Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Ofis Taşımacılığı Ücretleri

05.09.2020
95 görüntülenme
Ofis Taşımacılığı Ücretleri

Ofis taşımacılığı ücretleri nasıl belirlenir? Bu konu ofisini taşıyacak olanların araştırdığı önemli bir konudur. Çünkü ofisinizde birçok eşya bulunmaktadır. Ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını istemekle birlikte ofis nakliye ücretleri hakkında da bilgi sahibi olmak istemektesiniz. Çolakoğulları Nakliyat olarak amacımız ofis eşyalarınızın zarar görmeden uygun bir ücret karşılığında yeni ofisinize taşınmasını sağlamaktır.

Ofisinizin taşınması işlemi için sitemizde yer alan iletişim numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz tarafından ilk görüşmede aklınızda yer alan tüm soruların cevaplarına ulaşabileceksiniz ve hiç tereddüt etmeden yıllardan beri kurumsal ofis taşıma hizmeti sunan firmamızı tercih edeceksiniz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatlarını belirlemek için öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile ofisinizdeki eşyaların tespitini yapmaktayız. Ofisinizdeki eşyaların yoğunluğuna, mobilyaların büyüklük ve küçüklüğüne, eşyalarınızın taşınacağı yerin konumuna, eşyalarının monte edilmesi durumlarına göre ofis taşıma fiyatlarımız belirlenmektedir. Böylece ofis taşımacılığı ücretleri nasıl belirlenir sorusu ile ilgili aklınızda soru işareti kalmayacaktır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sonrasında sizlere son derece makul ofis taşımacılığı ücretleri fiyat teklifi sunulacaktır.

Çolakoğulları Nakliyat ile geniş araç filomuz ve profesyonel ekiplerimiz tarafından güvenli ve hızlı bir şekilde ofis eşyalarınızı taşımak tek amacımızdır. Sektörde yer alan ve çok düşük fiyatlar veren firmalar ile ofis taşıma işlemini gerçekleştirmeyiniz. Çünkü ofis eşyalarınız sigortasız bir şekilde taşınacak, eşyalarınızın zarar görme olasılığı artacak ve yaşadığınız sorunun çözümü konusunda sorumlu bulamayacaksınız.

Profesyonel Ofis Taşıma

Profesyonel ofis taşıma hizmetimiz ile alanında uzman çalışanlarımız eşyalarınızın yoğunluğu, monte edilme durumları, taşınacak yerin konumuna göre ofis taşıma ücretlerini belirlemektedir. Bu aşamalarla ilgili daha fazla ve detaylı bilgi almak için her zaman bizi telefon numaramız üzerinden arayabilirsiniz. Uygun ve kaliteli ofis taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız özel koruyucu ekipmanlar ile paketlenmekte ve geniş araç filomuz ile yeni ofisinize taşınmaktadır.

Eşyalarınızın taşınması sırasında olası zararların karşılanması için sigortalı taşımacılığı amaç edinen firmamız; Allianz sigorta ile sizlere hizmet sunmaktadır. Kurumsal referanslarımız, sizlere sunacağımız uygun ve kaliteli ofis taşıma hizmetimizin güvencesidir. Ofis taşımacılığı ücretleri ile ilgili tüm soru ve cevaplarınızı firmamızın sayfasında alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın sosyal medya sayfası olan instagram sayfasından da firmamızı takip edebilirsiniz.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

ofis taşımacılığı hizmetlerinde ekspertiz hizmeti mevcuttur. Ve bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ofis taşıma fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirme ve inceleme sonucunda netlik kazanmaktadır. Hemen fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ofisten ofise taşımacılık hizmetleri; taşınan ofisin metrekare üzerine hazırlanan ofis malzemelerinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

ofis nakliye fiyatları firmamız tarafından yapılan ekspertiz ve siz değerli müşterilerimizin tarafımıza vereceği bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinin tamamında firmamız tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalattırmaktadır. Yapılan tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından hasarları ile beraber karşılanmaktadır.

Ofis taşıma ücretleri; bir ofisin bir yerden başka bir yere, müşterinin istediği hizmet şekline göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz firmamızın bünyesinde yer alan personellerden oluşmaktadır. Personel sayısı yapılacak hizmetin hacmine göre değişkenlik göstermektedir.