Size bir telefon kadar yakınız
0212 212 78 44

Borusan ve Çolakoğulları Ortak Ofis Taşıma Hizmeti

16.08.2019
1 görüntülenme
Borusan ve Çolakoğulları Ortak Ofis Taşıma Hizmeti

Türkiye'nin en büyük şirketlerinden biri olan Borusan Holding firmasının ofis taşıma hizmetlerinde Çolakoğulları Nakliyat firmasını tercih etmiştir. Enerji ve Holding birimlerinin taşımacılık hizmetlerinde verdiğimiz destek ile sektöründe bir numara olan Borusan Holding taşımacılık hizmetlerinin sonucunda yeni ofis yerlerinde çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmiştir.

Ofis taşıma hizmetlerinin gerçekten kolay bir iş olmadığını her şirket çok iyi bir şekilde bilmektedir. Özellikle şirketlerin satın almaları ve idari işler bölümünde çalışan arkadaşlar, bir şirket taşıma işinde büyük bir sorumluluk sahibi olduğunu çok iyi bilirler. Bu yüzden atasözlerimizde olduğu gibi sık eleyip, sık dokurlar. Yani çok araştırarak sonuca gitmeye aradığı doğru firmaya ulaşmaya çalışırlar. Bu konuda borusan ve Çolakoğulları ortak ofis taşıma hizmeti de bu şekilde gerçekleşmiştir. Geçmiş günümüze kadar her türlü nakliye sürecinde bizlere destek veren Borusan firmasına firmamız olarak teşekkür ederiz.

ÇOLAKOĞULLARI İle Borusan Enerji Ofis Nakliyesi

Borusan ve Çolakoğulları Ortak Ofis Taşıma Hizmeti Bölgeler Haberler Maslak Ofis Taşıma

Borusan ve Çolakoğulları Ortak Ofis Taşıma Hizmeti

Firmamız Borusan Holding bünyesine bağlı bulunan Borusan enerji şirketinin kurumsal ofis taşıma hizmetlerini Maslak bölgesinden yeni yerleri olan Kabataş bölgesine taşıma hizmetlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmiştir. Türkiye'nin en güvenilir nakliyat firması, sizlere ofis taşımacılığı hizmetlerinde hiç bir zaman kurumsal şirketleri yarı yolda bırakmamıştır. Taşımacılık süreçleri boyunca tüm kurumsal şirketlere nasıl taşınmaları gerektiği konusunda ekstradan bilgilerde vermiştir.

Firmamızın İstanbul'un en büyük ofis taşıma şirketi olduğunu biliyor muydunuz? 

Evet, değerli iş ortaklarımız 1970 yılından beri ofis taşıma hizmetlerine yönelen ve bu zamana kadar profesyonel ve kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerine büyük önem veren şirketimiz, geçmişten bu yana binlerce referans sahibi olmuştur. Ofis taşımacılığı hizmetlerini sadece İstanbul değil, Türkiye'nin her yerinde gerçekleştirmiştir. Bu yüzden firmamız Türkiye'nin en büyük ofis taşıma şirketi olmuştur.

Sizlerde Çolakoğulları nakliyat kalitesi ile taşınma isterseniz ister https://www.ofistasimaciligi.com.tr isterseniz de instagram  adresimiz  colakogullari nakliyat sayfamızdan firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde ayrıntılı güvenli ve kaliteli taşıyabilen tek gerçek firmayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Deneme 2