Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmetleri

Günümüzde ofis taşımacılığında sigorta hizmetleri ile ilgili birçok kafadan ses çıkmaktadır. Taşınma süreci her insan için zor ve meşakkatlidir. Özellikle taşınacak yer ofis ise bu durum daha da korkutucu görünebilir gözünüze. Ofis sahibiyseniz yatırımınızı koruma endişesi, çalışansanız işvereninize karşı sorumluluğunuz ve verilen görevi sorunsuz yerine getirme isteği size zor zamanlar yaşatabilir. Tüm bu süreci stressiz ve en zararsız şekilde atlatabilmek için ofis taşımacılığında uzman bir firma ve ekibi ile çalışmanızda fayda var. Level Taşımacılık ofis taşımacılığı olarak tüm bu süreci en iyi şekilde yöneteceğimizi garanti ediyoruz.

Ofis Taşımacılığı ve Ev Taşımacılığı Arasındaki Fark

Elbette insanın evi ve içindeki tüm kişisel eşyaları birbirinden kıymetli bunun tersi söylenemez fakat söz konusu ofis taşıma ise ev taşıma tecrübeleriniz sizin için yeterli olmayacaktır. Ofiste taşınacak eşyalar arasında genel kullanım eşyalarının yanında hassas teknolojik aletler ve size veya müşterilerinize ait belgeler bulunacaktır muhtemelen. Bunların herhangi bir sebeple ortadan kaybolmasının yol açacağı felaketleri öngörmek mümkün değil. Bu sebeple ofis nakliyesinin diğer nakliye işlemlerinden çok daha fazla sorumluluk gerektirdiğini farkına varmalı ve özel olarak ofis taşıma şirketlerine güvenilmesi gerektiğini bilmelisiniz.

Ofis Taşımacılığında Sigorta İşlemleri

Ofis taşıma şirketleri arasında önde gelen Level Taşımacılık Ofis Taşımacılığı firmamız ile taşınma işlemlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz. Sürecin başından sonuna oluşabilecek her türlü hasar ve sorunun önlemini almakla beraber bu sorumluluğumuzu belgelendiriyoruz. Ekibimizin profesyonelliği ve doğru süreç takibi sayesinde yaşanabilecek aksilikleri minimuma indiriyoruz fakat nadiren de gerçekleşse oluşabilecek hasar ve kayıp durumlarına önlem olarak tüm eşyalarınıza sigorta yaptırıyoruz.

Yapılan sigorta işlemi için sürecin işleyişi şu şekildedir:

  • Taşıma hizmeti öncesinde söz konuşu eşyalar detaylı raporlar ile sigortalanır.
  • Sigorta işlemi gerçekleştirilirken kullanılmış eşyalar ve elektronik eşyalar için ayrı ayrı işlem gerçekleştirilir.
  • Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra eşyalarınız kontrol edilir.
  • Bir eksik veya oluşan en ufak hasar için tarafınıza ödeme gerçekleştirilir.

Ofis taşımacılığında sigorta işleminin iki tarafı da korumak amaçlı ek bir önlem olduğu unutulmamalıdır. Sigorta hizmeti sunulsa bile ofis nakliyesi yaptıracağınız firmayı çok iyi seçmeli geçmiş referanslarını dikkate almalı ve sektördeki yerini iyi araştırmalısınız. ofis taşımacılığında sigorta hizmetleri ile ilgili soru ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz