Ülkemizde eşya depolama denildiğinde akla ilk gelen firma Level eşya depolama şirketidir. 1956 yılından bu yana sektöründe özellikle lojistik kollarından biri olan ev ve ofis taşıma sektöründe yoğun bir depolama hizmeti gerçekleştirmektedir. Günümüzde İstanbul, İzmir ve Ankara bölgelerinde hizmetlerine yoğunlaşan şirketimiz, özel ekipmanları ve geniş araç filosu ile sizlere profesyonel desteklerini vermektedir.

Ofis Eşyası Depolama Süreçleri

özellikle kurumsal şirketlere depolama hizmetleri veren Level nakliyat, bu şirketlere ait tüm ofis malzemelerini diledikleri süre zarfına göre planlayarak depolama alanlarında tutmaktalar. Firmamızın İstanbul dışında İzmir ve Ankara bölgelerinde de depoları mevcuttur. Özellikle İstanbul bölgesinde sürekli olarak çalışmış olduğumuz şirketler mevcuttur. Firmamız İstanbul bölgesinde eşya depolama ile ilgili hem konteyner hem de özel pratik depolama alanları yapmıştır. Bu yüzden en çok tercih edilen nakliyat ve depolama firmalarının başında firmamız gelmektedir.

Etiler Ofis Taşımacılığı

Eşyalarınız Sigortalı Olarak Depolanmaktadır

Tüm ofis malzemelerinizi depolayan şirketimiz, aynı zamanda tüm eşyalarınızı ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak depolamaktadır. Her zaman işini sağlam bir şekilde yapan firmamız, depolama alanlarına büyük önem vermektedir. Sektörde lojistik biriminin tüm kollarını işleten firmamız depolama alanında büyük önem taşıdığının bilincindedir. Firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde depolama alanları açarak insanlara depolama ihtiyaçlarında direkt başvurabilmelerini sağlamıştır. 1956 yılından bu yana depolama alanında büyük yenilikler geliştiren şirketimizi diğer tüm nakliyat firmaları özenle takip etmekteler.

Firmamızın instagram sayfasında da depolama ve nakliyat hizmetleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Her bölümü ile depolama hizmetlerinde bir sanat oluşturan şirketimiz referanslı olarak depolama hizmetlerini sunmaktadır. Yılların deneyimli kadrosu ile tüm eşyalarınızı kaliteli bir şekilde saran firmamız, özel araçları ile tüm eşyalarınızı depolama alanlarına taşımaktadır. Depolama alanlarımızda hijyenik ortama büyük önem veren firmamız her zaman eşyaların temiz kalması için gerekli tüm önlemleri alır. Profesyonel nakliyat firması olarak sektörüne taşımacılık hizmetlerinde öncülük eden şirketimiz aynı öncülüğü depolama alanlarında da göstermektedir. Bu konuda rakip tanımayan tek nakliyat ve depolama şirketiyiz diyebiliriz.