En Eski Ofis Taşıma Firması

Türkiye’nin en eski ofis taşıma firması olan Level Taşımacılık firması, 1956 yılından bu yana sizlere her türlü kaliteli ofis taşıma hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Firmamız her zaman ofis nakliyesi ile ilgili ayrıntılı bir hizmet vermektedir. Nakliyat sektörüne büyük önem veren şirketimiz, ofis nakliye süreçlerinde önemli bir konuma sahip olmuştur.

En Eski Ofis Taşıma Firması Hangisidir?

Firmamız 1956 yılından beri ülkemizin tüm bölgelerinde kaliteli ve güvenilir lojistik hizmetlerini başarılı bir şekilde tarafınıza sunmaktadır. İstanbul’un en seçkin firması olmayı başaran geçmişten günümüze kadar yapmış olduğu çalışmalar ile sektörümüzde saygın bir yer edinen firmamız siz değerli iş ortaklarımıza her konuda gerekli desteği profesyonelce vermekteyiz.

En Eski Ofis Taşıma Firması
En Eski Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma hizmetleri görüldüğü gibi kolay bir hizmet birimi değildir. Bu işlemde ne kadar tecrübeli bir firma ile çalışırsanız işinizi o kadar garanti altına almış olursunuz. Level Taşımacılık firması da bu şirketlerin başında gelmektedir. Profesyonel yapısı ve güvenilir iş anlayışı ile sektöründe her zaman bir adım önde olan şirketimiz, kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinin en eski ofis taşıma firması diyebiliriz.

Ofis Taşımacılığında Tecrübe ve Kalitenin Tek Adresi

En Eski Ofis Taşıma Firması
En Eski Ofis Taşıma Firması

İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerinde firmamız kaliteli iş anlayışı ile hareket ederek güçlü referanslara sahip olmuştur. Bir ofisi nasıl taşıyacağını en iyi şekilde bilen ve ona göre hareket eden firmamız her daim önemli görevler üstlenmiştir. Level Taşımacılık şirketi olarak en ufak ayrıntıya kadar dikkatli bir şekilde ilerleyen şirketimiz bu konuda önemli çabalara sarf etmiştir. Şirket yetkililerimizin de başında olduğu bu hizmet grubunda her daim önemli adımlar atmış bulunmaktayız.  Firmamızın taşımacılık hizmetlerinde detaylı bilgi almak için https://www.ofistasimaciligi.com.tr/ofis-tasimaciligi adresinden bilgi alabilirsiniz

Firmamız internet ortamında büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Özellikle popüler sosyal medya ağları olan facebook ve instagram sayfalarından yoğun bir takip gerçekleşmektedir. Sosyal medya ağlarında her zaman en kaliteli hizmetlerini paylaşan şirketimiz, ayrıca sosyal medya ağları üzerinden de indirimli taşımacılık hizmetleri ile sizlere bilgi vermektedir. Kurumsal firmamızı takip ederek hem bizlere destek verebilir, hem de nakliyat firmamızın sizlere sunmuş olduğu indirimli fırsatlardan faydalanın.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • En eski ofis taşıma firması olarak bilinir.

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

En Eski Ofis Taşıma Firması Hangisidir?

En eski ofis taşıma firması Level Nakliyat firmasıdır. Bize dilerseniz instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.