İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı

İnternet ortamında bir konuda en iyisini en uzman olanını ararız. Ofis taşıma hizmetleri de aynı şekildedir. İstanbul bölgesinde en iyi ofis taşımacılığı firmaları diye araştırma yaparız. Taşımacılık sektörü insanların yüzyıllardır devam eden yer değiştirme ihtiyacı doğrultusunda hızlı bir şekilde giderek artan bir eyleme dönüşmüştür. İnsanlar farklı sebeplerden taşınmak ve yer değiştirmek isteyebilir. Yer değiştirme sürecinde insanlar tüm hayatlarını ve yaşam alanlarını taşıdıkları için taşıma sürecinin kusursuz ve hasarsız bir şekilde olması gerekir.

Bizler ofis taşıma konusunda sektörde uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeler doğrultusunda en kaliteli hizmeti sizler ile buluşturmak için çalışmaktayız. İstanbul ofis taşımacılığı alanında sektörde hizmet veren pek çok firmadan daha fazla güven veren firmamız talep ettiğiniz taşıma hizmetini en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak için büyük bir özveri ile çalışarak çalışma alanlarınızı hızlı şekilde taşımaktadır.

İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı Adresi Hangisidir?

İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı
İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı

Evden eve nakliyat yapan ev taşıma firmalarının bu alanda hizmet verdiğini görmekteyiz. Ev taşıyan firmaların ofis taşıma konusunda hassasiyetleri ne yazık ki yoktur. Çünkü ev eşyası taşımak ile ofis eşyalarını taşıma arasında büyük ve keskin bir ayrım vardır. Ofis eşyalarını çok daha düzenli ve karışıklığa mahal vermeden taşınması gerekir. Bu yüzden ev taşıma konusunda tecrübe edinmiş firmalar ofis taşıma alanında işe soyunması büyük bir yanılgıyı beraberinde getirecektir. Bu yüzden sizler kendinizi garantiye almak için mutlaka profesyonel ofis taşımacılığı yapan ve bu sektörde gerekli bilgiye sahip olan firmalarla çalışmanız işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracağı gibi aynı zamanda hızlandıracaktır.

1970’den Beri Kurumsal Ofis Taşıma Hizmeti

İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı
İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı

Firmamız 1970 yılından itibaren sektöre yön veren alanında lider firmalardan birisidir. Kurumsal olarak pek çok farklı firmanın taşınma sürecini yöneten Level ofis taşıma sizlere geniş araç filosu ve tecrübeli ekibi ile ofis taşıma hizmeti vermektedir.

İstanbul ofis taşımacılığı konusunda uzman bir ekibe sahip olan firmamız sadece İstanbul özelinde değil, Türkiye’nin pek çok yerinde hızlı ve güvenli bir şekilde ofis taşıma hizmetini yürütmektedir. Kurumsal şirket ve ofis taşıma alanında %100 müşteri memnuniyeti ve güvenli taşımacılık imkanı sunan firmamız sunduğu geniş araç filosu ve teknik kadrosu ile daima kurumsal taşımacılık alanında doğru hizmeti sizlere sunmak için çalışmaktadır.

Ofis Taşıma Sektörünün Lideri

Sektörde pek çok firmayı geride bırakarak lider konumunda bulunan firmamızla irtibata geçerek sizler de lider bir firmadan hizmet almış olacaksınız. Firmamız ile ofis taşıma alanında yapacağınız sözleşme dahilinde taşıma sürecinde olası hasarlara önlem almış olacaksınız. Yapılan sözleşmeler dahilinde haklarınız korunacak ve olası hasarlarda telafi edilecektir. Taşıma sürecini her zaman kusursuz şekilde yapmayı misyon edinmiş olan firmamız olası hasar ve kırılmalara karşı sözleşme yaparak müşterilerin haklarını korumayı bir görev olarak benimsemiştir. Böylece olası en küçük olumsuz durumlarda müşterilerimiz sözleşme ile haklarını arayabilecektir. Böylece ofis taşıma konusunda her zaman %100 müşteri memnuniyeti sunan firmamız talep ettiğiniz hizmeti kısa süre içinde gerçekleştirecektir. İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı şirketleri arasında işini en iyi yapan firmaların başında Level Taşımacılık firması gelmektedir.

Firmamızı facebook adresi üzerinden de takip edebilirsiniz. Biz, İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı adresiyiz.

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme: Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme: Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç: Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi: Asansör Sistemi
Güvenilirlik: Eşya Sigortalama

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel Ekip Güçlü Referanslar Tecrübe Ekip
Kurumsallık Hızlı Çözüm Güvenilirlik
Planlama Paketleme Hizmetleri Geniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır.

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. İstanbul Bölgesinde En İyi Ofis Taşımacılığı adresi biziz.