Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmetleri

20.01.2019
221 görüntülenme
Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmetleri

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli ofis taşıma şirketi olan Çolakoğulları, profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Her konuda gerekli yaptırımları gerçekleştiren şirketimiz, nakliye hizmetlerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde tüm eşyalarınızı sigorta firmasından detaylı bir raporla sigorta ettirmektedir. Elektronik eşyalar ayrı, kullanılmış mobilyalar ayrı bir şekilde sigorta ettirilmektedir. Firmamız geçmişten günümüze kadar her zaman kaliteli malzeme ve profesyonel ekipler kullanmıştır. Fakat her zaman tüm bu işlemleri yaparken tüm eşyalarınızı yinede garanti altına alarak sigorta ettirmiştir.

Ofisinizi Emin Ellerde Taşınmaktadır.

Kalitenin Güvenin Tek Adresi ÇOLAKOĞULLARI Ofis Taşımacılığı 

Sigortalı Ofis Taşıma

İstanbul’un en güvenilir nakliyat firması olmamız bu açıdan bizler için önemli olmuştur. Her müşterinin güvenini kazanmak için gerekli tüm yaptırımları şirket olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile yapılan tüm ofis nakliye işlemlerinde tek yapılması gereken firmamızı arayarak ofisinizin taşınacağını belirtmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında kalan tüm işlemler firmamızın elinden profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Firmamızın yapmış olduğu tüm paketleme işlemlerini incelemek için https://www.ofistasimaciligi.com.tr/paketleme/ adresine giriş yapabilirsiniz

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı
Average rating:  
 1 reviews
by sigortaallianz on Çolakoğulları Ofis Taşımacılığı

tüm sigorta işlemleri firmamızın Maltepe acentesinde gerçekleştirilmektedir. Bu konuda Çolakoğulları ailesine sonsuz teşekkürler ederiz.

Bizlerde sizlerin göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Hep birlikte nice yıllara....