Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Tecrübeli Ofis Taşıma Firmaları

16.05.2018
218 görüntülenme
Tecrübeli Ofis Taşıma Firmaları

TECRÜBE VE KALİTENİN TEK ADRESİ ÇOLAKOĞLU OFİS TAŞIMACILIĞI

Şehir içi ve şehirlerarası alanında kendisini en iyi şekilde ispatlayan Çolakoğlu nakliyat, ofis taşımacılığı alanında 1970 yılında göstermiş olduğu başarılı grafik ile adını hızlı bir şekilde 81 ile yaymıştır. Gerek ofis taşıma gerekse de kurumsal taşımacılık hizmetleri veren ve her zaman bu işleri en iyi şekilde yansıtan firmamız sizlere kaliteli ve güvenli hizmetler ile sektörde tutunmaktadır.

Ofisinizi ister şehir içi ister şehirler arası alanında taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda kendisini en iyi şekilde ispatlayan Çolakoğlu ailesi her konuda güvence sağlamaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde sigortalı olarak hareket eden ve güvenli taşımacılığı alanında özel sigorta işlemleri ile her türlü nakliye hizmetlerinizi gerçekleştirmektedir. Çolakoğlu nakliyatın ofis taşıma alanında detaylı olarak hem internet ortamında sosyal ağlar üzerinden takip edebilirsiniz. +Google plus sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

 

1970 YILINDAN BU YANA SİZLERLEYİZ…

Tecrübeli ofis taşıma firması olarak sizlere 1970 yılından bu yana hizmet veren firmamız özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgesinde yılların tecrübesini kullanarak Dünya çapında şirketlerin taşınma işlemleri ile tecrübe kazanan firmamız sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede en iyi şekilde sunmaktadır. Firmamız yapacağı tüm nakliye hizmetlerinde siz değerli iş ortaklarımızın fikirleri ve isteklerinden yola çıkarak taşıma işlemlerine yoğunlaşır. Ayrıca nakliye organizasyonlarında özellikle ofis taşımacılığı alanında taşınan malzemelerin bilgisayar, server gibi elektronik malzemelerin olmasından dolayı bu konuda özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Buna ek olarak mobilyalarınızın söküm ve takım işlemleri ile ilgili olarak da hem eleman hem de malzeme konusunda gerekli ayarlamayı yapmaktadır.