Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44
Dil Seçin
tren

Hakkımızda

15.05.2018
229 görüntülenme
Hakkımızda

Hakkımızda | ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Ülkemizin her sektöründe olduğu gibi taşımacılık sektöründe de kendisini belli ettiren yıllar geçtikçe büyüyen birçok şirketler vardır. Bu şirketlerden biri de şüphesiz ki yıllarca siz değerli müşterilerimize hizmet sunan Çolakoğlu nakliyattır. 1956 yılında İstanbul bölgesinde kurulan daha sonra Ankara ve İzmir bölgelerinde merkez ofisler açarak taşımacılık hizmetlerini tüm Türkiye’ye genişletmiştir. Firmamız bu şekilde gerçekleştirmiş olduğu organizasyonlarda sizlere en iyi şekilde destek sağlamaktadır.

Ofis taşımacılığı alanında her zaman kendisini yenileyen kendisine gün geçtikçe bir şeyler katan Çolakoğlu nakliyat, günümüze gelindiğinde yılların en iyi ofis taşıma şirketi olarak anılmaktadır. Bunu günümüze kadar tecrübesi ve zekası ile hizmet sunan personelerimiz, günümüzde en iyi donanıma sahip araç filomuz ve günümüzde tüm firmalardan farklı olarak kullanılan kaliteli malzemelere borçluyuz.

Firmamız sadece ofis taşımacılığı hizmeti değil, aynı zaman da eşya depolama ve evden eve nakliyat hizmetleri ile ülkemizin tüm illerine hizmetlerini sürdürmektedir. Hakkımızda daha fazla detaylı bilgiyi almak isterseniz http://www.colakoglunakliyat.com adresimize giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine kaliteli taşımacılık hizmeti sunan Çolakoğlu nakliyat ile sizde kurumsal yada bireysel ofisinizi taşıtmak yada depolamak isterseniz tek yapmanız gerek firmamıza 444 65 02 yada [email protected] adresinden ulaşmanız yeterli olacaktır.