firmamız yıllardan beri gerçekleştirmiş olduğu ofis nakliye hizmetleri ile sizlere bir ofis taşımacılığı hizmetinin nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili destek verebilmektedir. Kurumsal ve köklü bir kuruluş olan şirketimiz her anlamda donanımlı bir taşıma şirketi olarak büyük görevler üstlenmiştir. Sizlerde firmamız ile bu çalışmalarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın ofis taşımacılığı süreçlerinde tüm videolarını Youtube sayfasında bulabilirsiniz. Her konuda sizlere ayrıntılı olarak destek olmak için tüm İnternet platformların da müşteri memnuniyeti

] }