Ofis Taşıma Firması

Ofisinizi bir yerden başka bir yere nakletmek istediğinizde güvenilir bir ofis taşıma firması aramanız çok doğal. Ofis taşımacılığı sadece profesyonel ve kurumsal firmalar tarafından yapılması durumunda güvenlidir. Merdiven altı işletmelerden olacağınız hizmetler sonucunda eşyalarınızın zarar görmesi hatta hakları olması kaçınılmazdır. Geniş araç filosu ve profesyonel çalışanları ile birlikte kaliteli hizmeti sunan firmalar güvenle ofisinizi bir yerden başka bir yere taşır. Şirketimiz sizin değer verdiğiniz eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımakta ve hiçbir zarar görmeden yeni adresinize ulaştırmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli personeller, taşıma ve depolama sırasında eşyalarınızı zarara karşı korumak için dikkatli bir şekilde paketlemekte ve uygun araçlara yerleştirilmektedir.

Ofis Taşıma Fiyatlandırması
Ofis Taşıma Fiyatlandırması

Firmamız tarafından ofisinizde bulunan bütün mobilya ve elektronik eşyalar dikkatlice paketlenir ardından da uygun araçlara yerleştirilir. Ofis taşıma firması olarak, eşyalarınız taşıma süresi boyunca firmamız tarafından sigorta ile güvence altına alınıyor. Profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarımız, taşıma işlemi boyunca gereken özeni gösteriyor. Firmamız anlaşma öncesinde ofisinize anlaşma öncesinde bir eksper göndererek gerekli ön fizibilite raporunu çıkarıyor. Ofisinizin büyüklüğüne ve taşınma işlemine göre gereken personel ve araçlar tam istediğiniz günde adresinize sevk ediliyor ve taşıma işleminiz gerçekleştiriliyor. Sorunsuz ve konforlu bir taşınma istiyorsanız kesinlikle tercihinizi bizden yana kullanmalısınız. Sadece şehir içi taşınma işlerinizde değil şehir dışına da firmamızdan destek alarak güvenle ofisinizi taşıyabilirsiniz.

Profesyonel Çözümler…

Firmamız tarafından taşınma öncesinde ofisinize gönderilen uzman incelemesi tamamen ücretsiz bir hizmettir. Taşıma işlemi ücretinin belirlenebilmesi için bu gereklidir. Ofis taşıma firması arayışınızda kesin ve doğru çözümler üretmek adına sizlerle yaptığımız ön görüşme sırasında istediğiniz hizmetlerimize tam olarak anlatmanızı rica ediyoruz. Mobilya sökme ve montaj işleminiz var mı? Taşındığınız yeni adreste kurulum yapılacak mı gibi soruların yanıtını doğru ve eksiksiz bir şekilde vermeniz durumunda en doğru çözümlere birlikte ulaşabiliriz. Uzman incelemesi işlemlerinin sona ermesinin ardından size gönderilen teklif formunu onaylamanız durumunda en kısa sürede Ofis taşıma firması olarak taşıma işleminizi gerçekleştirebiliriz. Günün 24 saati açık olan müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşın, konforlu ve güvenilir bir taşınma için size adresinizde ziyaret edelim.

Bizimle iletişim sayfamızdan temasa geçebilir, araçlarımıza göz atabilirsiniz.