Bugün şirketimiz olarak hakkımızda sizlere detaylı bilgiler sunacağız. Ülkemizin her sektöründe olduğu gibi taşımacılık sektöründe de kendisini belli ettiren yıllar geçtikçe büyüyen birçok şirketler vardır. Bu şirketlerden biri de şüphesiz ki yıllarca siz değerli müşterilerimize hizmet sunan Level Taşımacılıktır. 1956 yılında İstanbul bölgesinde kurulan daha sonra Ankara ve İzmir bölgelerinde merkez ofisler açarak taşımacılık hizmetlerini tüm Türkiye’ye genişletmiştir. Firmamız bu şekilde gerçekleştirmiş olduğu organizasyonlarda sizlere en iyi şekilde destek sağlamaktadır.

Hakkımızda Her Şey Burada

Ofis taşımacılığı alanında her zaman kendisini yenileyen, kendisine gün geçtikçe bir şeyler katan Level Taşımacılık; günümüze gelindiğinde yılların en iyi ofis taşıma şirketi olarak anılmaktadır. Bunu günümüze kadar tecrübesi ve zekası ile hizmet sunan personellerimiz, günümüzde en iyi donanıma sahip araç filomuz ve günümüzde tüm firmalardan farklı olarak kullanılan kaliteli malzemelere borçluyuz.

Firmamız sektörüne hizmet verdiği süreden bu yana her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vererek hem müşteri memnuniyetini hem de sektörünün kalitesini yükseltmiştir. Sorun yaşamamak adına her türlü tedbiri alan firmamız; profesyonel bir kadro oluşturarak ve akabinde geniş bir araç filosu ile sizlere 7/24 hizmet vermeye çalışmıştır. Kurumsal yapısından asla taviz vermeyen şirketimiz her zaman önemli adımlar atarak ilerlemiştir.

Firmamız sadece ofis taşımacılığı hizmeti değil, aynı zaman da eşya depolama ve evden eve nakliyat hizmetleri ile ülkemizin tüm illerine hizmetlerini sürdürmektedir. Hakkımızda daha fazla detaylı bilgiyi almak isterseniz http://www.colakoglunakliyat.com adresimize giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine kaliteli taşımacılık hizmeti sunan Level Taşımacılık ile sizde kurumsal yada bireysel ofisinizi taşıtmak yada depolamak isterseniz tek yapmanız gerek firmamıza 444 65 02 yada [email protected] adresinden ulaşmanız yeterli olacaktır.