Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
ofis taşıma firması

Genel Müdürlük Taşıma Hizmetleri

16.05.2018
41 görüntülenme
Genel Müdürlük Taşıma Hizmetleri

Genel Müdürlük Taşıma Hizmetleri

GENEL MÜDÜRLÜK TAŞIMA HİZMETLERİ ÇOLAKOĞLU GÜVENCESİNDE

Dünya üzerinde her mesleki grupta birçok kişi veya kişiler aynı iş yapmaktadır. Kendi alanımıza baktığımızda taşımacılık sektörü de bu alana giren durumlardan biridir. Özellikle taşımacılık sektörü dememizin sebebi genel anlamda olduğu içindir. Taşımacılık hem lojistik hem depolama hem nakliye alanını komple kapsamaktadır. Firmamız1956 yılından bu yana taşımacılık alanının en büyük iki önemli kolu olan nakliye ve depolama işlemleri ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin En Büyük Genel Müdürlüklerin Taşınması ÇOLAKOĞLU Bünyesindedir.

 

EN KÖKLÜ OFİS TAŞIMA FİRMASI: ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Firmamız günümüz koşulları içinde yoğun bir rekabet ortamında nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle ofis taşımacılığı konusunda her geçen gün taşıma hizmetlerine bir yenisini ekleyen sigorta hizmetleri konusunda profesyonelce hareket eden bir firma olarak siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite ve güvenin tek adresi olan Çolakoğlu nakliyat, başarılı taşıma hizmetlerine her geçen gün bir yenisini eklemektedir. 1956 yılında başlamış olduğu bu hizmet alanına Türkiye’nin sayılı şirketlerinden sayılı iş adamların bireysel ofislerine kadar her alanda önemli işler yapıldı. Türkiye’nin en büyük firmalarından en küçük firmalarına kadar tüm genel müdürlüklerin taşınması konusunda Çolakoğlu nakliyat ile çalışmaktadır.

Ofis taşıma alanında bu kadar başarılı bir grafik çizen bir nakliyat şirketi ile sizde ofisinizi taşıtmak istemez misiniz? Günümüz koşullarında daima başarılı olan bir firma ile ofisinizi, şirketiniz güvenle taşıtın. Başınız ağrımadan hizmet alabilirsiniz.