Ofis Taşımacılığında Sigorta Neleri Kapsamaktadır?

Bugün sizlere taşımacılık sektöründe sigortanın öneminden bahsedeceğiz. Aslında amacımız ofis taşımacılığında sigorta neleri kapsamaktadır? Sorusuna cevap bulmaktır. Çünkü insanlar sigortalı taşımacılık hizmetlerinden faydalanmayı istiyor. Ancak yapılan sigortaların neleri kapsadığını tam anlamıyla bilmiyor. İşte biz bu konuda sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Ofis Taşımacılığında Sigorta Önemli midir?

Bazı kişiler sigortanın taşımacılık hizmetlerindeki önemini bilmektedir. Ancak bununla birlikte bunun önemini bilmeyenlerde vardır. Bu sebeple de birçok kişi ofis taşımacılığında sigorta önemli midir? Diye merak etmektedir. Level Nakliyat olarak daima sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Peki biz bunu neden yapıyoruz? Ofis taşımacılığı için bizimle iletişime geçtikten sonra ofisinize gelerek ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Üstelik bu ekspertiz raporunu tamamen ücretsiz bir şekilde hazırlamaktayız. Bu rapor ile birlikte ofisinizde bulunan eşyaların maddi değerleri ortaya çıkıyor. Böylelikle bizde bu maddi değer üzerinden sigortalama işlemi yapıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız paketleme, taşınma ve yeni ofisinize kurulumu esnasında bizim güvencemiz altında oluyor. Yani bu süreç içerisinde eşyalarınıza bir zarar gelirse bunun bedelini sigorta şirketi karşılıyor.

Ofis Taşımacılığında Sigorta
Ofis Taşımacılığında Sigorta

Aslında biz her zaman için güvenli ve dikkatli bir taşımacılık hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Ancak zaman zaman ufak tefek kusurlarımız olabiliyor. Ve istemesek de müşterilerimizin eşyaları zarar görebiliyor. İşte bizim amacımız müşterilerimizi kendi hatalarımızdan korumaktır. Bu sebeple de sigorta, taşımacılık hizmetindeki en önemli şeylerden bir tanesidir.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya Miktarı Ortalama Ofis Taşıma Fiyatları Kolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası 4000 TL – 10.000 TL 2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası 6000 TL – 12.000 TL 3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası 8000 TL – 14.000 TL 4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve Üzeri Ekspertiz Yapılacaktır Ekspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşımacılığında Sigorta Olmazsa Ne Olur?

Güvenli bir taşımacılık hizmeti için sigortalı nakliyat yapan firmaları tercih etmelisiniz. Ancak burada karar tamamen size ait. Yani sigorta yapmayan firmalardan da hizmet alabilirsiniz. Böyle bir şey yaparsanız eşyalarınıza gelecek zararlardan siz sorumlu olursunuz. Kısacası, hizmet aldığınız firma hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Çünkü size bununla ilgili bir güvence vermemiş oluyorlar. Doğal olarak sizde oluşacak zararlardan dolayı hak talebinde bulunamıyorsunuz.

Ofis Taşımacılığında Sigorta
Ofis Taşımacılığında Sigorta

Level Nakliyat olarak daima sigortalı ofis taşımacılığı yapıyoruz ve bu şekilde devam edeceğiz. Zaten bizim hizmet verdiğimiz alan sadece ofis değildir. Aslında aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılık hizmetinde biz varız. Bizi daha yakından tanımak için Twitter ve Instagram sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Level Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Level Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Level Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Holding Taşımacılığı Hizmeti Var mı?

Biz sadece ofis taşıma işi yapmıyoruz. Bununla birlikte çok farklı alanlarda da taşımacılık hizmeti veriyoruz. Daha çok profesyonel ofis taşımacılığı ile ön plana çıktığımız için insanlar holding taşıma hizmeti verip vermediğimizi merak ediyorlar. Holding taşımacılığı da dahil olmak üzere tüm taşımacılık hizmetlerinde Level Nakliyat firmamızdan destek alabilirsiniz.

Level Nakliyat’a Nasıl Ulaşabilirim?

1970 yılından günümüze kadar kesintisiz bir şekilde nakliyat hizmeti veren firmamız ile tüm nakliyat hizmetleri için iletişim kurabilirsiniz. Sizlere kolaylık sağlamak adına tüm iletişim bilgilerini aşağıya bırakıyoruz;

 • İstanbul Anadolu Yakası: 0216 441 24 72
 • İstanbul Avrupa Yakası: 0212 212 78 44
 • 7/24 Mobil Ulaşım: 0532 627 05 49
 • Müşteri Hizmetleri: 444 65 02
 • E-Posta: [email protected]

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımacılığında Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımacılığında sigorta için Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz.